Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
16. kvě 2010

ja taky, Dopolko jsem byla v tecj Pardubkach, a ted me ceka uklid,vecer se tu ukaze cokousek, se tak tesim na fotecky 😉

blazenkaa
16. kvě 2010

tak to se tu budu muset asi ukázat aby jsem se podívala na lenyho to aby jsem si šla dříve lehnout
🙂

coko.joko
16. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem doma.....jsem teda hrozne unavena,ale stastna mamina....musim si udelat s Vratou nejaky system,protoze nejak nevim co driv delat.....ale ono to prijde...Jinak porod hrozny 2 dny rodit mazec,ale zvladla jsem to jen diky Vratovi,protoze od pondeli od rana byl u me a nespal a porad byl se mnou a dokonce i rodil 😵 takze super fakt...
Mate fotecky v albu,tak se podivej te 😵 😵 😵

coko.joko
16. kvě 2010

Jinak vam vsem dekuji,ze jste na me myslely a prozivaly to se mnou....

mysicka.hk
16. kvě 2010

Ahoj Čoko ještě jednou gratuluji.
Lenny je nádhernej, tady u těch fotek normálně brečím.

septim
16. kvě 2010

cokulino gratuluji prcek je nadhernej, jsem porad cekala 😉 a tatkovi to tam moooc slusi pozdravuj ho 😉 a tobe to tam samozrejmne taky moc slusi a nejvice ze vseho to slusi malemu Lenninkovi 😉

coko.joko
16. kvě 2010

holky diky moc.....jste zlaticka,ale ja driv nestihala.....ted me malej usnul a my totis jeste poradne neumime pit a tak nam to vsechno trva hrozne dlouho...a hlavne musime,protoze jinak jdem zpatky do nemocnice.......pak vam vse pisnu,ale dneska opravdu nemam silu.....

leny16
16. kvě 2010

ahojda náš cokousku 😵
gratuluji a lenny je moooc krásný, zdá se mi zatím hodně do tebe
🙂 moooc sme tu ne tebe myslely a držely ti palce. Jsi šikovná, že jsi to tak zvládla
🙂 Ted odpočívej kdy to jen půjde, než se zajedete 😉 Už to máš konečně za sebou 🙂

janysek70
16. kvě 2010

Jůůůů, Čokoušku, vítej zpět z dlouhé cesty, moc ti závidím, že už to máš za sebou a už se doma všichni tři muckáte 😵 😵 .
Jsi borka, dala jsi to!!!!!! Hodně odpočívej!!!
Lenny je slaďounký, teď jsme ho s Michalem prohlédli a už se taky moc těšíme 😵

blazenkaa
16. kvě 2010

ahojky Čokoušku moooooooooc Vám gratuluji Lenýsek je moc krásnej už jsem se moc těšila na vaše fotečky. 😉
Moc Vám to tam sluší jak taťkovi tak i tobě ,ale hlavně Lenýskovi. 😀
Kojení půjde uvidíš jsi to holka šikovná a učenlivá . 🙂

mil7
16. kvě 2010

Ahojky Čoko,

jsem úplně na měko 😉 .Leny je nádhernej.Tak a teď už bude jen dobře.Užívejte si jste nádherná rodinka.
Všechny ostatní zdravím a těším se na další fotečky miminek.Teď kdopak??? 😉

leny2
16. kvě 2010

Coko, vítej mamino,ještě jednou gratuluji a moc vám to sluší. 😵

coko.joko
16. kvě 2010

Holky diky moc,jsem hrozne rada,ze to mam za sebou,akorad me dela starost malej,ze nechce jist a porad spi,kdyz nebude papat,tak jdem zpatky do nemocnice,protoze mu hrozi ta zloutenka znova.....
chtela jsem se jeste zeptat jak funguje ta naninka,to se vypina pokazdy,kdyz v tom malej neni...a kdyby se neco delo,tak to zacne houkat jinak to problikava zelene.....

leny16
16. kvě 2010

coko- ta nanynka se musí vypínat pokaždé když lennyho vezmete z postýlky a jinak pokud je zaplá a malý v postýlce, tak bliká zeleně a kdyby se něco nedej bože stalo, tak po pár sek. začne pípat.
Coko, začínající žloutenku jsme též měli, ale ještě to nebylo na solárko.....taky hodně spala a nechtěla papat ale dávali jsme jí na světlo k oknu a doporučovali nám odhalit i hrudníček....nejlépe, když vám svítí sluníčko do oken.
Jo, dvakrát nám nanny ze začátku začala v noci pípat, ale s malou stačilo jen zatřást, aby se probrala, někdy děti zapomínají v hlubokém spánku dýchat....

