Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
20. kvě 2010

No, taky oukejská volba, mňam. Si tady tedy děláme choutky 🙂

leny2
20. kvě 2010

Marhu, už ti letí taky email s miminkama. 🙂

leny2
20. kvě 2010

Já mám teď furt chutě odpoledne na sladký, když mají u nás v obchodě zákusky, tak neodolám.

janysek70
20. kvě 2010

Já jsem po máku v dobrém rauši, jsem zvyklá a už jsem imunní 😀 😀

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Jůů to jsou miminečka teda....to je krásný!!!

Tak já jdu nachystat snídaničku a už se mi vedle ozývá raubířek

leny2
20. kvě 2010

Jé, Janýsku, už ti brzičko naskočí 30 tt. 🙂

janysek70
20. kvě 2010

Já koukala ráno v obchodě po koblížkách, ale v pravou chvíli se ozval skřínek a zakázal, tak jsem vezla dom jen rohlíky a chleba

leny2
20. kvě 2010

Musíš Štěpánkovi dopřát něco dobrého 🙂

leny2
20. kvě 2010

Až nakrmím bobánka tak vezu mamču do města, tak tu budu zas až odpoledne, ale kdy se urvu, to nevím.

leny2
20. kvě 2010

Zítra jede Blazenka do A. a bude možná Ket, ne?

janysek70
20. kvě 2010

Jo, já si to tu nyní také odbudu a pak jdu fackovat kvartýr..... Teda mám už plné oba prádelní koše a pořád čekám, až vysvytne sluníčko, skoro dva týdny jsem neprala...., se mi to nechce sušit v baráku, ale už snad budu muset

janysek70
20. kvě 2010

Asi nevysvitne, když jsem ho přitvrdila, ale už mi seránkuje 😀 . Jsem si říkala, až urazím 30tt, tak pomalu začnu s přípravama a vyperu ložní prádlo na mimčo a pak přidám další, ale nejprve budu muset nyní odpravit naše prádlo a taky chci povlíknout nám i Lukynovi, tak to budou další haldy na žehlení 😝

leny2
20. kvě 2010

tak hezky pracuj,já jdu krmit.pá

coko.joko
20. kvě 2010

Ahojda,
tak se hlasim po super noci...od pul jedenacty do 3 do rana nespal a jen by jedl a jedl a ja byla uz tak unavena,ze jsem myslela,ze umru....ted vypadam jako kdybych byla na flamu...ted musim uvarit a vyzehlit pradlo a padnu asi do postele.....
jinak tu je krasne slunecno....tak odpolko pujdem ven....
vcera me prohlizela Alena(ta pani) a pry se me krasne zatahuje deloha a jizva je uplne malicka a krasne se hoji,tak mam radost...jsem ji rikala,ze si pripadam tak v 5 mesici jaky mam brisko,snad to dam dolu..... 😒

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Už si halekáme zase pod kolotočem...já jsem upekla slaný závin-čtyři nohy a už ho ochutnávám mňaaaaaaaaaam 😵

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Coko no takovýhle "flámů" ještě bude 😀 Ale on ti to prcek vynahradí jinak-až uvidíš první smích,první vyhledávání maminky...prostě to k tomu patří a je to krásný!!! 😵 😵 😵

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Vyprdni se na vaření!!! Ať se postará taťka a ty si jdi jak budeš moct lehnout 😵

uhlicek
20. kvě 2010

Ahoj Cokousku neboj zase budou lepsi noci 😉 ,hlavne,ze Lennysek hezky papa.U nas to je taky jak na houpacce a to nam bude za chvili 5 mesicu.Jednu chvili si chrochtam jak se vyspim,a pak bum a je to naopak,ale nestezuju si.
To je dobre se hojis.Ja uz chci taky slunicko.

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Dnešní ránko:

coko.joko
20. kvě 2010

marhul ja vim,ze tech flamu bude jeste hodne,ale byla jsem docela v soku......nejdriv nechtel jist a vse slo pryc a ted by me to prso urval....jeste pijem teda pres ten kloboucek,ale za chvilku se budem ucit pit pres prso,tak to bude zase horor.....
krasne se Kuba smeje a tvari takkkkkk dulezite......ten nas se na nas porad smeje a kdyz slysi Vratu tak kouka a jde po hlase....je to sranda to pozorovat.....

marhulinka
autor
20. kvě 2010

To zvládneš,já to taky zvládla a to jsem z porodky přišla pěkně vystreslá...nakonec jsme to s Kubínem zvládli sami 😵

blazenkaa
20. kvě 2010

ahojky holčičkyjduse na vás podívat a trošku vás dočíst . 🙂

Coko eště jsem tě neviděla moc moc ti gratuluji Leny je nádhernej

marhulinka
autor
20. kvě 2010

ahojky Blazenko...na zítra ti držím pěstičky...ať se do bříška dostanou ti pravý 🙂 😉

blazenkaa
20. kvě 2010

jé ahojky Marhulinko moc děkuji zrovna jsem sem psala a nějak jsem si to vymaza
Ten váš Kubíček to je ale šoumen ten se tak rásně tváří 🙂

blazenkaa
20. kvě 2010

Jakpak jsi včera dorazila domu nebyla jsi promoklá na kost ?
Já jsem tam pak naní čekala ještě do půl druhé no děs byslela jsem že se zblázním se mi chtělo tak strašně spát 😠

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Blazenko v pohodě jsme dorazili domů🙂 Jeli jsme busíkem a ten nám jede až před barák 😉

coko.joko
20. kvě 2010

blazenko,dekuji moc......a Lenny ti posila pusinu..... 😵
tak hlasim,ze opet mame par gramu nahore jupiiii a ta zloutenka jde od nas uz pryc....to mam radost.....
marhul delas nejaky cviky na brisko,aby ti slezla ta kila.......ja si fakt pripadam jako tehotna....... 😵

blazenkaa
20. kvě 2010

marhulko to je dobře že vám takhle jezdí bus .

Čoko že malinkému Lenýskovi posílam taky pusinku.To je moc dobře že už má zase grami nahoře uvidíš všechno bude každým dnem o něco lepší a pak si budeš říkat jak jsi to krásne zvládla 🙂 Každý nějak začíná .
Proto si nedokážu představit sama sebe a miminko .

Tak vám povím že se tu snažím něco ukuchtit na pár dní dopředu,aby jsme neumřely hlady ,ale nějak mi to nejde, 😖 protože mi to všechno co může utíká z hrnce jako ta Lenyho žloutenka .Pro Lenýska dobře pro mě špatně . 😉

septim
20. kvě 2010

blazenkaa zitra hodne stesti 😉 cokous jsi tyden po poroduverim ze to das dolu v poho 😉

blazenkaa
20. kvě 2010

Septim Moc děkuji budu ho potřebovat