Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
8. kvě 2010

To je dobře, že jde s tebou manžel, to je veliká podpora a jsou to nejkrásnější chvilky, když jste všichni s malým hned po narození.

septim
8. kvě 2010

cokousku neboj to das. U Michalky jsem mela dva terminy a u dvojek jeden. Jak jsi dopadla na tom CTG. A z tech vah prcka si nic nedelej i 3 400g je hezke. Kazde to mereni kor u jineho doktora a na jinem ultrazvuku je jine. 😉

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Všem hezkou neděli 😵

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Coko třeba s Lennym tu vyvolávačku předběhnete!!!

coko.joko
9. kvě 2010

Dobre rano holky,
sept ja vim,ale to vis jsem z toho nervni a nevim jak to tam zvladnu...... 😉 si privazu V.k sobe a bude tam semnou nonstop 😀 vcera na CTG uplne v poho..vubec zadny naznak na nejaky kontrakce proste jsem uplne v poradku....tak proto se toho i bojim...ze jsem vlastne v poho a oni me to budou vyvolavat....dneska tam jdu znova po 12 hod.
marhul,tomu uz neverim,ze to predbehnu.....ale je fakt,ze jsem dnes nemohla spat v noci a bolelo me brisko jako kdyz to mam dostat....

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Coko takových už bylo,co tu vyvolávačku nakonec předběhly a vůbec to nečekaly 😵 Moc bych ti to přála,ale hlavní je,že už to budeš mít za sebou 😵 Já taky byla v porodce bez kontrakcí a druhý den bych měla vyvolávačku a Kubíček si to v noci naštěstí rozmyslel,že teda ven poleze hezky bez něčeho 😵

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Tak taťka šel kočárkovat a já jdu utírat prach a umýt si alespoň nějaká okna..

leny2
9. kvě 2010

Ahoj holky,
tak koukám, že Coko je stále 2v1. Moc na tebe myslíme a držíme palečky.

leny2
9. kvě 2010

Marhulinko, to máš príma, že taťka vozí, dneska je krásně. 🙂

leny2
9. kvě 2010

Já vaříma a peru prádlo, tak mi to dneska krásně uschne na sluníčku. 🙂

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Dneska se póčo vydařilo,že? 😉 🙂 Já vysmejčila zase celý byteček,udělala dvě okna a dokonce si i odpočinula... 😉 Taky mi hezky venku uschlo prádlo a večer mě čeká žehleníčko...ať se mi to tu nenakupí 😵 Copak jste všechny dělaly? Dneska jste určitě si užívaly po venku...

coko.joko
9. kvě 2010

Tak koukam tu nikdo dnes...vsechny venku ani se nedivim,kdyz je tam tak krasne... 😵 ja jsem byla na 'CTG odpolko a to je ukazkove a pak me merila sestra tlak a ten teda vybehl moc nahoru,tak volala dr.a ta prisla a udelala me UTZ a malej je pry pekne akcni,ale v poradku a pak jeste jednou tlak a ten uz byl v pohode.Takze zitra rano 7.30 nastup a daji me tu tabletku,za 4 hodky dalsi a dalsi a podle toho jak se me rozjedou ty bolesti u nekoho hned u nekoho dele a kdyby to slo dobre,tak zira mame Lennyho a nejdele teda v utery...takze pak nekomu pisnu SMS,aby to sem pisl co semnou je.....snad to bude rychle a ja nebudu moc trpet....tak se tu mej te a paaaaaa a vsem moc dekuji za podporu....

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Cokousku moooooooooooc na tebe budu myslet a držet pěstičky ať máš rychlý a hlavně bezkomplikační porod 😵 😵

coko.joko
9. kvě 2010

marhul diky moc....... 😵 😵 😵 jste hodny.......