coko.joko
16. kvě 2010

leny 16,moc diky....no to vis to jsou nove veci pro nas a i kdyz je to zaple,tak tam porad chodime a kontrolujeme maleho.no nas prave tu zloutenku mel a byl na tom solarku a musi pry hodne pit a nesmi moc spat,ale prave,ze my mame spaci mimi a tak je to tezky a s tim kojenim ani nemluvim...zitra rano prijde ta pani jak me bude ucit co a jak a tak jsem rozhodnuta,ze kdyz to kojo nepujde tak si budu odsavat a davat mu flasku...a budu mit jistotu.... 😉

leny16
16. kvě 2010

jj, coko za pár dní z vás budou profíci, taky jsme plašili 😉 to všichni s 1 mimi.. 😵
coko- taky jsme dopadli tak, že jsem do 5 měs. odsávala a malá pila z flašky...nakonec taky měla moje mlíčko, což jsem byla ráda.At je to tak, nebo tak, lenny musí hlavně papat... a taky to má výhody a nevýhody. Jako plus je ten, že víš kolik ti spapá 😉
Neboj on se rozpapá, až se naučí jak.
At se dnes vaše první noc doma vydaří
😵

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Hezké pondělní ránko všem a pohodový týden....

Já dorazila od dokyho a jdu snídat a dočítat a pokochat se fotečkama 😵 😵 😵 😵

leny2
17. kvě 2010

Ahoj holky,
tak máme před sebou další týden.

Coko, Vojtíšek měl taky zvýšený hodnoty žloutenky, ale ne tolik, solárko nám nedávali. Hodně ho dávej na světlo k oknu, nejlepší na sluníčko, ale to teď moc není. Kvůli tomu i hodně spí. Ale to bude dobrý. Za pár dní to odezní.

leny2
17. kvě 2010

Ahoj Marhu, copak, že jsi byla u doktorka?

marhulinka
autor
17. kvě 2010

My celý víkend slavili,byli jsme na chaloupkách a bylo to super...Bylo nás jako Hujerovců,dvě ukřičený dětičky,takže super zábava 😀

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Leny no můžeš hádat,myslím,že stačí jednou ☹ s čím jsem byla...už mě to vážně nebaví,věčně to na někoho vystrkovat 😅

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Cokoušku ještě jednou mooooc gratuluji ke krásnému miminku...Lenny je opravdu celý ty-zatím,ony se strašně mění 🙂 Přejeme hoodně zdravíčka,ať si brzo najdete svůj systém co a jak a to papu taky vypilujete 😉 Hlavně buď v klídku,V.ti určo hodně pomáhá,takže nebude problém 😵

leny2
17. kvě 2010

Marhu, tak jste si to hezky užili o víkendu, to je dobře, taky jsem ráda, když někde vyrazíme, jak jsme furt doma, potřebuji mezi lidi trošku.

leny2
17. kvě 2010

To tě to furt zlobí? Já musím zaťukat, že už to docela u mě funguje, už můžu kadit bez bolesti a krve.

septim
17. kvě 2010

cokousku to sjidlem znam dobre. Holky taky porad spaly. Ada mela zloutenku taky silnou a byla na solarku 24 hodin. Nechtely taky moc papat, ja musela pred kazdym krmenim doma zvazit nakrmit znova vazit a kdyz nesnedly co mely, mely predepsano kolik 😉 odstrikat a strikackou pres prst dokrmit. Ja vim je to silene se dvema jsem to dlouho nedala, ale zkus s jednim vydrzet pak kdyz se prcek rozji je to pohodicka a hlavne porad dokola vyvarovat lahve odsavacku proste vse je taky na palici 😉

marhulinka
autor
17. kvě 2010

No teď mě to hodně douho pořád bolelo,cukalo mi tam a pořád jako kdyby mi měla upadnout celá půlka zadku 😀 V noci jsem už nemohla ani chodit a kolikrát i brečela...Na záchod jsem chodila úplně v pohodě,dokonce už to nebyla taková muka,to jen výjimečně třeba jednou týdně jsem si to protrpěla...no a teď se mi to zhoršilo,ten svěrač prostě nefachčí jak by měl...Takže dneska mi doky řekl,ať pořád cvičím /mno a co asi pořád dělám??/ a pokud by se to nezlepšilo,tak by se s tím muselo něco dělat ☹ Se z toho asi picnu...toho se strašně bojím,snad k tomu nedojde,protože to by mě asi omývali...brrrrrrrr
Snad se to zase zlepší...on doky říkal,že někdy to chce čas,tak snad jo.

leny2
17. kvě 2010

Septim, jak se cítíš? Všechno jsi to zvládla, co jsi měla v plánu?

leny2
17. kvě 2010

Marhu, to je hrozný, takové trápení, tak hlavně aby se to zahojilo a nemuselas jít na žádný zákrok.

septim
17. kvě 2010

marhul chudaku ty mas taky problem s tim zadeckem ☹ Leny vse v poho mam vse udelano dnes jeste doklidim i kdyz muzu uklizet porad. 😉 odpoledne jedu do poradny tak uvidim. 😉

janysek70
17. kvě 2010

Ahojte babulky 🙂 v noci jsem nemohla chrápat, tak jsem si to prodloužila nyní a teprve jsem dorazila snídaničku....
Sep, tak jsem zvědavá, co dokyna řekne a jestli je to u tebe již nachystané...
Já asi zajedu na mrkandu k našim, ve středu razí do Paříže, tak je podpořit před tou dlouhou cestou a vezmu tam ke kávě buchtičku, se mi včera moc povedla, mňam...