Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
17. čer 2010

ted si pisu se sept a delame si prdelky,ze bude po dobu co ja budu v HK kojit naseho Lennyho 😀 pise,ze ma hrozne nalite kozy a Lucinka to nestiha pit a tak bude muset asi odstrikavat 😵 co bych za to dala ja mit takove prsa ☹

leny2
17. čer 2010

Jé, Coko pozdravuj Septim. To se má, že má hodně mlíčka, to jí závidím.

leny2
17. čer 2010

Coko, tady je taky krásně.

leny2
17. čer 2010

Honzík je dnes se školou na výletě, tak jim to počasí vyšlo. 🙂

coko.joko
17. čer 2010

jo pozdravim ji od vas.....no to se ma Honzik kam jel na vylet???Taky bych jela na vylet 😀

leny2
17. čer 2010

Do ZOO do Dvora.

marhulinka
autor
17. čer 2010

Jdu juknout,byli jsme venku,je tam přenádherně...Beník měl jazyk pomalu až na zemi,tak jsme ho dali pak domů a šli se ještě cornout do obchodu pro nějaké mňaminky na večer 🙂

marhulinka
autor
17. čer 2010

Nám dnes taťka přijede až dlouho v noci,jeli k havárce až někam do hor-asi Jeti řádil 😀 Tak to tu dneska s těma dvěma raubířkama musím zvládnout sama 😀

@leny2 nojo hlásí na víkend šíleně,tak jsem zvědavá....my jedeme zrovna pryč ☹ Ale to neva,tak hold budeme zalezlý.

@coko.joko na Pavlínku určitě něco krásného budou mít 😵 Já si teda včera koupila drahou podprdu na ty moje kozeny,tak se musím trochu krotit 😅 😀

marhulinka
autor
17. čer 2010

@coko.joko ať Sept ti to dává zatím do mražáčku a až přijedeš tak ti to dá 😀 Taky mám v mražáčku mlíčko a zítra si pro něj kamarádka přijede,ona ho má málo a já blbá ho nejdříve vylévala!! Takovou vzácnost!!

leny2
17. čer 2010

Marhulinko, taky si potřebuju koupit něco nového na sebe, nějaké tríčo nebo tílko, ale nějak nemůžu na nic natrefit.

leny2
17. čer 2010

Mě už se začínají prsíčka zmenšovat jak už nekojíme, tak se vejdu už do normální podprdy.

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 No já taky doufám,že se pak vejdu do svých podprsenek 😉 Já se taky koukala po nějakém vršku,ale nic se mi nezamlouvalo...chtěla jsem něco volnějšího,ale nic se mi nelíbilo ☹

leny2
17. čer 2010

@marhulinka oni mají buď všechno upnuté nebo takové volné, ale ty jsou jak na babky starý.

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 přesně tak,nic mezi 😀 Já mám dost věcí na tělo...ale kvůli prsům to ani mít nemůžu,se do ničeho nevlezu...jen asi do dvou tílek...no ale mám nějaké tuničky,ty já nosím ráda...ale chtěla jsem něco nového,nějaké tríčo...ale bohužel...Jo a to co se mi líbilo,tak za takový prachy si to nekoupím 😀

marhulinka
autor
17. čer 2010

Já teď stejně nejraději utrácím za věcičky na Kubíka...teď jsme pořídili čapku s kšiltíkem,ale musím ho líp nafotit,tohle byla ranní rychlá akce na foto

leny2
17. čer 2010

To je fešák, taky jsem Vojtíškovi koupila podobnou, takovou hodně lehkou do veder.

leny2
17. čer 2010

Vyfotila jsem ho mobilem, ale ještě jsem to nestáhla do PC.

marhulinka
autor
17. čer 2010

Ještě jsem si vyhlídla klobouček,takový s větráním na ty pařáky,tak musím jet s ním to vyzkoušet 😵

Teda jestli letos nějaký pařáky budou,no ani by moc velký být nemusely

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 tak to budou malý frajeři,viď?

leny2
17. čer 2010

Já jsem taky dneska koupila Vojtovi v Tescu jedno bodýčko a overálek na léto, obě věci za 79,- Kč.

leny2
17. čer 2010

Škoda, že z toho tak rychle vyrůstají.

leny2
17. čer 2010

Čepičku co jsem mu koupila před pár týdny mu už bude asi malá.

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 jojo mají teď akcičku,taky jsem koukala...ale my máme bodyček tolik,že to ani neunosí🙂 Tak tohle je jediný,co nekupuju...ale koupila jsem mu mikču a měl by dojít balíček,co jsem ještě objednávala.

marhulinka
autor
17. čer 2010

Jojo rostou z toho moooooc rychle ☹ ☹ Ale já si většinu věciček schovávám na další mimi 😵

marhulinka
autor
17. čer 2010

Teda doufám,že ještě nějaké bude 🙂

leny2
17. čer 2010

Jsou to zlatíčka. Dneska se napapal teď večer, položila jsem ho do postýlky a do 10 minut spinkal. Ani jednou jsem tam nemusela chodit, většinou začne kňourat, když mu vypadne dudlík, ale dneska vůbec.

leny2
17. čer 2010

To je jasný, že budeš mít ještě jedno krásný mimuško.

leny2
17. čer 2010

Já mám taky dost věciček, ale občas něco nového mu koupím, aby byl frajer.

leny2
17. čer 2010

Já věcičky schovám pro bráchu, až budou mít jednou rodinu.

marhulinka
autor
17. čer 2010

Kuba taky usnul brzo...teď poslední dobou večer usíná hezky a spí dlouho do dalšího papu,tak těch sedm hodin....jen ráno už je brzo vyspinkaný a hraje si v postýlce,jen kdyby si nezapínal ten kolotoč,to mě vždycky vzbudí 😀