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Zítra snad bude taky krásně,chci s holkama na zahrádku v poledne 😵

septim
9. kvě 2010

cokousku zitra na tebe vsichni tady moooc myslime, hlavne at to postupuje rychle a moc se netrapis. Moc se na prdolku tesime, urcite bude nadhernej, uz ted brecim. Drz se jsi holka statecna 😉

coko.joko
9. kvě 2010

sept,nebul nebo budu i ja....kdyz me dnes dr.rekla pri louceni,ze zitra budu mama a Vrata papa,tak jsem mela slzicky na krajicku.....a to nechci videt sebe zitra,az tam budu na pokoji...... 😵

marhulinka
autor
9. kvě 2010

Holky nechte toho,mě se chce taky brečet... 😢 Ono je to přeci jen ještě hodně živé a tak si hnedka vzpomenu na svůj porod...Coko vůbec se neboj,já na to vzpomínám straaaaašlivě moc ráda /ne teda na to potom/,s velkou láskou,je to prostě zázrak....

coko.joko
9. kvě 2010

marhul ja jsem zatim v poho to prijde az zitra a ja budu na pokoji a V.bude pryc tak budu mit trochu tremu s mluvou a bude to na me padat,ale ja to dam verim tomu......mam slovnik a jsou tam moc hodny lidi a tak to zvladnu....to verim,ze si na to vzpomenes a taky vim,ze ja se pak budu tomu tlemit jak tady pisu ted jak jsem hotova a vybobena 😀

mil7
9. kvě 2010

Krásný nedělní večer Všem,
hlavně tobě čoko, hlavně ať Vám to zítra vyjde a je vše ok.Ať moc netrpíš.A už se moc těšíme na fotečky mimíska.
Tak tfuj tfuj hodně moc štěstíčka 🙂 .
Jinak marhul,leny2 a uhlíčku no a vlastě i leny16 vaši broučínci krásně rostou a jsou moc hezký 😉 Sep a janýsek mají úžasná bříška 😉To bude miminek,to je nádhera. Já vás pečlivé sleduju,ale nějak nemám sílu psát.Naše prdelky už uhlídat je docela na chocholouška a navíc jsme teď měli ošklivou nemoc.Tak jsem z toho nějak vycucnutá 😝 .Už 14 dní jsme nebyli venku.Jěště dobíráme antibiotika,ale snad už bude líp.Tak se tu mějte a užívejte si zlatíček. 😵

leny16
9. kvě 2010

cokoušku- bude na tebe celý den myslet, at máš lennyho brzy u sebe 😵
Bude to krásný 😵 😵 😵
Už je to tady 😵 😵 😵

leny16
9. kvě 2010

moc se těším na fotečky 😵 😵

leny16
9. kvě 2010

jak dojemný, taky se mi chce plakat 😵 😵

septim
9. kvě 2010

cokulko verim ze to dopadne na jednicku, ja si dam snad panaka 😉

leny2
9. kvě 2010

Coko, taky na tebe myslíme a držíme palečky.

mysicka.hk
9. kvě 2010

Čoko také na tebe budu zítra v práci myslet,
aby šlo vše dladce a rychle 😉

marhulinka
autor
10. kvě 2010

Hezké ránko...

Coko tfuj tfuj tfuj,ať je to rychlovka 😵

uhlicek
10. kvě 2010

Ahojda holky po tydnu jsem zase pripojena na net 🙂
Cokousku moc drzim palecky 😵
Jinak my byli vcera vecer s Kubikem na pohotovosti,dostal teploty,ma hroznou rymu a osklive kasle,je chudinka zahlenenej,tak odsavacka na vysavac uz je zase v provozu,na prudaskach to nema,tak jsme dostali jen kapicky do nosu Mukoseptonex,desila jsem se noci,ale po tech kapkach se mu krasne dychalo a spal skoro celou noc,rano jsme nakapali a uz zase spinka,je z toho unavanej.

janysek70
10. kvě 2010

Přeji hezký den všem, hlásím se po víkendíku
Dnes je Čoko velký den, to budu jak na trní, toto uteklo, pamatuji, jak po transferu testovala a jak tu byla sama bez V. a čekala, kdy bude za ním moci odjet a už se jí zlatíčko narodí 😵 . Teď hlavně, ať to má rychlý průběh, držím pěsti....

leny16
10. kvě 2010

jj jany uteklo to, pak si už jen ty na řadě 😵
Však u tebe to též utíká jak voda 😕 od 30tt se ani nenaděješ a rodíš 🙂 😉 😵

uhliček- ještě že Kubíček může po kapičkách dýchat, pro takový mrnata to je nebezpečný...At mu rýma vymizí co možná nejrychleji 😒

copak asi cokoušek, myslím na ní... 😵 Hlavně at to už má za sebou a prcka v náruči s tatkou 😵