Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka Knihovnu tu sice máme ,ale já nečtu už jsem tu vyluštila 2 knížky s křížovkama a už toho je na mě moc kamarádky tady odtuď nejsou jsou z jiné vísky

blazenkaa
27. črc 2010

ale už včerajsem došla do krámu pro pečivo aspoň aby se neřeklo

marhulinka
autor
27. črc 2010

@blazenkaa jéé tak to já si vychutnávala,že mám konečně čas číst...No a taky jsem hodně vysedávala u pc 😀 Ale každý den jsem chodila dopolko na pořádnou prochajdu s pejsanem.

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka já jedině že by jsem chodila na procházku se želvou ,ale to by jsem asi daleko nedošla

blazenkaa
27. črc 2010

dneska mě trošku chvilkama pobolívá hlava a vůbec nevím čím to je

marhulinka
autor
27. črc 2010

@blazenkaa 😀 😀 😀 no se želvou asi ne 😀 😀 😀 Škoda,že nejsi v hk,to bychom mohly občas zajít spolu 🙂

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka to teda on hr . je mnohem většízkouším ty fotečky ,ale nevím jakej program si k tomu mám ještě stáhnout aby jsem je dělala tak pěkné jako ty

coko.joko
28. črc 2010

Nikdo nikde to je divny holky kde jste prosim..... 😀 😀
vcera jsem byla koupit tu autosedacku a mam velkou radost.........uz se tesim,az v ni bude Lenny hacat...nejradeji bych ji uz dala do auta... 😀 😀 odpolko jdu do mesta trochu utracet.....jsou tu velky slevy tak treba neco vyberu....

janysek70
28. črc 2010

Ahojky všem, nerodíme, ale trpím už jako prase, je to nekonečný a ještě mi začlo bolet v krku a ucpal se mi chobot 😠

mysicka.hk
28. črc 2010

@coko.joko to je super že už jí máte doma
a kdepak máme fotečku? 😎

@janysek70 ještě chvilku vydrž a máš to za sebou.
Štěpánek ti ty bolesti 100x vynahradí a ty jsi na ně ani nevzpomeneš 😵

septim
28. črc 2010

@janysek70 pred porodom je snad skoro kazdy nemocny.Ja tenkrat zrovna dobirala ATB a mela kasel jako prase 😉
@coko.joko taky se chystam odpolko na nakupy, doufam ze nebude prset,potrebuji kratasky a nejaka tricka 😉

mysicka.hk
28. črc 2010

@coko.joko už tam máte slevy oblečení?
Také se tam chystáme 😎

coko.joko
28. črc 2010

@mysicka.hk ,jo,jo slevy jako prase se uz tesim,az si dnes neco nakoupim 😀 fotecka nebude je v krabici a nebudu ji vybalovat..... 😵
@septim ,ty a kratasky,vzdyt to nenosis preci.... 😎 😎 no a hlavne pokup neco krasneho....
@mysicka.hk ,kam jezdis do nemecka....
@janysek70 ,ty se stim taky seres holka.....ja porad cekam kdo nam se da echo,ze Stepanek uz je mezi nama a ty nam napises,ze mas rymu a boli te v krku..... 😀

mysicka.hk
28. črc 2010

@coko.joko
@coko.joko jezdíme za kamarádkou do Liberce
a od tamtud je to kousek do Zitau.
V Německu se dá sehnat oblečení za pár korun
a v úplně jiné kvalitě než tady u nás.
O potravinách ani nemluvím.
Jak já bych chtěla bydlet v pohraničí,
hned bych šla dělat do supermarketu za hranice 😎
Jdeme na procházku, za hodku jsem zpět 😉

uhlicek
28. črc 2010

Ahojda holky
Janysku vydrzaj,za chvili budes mit Stepanka u sebe v naruci,verim,ze je to ted narocny.
Coko taky mam vzdy radost,kdyz neco poridim klukum.My ted kupovali Misovi novou autosedacku,Kubula my za chvili taky vyroste z vajicka,vcera mi prisel,ten teplomer od topcomu ,co ma Janysek a Sept,je super.
Kubulkovi v nedeli vyrasil 2 zoubek,zacina jit na vsechny 4,peruje na kolinkach,tak za chvili to bude mazec.
Jinak jsme od minuleho tydne nemocny,nejdriv jsme meli s Misou strevni chripku,ja blindila jak sakal,moje mamina musela prijit z prace domu,aby se postarala o Kubu.V sobotu pro zmenu dostal horecky Misa,vyklubala se z toho angina,tak ma penicilin,v pondeli vecer dostal teploty i Kuba,ale uz je dobrej,jen trochu kasle,ted chrupe na balkone.

mysicka.hk
28. črc 2010

@janysek70 koukám na ty tvoje nový fotečky.
Jsou krásný, hlavně ta první s trhačem za zádama 😀

leny2
28. črc 2010

Ahoj holky,
nemám vůbec čas tu být s vámi, po včerejší návštěvě dr. v HK s Vojtíškem jsem totálně na dně, dneska jsem byla to řešit s jeho dětskou doktorkou a budem muset jet na všechny vyšetření do HK do FN, nevím jestli si nás tam i nenechají. Paní doktorka kožní v HK má podezření na poruchu autoimunity orgánů, tak chce všechny vyšetření a u nás to tady nedělají.Doufám, že se to neprokáže, jinak bych to asi neustála. 😢

coko.joko
28. črc 2010

@leny2 ,co to je autoimunity organu 😕 ale doufam,ze to nebude a je to opravdu jen nejaka vyrazku.....
@uhlicek ,je to jsou uz tak velky kluci.fakt to utika hrozne rychle...ja jsme rada,ze tak malicky a muzu se snim nuchlat...

leny2
28. črc 2010

@coko.joko nic o tom nevím, jenom co jsem si přečetla na netu, ale nechci na to ani pomyslet.

leny2
28. črc 2010

Doufám, že to má opravdu jen nějakou vyrážku.

uhlicek
28. črc 2010

Ahoj Leny2 moc na vas budu myslet a drzet palecky,aby jste byli v poradku.

coko.joko
28. črc 2010

@leny2 ,neboj bude to dobry myslim na vas.....

leny2
28. črc 2010

Tak holky další šok, právě mi volali, že mi umřel děda.

leny2
28. črc 2010

Holky díky za podporu, musímě věřit že to nebude nic vážného.

leny2
28. črc 2010

Dneska nejsem poslem dobrých zpráv, snad bude zase líp.

coko.joko
28. črc 2010

@leny2 ,to me je moc lito....ale drz se a uvidis bude lip......

uhlicek
28. črc 2010

Par fotecek

coko.joko
28. črc 2010

uhlicku,moc hezky......

marhulinka
autor
28. črc 2010

Jen jsem vás prolítla,přijdu pak juknout večer až Kubulka bude spinkat....

@janysek70 ty konce jsou nejhorší,to čekání...ale už to bude brzy!!! Zítra vyberete datum a šupky na to.

@uhlicek ať už se vám nemoci vyhýbají a jste všichni fit...gratuluji k druhému zoubku.

@coko.joko a
@septim hezky pokupte

@leny2 myslím na vás,ať to nic není,jen nějaká vyrážka,alergie..

marhulinka
autor
28. črc 2010

@leny2 bohužel dneska jsou asi všude špatné zprávy ☹ Upřímnou soustrast...je mi to moc líto ☹