Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
11. čer 2010

janys bude bouchat sano. 😉 se me holka proste drzi a nechce se pustit, jsem zvedava jak to budou vyvolavat po zkusenostech co mel cokousek se bojim bojim. 😉
@marhulinka ja jsem zalezla doma a nikam uz nejdu mozna jeste na nakup ale to uvidim. 😉

janysek70
11. čer 2010

Janys by bouchal a skákal, kdyby už taky mohl rodit!!!! Asi už chcípnu, to se nedá. Pupek roste jako z vody, už i táta včera zíral a Michala večer málem omývali, když přišel do kuchyně a já stála na chuchyňské lince a zalévala nahoře kytky

marhulinka
autor
11. čer 2010

@septim no se jí nedivím,do takovýhleho vedra,bodejť by se jí chtělo!!! 😵 Nikam už nechoď...je hnus 🙂 Leda do obchodu mezi mrazáky.

@janysek70 no já si to s břichem neumím představit...ikdyž když v tomhle hicu tahám doma Kubu,tak jsem taky spocená až na pedeli...ale já ho můžu odložit 😀 😀

leny2
11. čer 2010

@janysek70 šetři se holka jedna, lézt po lince. 😉

leny2
11. čer 2010

Tak jsem stihla dočíst a koukám, že tři kluci měli kontrolu včera.

janysek70
11. čer 2010

Michal vždycky, to nemůžeš říct, já bych to udělal, ale to bych říkala o každou blbost, to je rychlejší to udělat. Kytičky mi už umíraly, tak jsem je musela pokropit živou vodou a okna jsem nakonec taky všechna zvládla sama 😵

marhulinka
autor
11. čer 2010

@leny2 včera samé kontroly...tak to máme za sebou....my jdeme zase za měsíc,na další očkování.

leny16
11. čer 2010

@septim -ahoj chuděro, v těhle vedrech to je pro tebe na padnutí, ale už se ti to blíží, vydrž jen pár dní. Pořád věřím, že malá půjde sama 😉
leny2- krásná váha, hod nějaké fotečky, at vidíme jak prdola roste 😵

@janysek70 - janýsku, když porovnáš obě těhu, tak je toto těžší? Ted už ti to uteče jak voda, jen přežít ty horka
coko- at se Lennymu uleví, brzy už se začne trochu hýbat a střeva se rozhýbou 😉 Jakou odsávačkou odsáváš? A jsi s ní spokojená?
uhlíček- prdola má tedy pěknou váhu 😵 máš hezky plnotučné mlíčko 🙂
My ted máme 8 kilo a asi 75 cm. Malá mi stojí u nábytku a je s ní sranda. Jen ty horka jsou ted otravný. Co já, ale malá trochu trpí. Jsme zabedněný doma a na prochajdu taky jen dopolko. Zítra už bude líp 🙂 Nejhorší je pro mě ted žehlení, u toho umírám
😅
🙄
V út jsme byly ny nastřelení náušniček, byla to rychlovka, skoro ani nestačila plakat 🙂

coko.joko
11. čer 2010

sept......je cela 😀 ty blaho to te pekne nechavaji dusit.....to me zase vzal dr.driv,abych tak netrpela jako ty.....si asi clovek nevybere....sept neboj vyvolani je pohoda,ale ja mela velkou smulu a to tu,ze to po.kdy jsem tam prisla ja,tak bylo hodne porodu a kdybych se jim tam rozjela jeste ja tak by to nestihali vybec...to jsi jen videla jak nekdo sel na sal a rev a mimi bylo na svete a hned pryc a dalsi....takze fakt mazec....ale kdyz ti daji hned kapacku,tak to je rychle....a hlavne si dej pak pichnou ten epidural tan me pak pomohl.....
Janys,ty si blazen....v tom teple na kuchynsky lince a jeste kdyz mas nizky tlak...... 😨
leny16...ja mam pujcenou z lekarny elekrickou Medele a je to super plati to pojistovna 4 tydny,pak to musis calovat uz sama a je to pekne drahy,takze doufam,ze se trochu rozkojim a pak ji budeme moct vratit....
marhul...to je posilovna zadarmo,ale ja nepotrebuju sval na ruce,ale na brise a nohach....ja fakt nevim co budu nosit v lete,kdyz me nic neni....ted me mrzi,ze mam laclace tehotensky...jinak bych nosila ty....ale v lete v laclich se upecu.....

