Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Jen až pak půjdu na OPU a tak,budu muset zase něco vymyslet....já totiž dělám v práci s mamčou,takže to je velké tutlání a bohužel musím používat trochu lhaní....nojono rozhodli jsme se tak,tak to musíme vydržet...

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Přesně tak !!! Taky vím,že to mimčo by nám hodně pomohlo....ono jsme spolu už strašně dlouhooooooooo!!!!
Letos v srpnu už 7let manželství a 9let spolu!!!!!!!! Pomooooooooc sedmý rok je kritický!!!!!!!!!

janysek70
23. kvě 2009

U nás to ví jen sousedka a kamarádka co má tu Natálku a vy tady na MK a nemusím nyní zase nic vysvětlovat, tak alespoň nějaké pozitivum 😉

marhulinka
autor
23. kvě 2009

U nás to poprvé věděli všichni-myslím oboje rodiče....a to bylo pořád samé vyptávání a samé nedělej nic odpočívej!!!
Takže teď toho budu ušetřena a říkám si,že snad i víc v klídku....

janysek70
23. kvě 2009

Přesně, chce to už někam posunout a to je společná výchova dítek, jezdění na výlety a více než na sebe se soustředit na potomečka 😉 Ono to časem samo odejde, taková ta zamilovanost a je to takový zvyk spolu žít a vzniká tam ta velká mezera...

janysek70
23. kvě 2009

Jo, naši i tchýně mi pořád volali 😀

janysek70
23. kvě 2009

a já jsem si připadala jako největší tydýt, že nedokážu ani udržet plod...

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Přesně tak....už je to prostě stereotyp a to ještě,že jsme si pořídili toho pejsana,jinak bych už byla rozvedená nebo vdova 😉 😀

janysek70
23. kvě 2009

Mně se hrozně líbí, jak se Michal i Lukáš rozplývají nad sousedovic Verunkou i tou Natálkou, co jsem hlídala, to je tak nádherný pocit a pohled. Michal ty city moc projevovat neumí, ale takhle úplně změkne. Věřím, že by se ten barák u nás naplnil a neměli bychom čas mít roupy a nudit se 🙂

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Nojo roupy má už teď manža,volá na mě,že jdeme ven s pejsanem....

janysek70
23. kvě 2009

Tak utíkej, já jdu něco podělat..... 😅 , pá 🙂

marhulinka
autor
23. kvě 2009

tak pa pa pa

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Tak jsme zpátky...byli jsme na louce...pejsana jsme utahali,tak tu teď spinká ve své boudičce...

leny2
23. kvě 2009

Už jsem zpátky, museli jsme se jít vyvětrat ven a navštívit babičku a dědu, už mi volali, ať se stavíme, že nás dlouho neviděli.

leny2
23. kvě 2009

Je to je shoda Marhulinko.

leny2
23. kvě 2009

Marhulinko, to jsem vůbec nevěděla, že máš tolik pokusů už za sebou?

marhulinka
autor
23. kvě 2009

...tak jste taky utahali pejsana???

leny2
23. kvě 2009

Jo, jo, ale asi mu to nestačilo, lítá tady jak torpédo.

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Co dnes všichni máte v plánu??

LENY2-já si nemyslím,že mám za sebou moc pokusů...prostě to bylo jedno IVF...a to ještě za tu dobu jsem stihla i 5xIUI 😉

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Tak to mi ho utahali a spinká-takže bude lítat jako torpédo večer 😠

leny2
23. kvě 2009

My budem doma, nemáme nic v plánu.

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Kdepak spinká váš bobísek v noci??

marhulinka
autor
23. kvě 2009

My taky budeme relaxovat doma....snad bude něco v telce...
Teď vymýšlím,co udělám k véče...mám chuť na okurkový salátek...ale ještě to chce něco k němu 😀
No a večer si otevřu své růžové šampáňo a dám si do nosu-dokud můžu...Jéééééééé jdu zobnout poslední pilulkuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leny2
23. kvě 2009

To je krásné odpočítávání, viď?

Pejsan spinká ve svém pelíšku s náma v ložnici a nad ránem si vleze ke mě a spinká dokud nevstanu, je to mazlik, někdy si lehne k mojí hlavě, namáčkne se na mě a vleze pod deku, tak mu kouká jenom hlava, je to sranda.

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Už je ve mě 😀 Odpočítávání je krásné...ale dlouhé...chichichi ale naštěstí to utiká...mudeme mít i předtím 14dní dovču....jen ještě nevíme,jestli někam pojedeme,protože nevíme jak budou vycházet utz kontroly....

Jůůůůů tak náš pejsan je rozmazlenina a spí u nás....dokonce nás večer tahá do poslele,že už chce jít spinkat!! To je sranda...a když jde jeden,tak tahá i druhého...teprve pak je spokojený!!!!
Jojo náš taky chrní pod peřinou....někdy večer hrabe aby se tam dostal... 😉

leny2
23. kvě 2009

Jsou to muchlíci. 🙂 Paní ho po stříhání nastříkala rozčesávačem od firmy Héry, to tak krásně vonělo,to mu musím koupit, já jsem pak k němu furt čuchala.

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Jojo taky nám ho pak po stříhání nastříkají a já ho pořád očmuchávám 😀

Doma máme šampón s kokosovou vůní...tak pak taky jsem pořád zabořená 🙂

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Já mám teď delší volno.....mám v po a út volno!!!!!!!! Tak se těším na ten klídek....v práci byl teď mazec a v létě to bude ještě horší...málo lidí-hodně práce,takže úžasná kombinace....já teda se v létě samozřejmě tomu vyhnu 😉 to je jasný!!!

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Tak já pádím na véču...

leny2
23. kvě 2009

Já jsem teď doma s mladým, je nemocný, tak asi ve středu půjdu do práce.