coko.joko
11. čer 2010

Teda leny,to bude frajerka......to je jedina holcina tady....teda krom septikovic haremu 😀 a jak se bude teda sept jmenovat ta vase holcicka......kdyz to neni Barunka 😎

leny16
11. čer 2010

@coko.joko -s váhou si zatím nedělej starosti, vždyt jsi chvilku po porodu a děloha se ti stále stahuje. Já jsem hubla, měsíčně kilo, pomaličku, ale nenásilně. Říká se, že tech 9 měs. co jsi byla těhu se tělo zase vrací do normálu, tak hlavně pomaličku 😉

septim
11. čer 2010

@coko.joko me nedaji kapacku nemuzou kvuli cisari. Udelaji to podle nalazu, bud rovnou pichnou vodu a nebo mi zavedou tabletu, ale pry asi to prvni jsem nejak na dva prsty tak by to pry melo jeste trochu postoupit. 😉

septim
11. čer 2010

@leny16 ja uz tomu moc neverim ze to prijde samo nejak se ji nechce 🙂 ale treba se rozmysli prdne voda a pojedem. 😀

coko.joko
11. čer 2010

sept,me taky davali tabletku,ale ta me vubec nepomohla,az pak ta vyvolavaci kapacka me to vse rozjela....... 😵

marhulinka
autor
11. čer 2010

@leny16 a jaképak má Vanesska náušničky?? A taky nějaké nové fotečky ať se můžeme pokochat 😵

leny16
11. čer 2010

@marhulinka - má zatím jen takové ty pecičky, které jí tam nastřelily (růžové 😵 ) a po 2 měsících jí je vyndáme a dáme stříbrné, malé kroužky, jež máme koupené. Nějakou fotečku ale hodím, až bude čas. Na Vítání občánků ti to moooc slušelo i Kubíčkovi 😵 , tatku uvolnili z práce na takovou událost? A co koneční, už je to alespon trošičku lepší? 😒

leny16
11. čer 2010

pardon....konečník

leny16
11. čer 2010

tady jsou nějaké fotečky 🙂

leny16
11. čer 2010
marhulinka
autor
11. čer 2010

@leny16 Jůůů Vaness je překrásná...náušničku vidííím....krásně vynikne ta růžová 🙂 Sakriš,že bych Kubíkovi taky nechala nastřelit 😀 😅
Vítání jsme měli ve tři...taťka přijel z práce dřív-on naštěstí může zmizet kdykoli 🙂
U mě tak nějak vše při starém ☹ Ale na bolest si tak nějak už začínám zvykat...jen někdy to je moc a prostě se to nedá vydržet a řvu...ale pak se podívám na Kubíka a ono to tak nějak přejde. Snad časem se to zlepší...doky říkal,že to bude chtít hodně času a že si to hold budu muset asi vytrpět. Tak nějak bych se "smířila" s tou prdelinou 😀 ale s tou druhou "dírkou" je to horší,docela mě to už začíná psychicky deptat....myslím,že to ve mě začíná pomalu vyvolávat strach a nechuť...

uhlicek
11. čer 2010

Tak jsme dnes odpolko hodili koupacku u meho brasky,doma se to nedalo vydrzet.

leny2
11. čer 2010

Nakukuji, zda nám Septim neporodila, ale stále je celá. 😉

leny2
11. čer 2010

@uhlicek Kubíček je pěkný cvalda oproti našemu hubeňourovi. Toho tvýho bráchu od někud znám.

uhlicek
11. čer 2010

Ahoj Leny2 mozna jsi ho potkala v obchode pod autobusakem,driv tam prodaval. Neboj Vojtisek to taky dozene
aspon si jeste uzivas malyho miminka 🙂

coko.joko
12. čer 2010

Ahojda holky,
koukam a sept je porad cela 😀
uhlicku,Kuba je krasnej........ 😵 a jak roste.......
leny16,Vanesska ma krasny nausnicky vzala jsem si na to brile a uz je vidim.....
leny2,neboj vojtisek to vse dozene a bude taky cvalda....
ja si myslela,ze ten nas bude taky porad jak pirko a uz se pekne kulati....
Dneska je tu zatim pod mrakem a doufam,ze to vydrzi,protoze vcera se nedalo nic delat jaky bylo teplo....jsem byla porad upocena.......

uhlicek
12. čer 2010

Ahoj Coko dik za pochvalu 🙂 ,vsak tady vsichni mame krasny miminka 😵
Lennysek uz ma taky pekny tvaricky,uz to ani neni pravda,ze byl takovej Kubicek.

coko.joko
12. čer 2010

uhlicku....jsme rada,ze se trochu kulati,protoze 3 tydny byl jak pirko a hubnul a nechtel nic a ted mu az moc chutna,kdybych mu dala celou velkou flasku,tak ji vypije na ex.....nevim po kom ma takovy apetit 😀 😀

marhulinka
autor
13. čer 2010

Hezkou neděličku všem 😵

mysicka.hk
13. čer 2010

@marhulinka máte hezkou blešku Anežku🙂
Kubíčkovi se moc líbí 😎

marhulinka
autor
13. čer 2010

@mysicka.hk joo Kubíčkovi se moc líbí,pořád ji válcuje 😀

Kdepak všichni jste??

Sept,že by?? 😵