Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
30. črc 2010

@coko.joko jj nebude stíhat 😀 😀

janysek70
30. črc 2010

No jo, snídám a nestíhám 😀

coko.joko
30. črc 2010

@marhulinka ,musim koupit Lennymu pyzamka a nejaky veci mame vse malicke jak roste tak to nestihame nosit a je nam to male takze musim pokoupit vetsi......a taky maminka si musi neco koupit na sebe...vcera oblekla svoje dziny a byla z toho tak vypleskla,ze si myslel V.ze jsem blazen.....ja taky stiham vse......

marhulinka
autor
30. črc 2010

@janysek70 no a co teprve až tam budeš mít Štěpánka 😀 Tady se ukážeš jednou za měsíc 😀

marhulinka
autor
30. črc 2010

@coko.joko včera jsem taky Kubíkovi udělala radost a koupila teplákovou soupravu a tríčo 😀

coko.joko
30. črc 2010

@marhulinka ,prej snida 😀 😀 frajerka jedna 😀

marhulinka
autor
30. črc 2010

@coko.joko bůhví co ještě u toho dělá...určitě ještě uklízí!!!

janysek70
30. črc 2010

Teprve přemýšlím nad nesmrtelností brouka a zvažuji co dál, už mi píchají snad i vlasy na hlavě, tak nevím, co podělám 🙂

coko.joko
30. črc 2010

@marhulinka ,neblazni vsak pres to bricho uz si ani nezavaze tkanicku a natoz uklizet 😀

leny2
30. črc 2010

@mysicka.hk pošlu ti do IP kontakt.

coko.joko
30. črc 2010

@leny2 ...ahoj......

leny2
30. črc 2010

Ahoj holky, až bude chvilka, tak písnu, teď nestíhám.

janysek70
30. črc 2010

Já jsem náhodou taková borka, že mám vše hotové 😀 , včera než jsem jela jsem ještě uklidila i žehlicí prkno, aby nemusel M., kdyby si mi tam nechali....

coko.joko
30. črc 2010

@janysek70 ,pry rezavy ditko 😀 😀 😀 a uklidila prkno to je po me....ty mas teda fofr 😀 😀

coko.joko
30. črc 2010

Co mam varit porad me nejaky jidelnicek na 100let do predu 😀 😀 jsem total bez fantazie 😀

janysek70
30. črc 2010

Kdo je tu rezavý????? 😲 😀

janysek70
30. črc 2010

Chceš rajskou? Napíšu ti tam rajskou.... 😀 😀 😀

coko.joko
30. črc 2010

@janysek70 ,no ty si to psala,ze jsi mix s M.a bojis se aby na tebe nevykoukl rezavy Stepanek 😀 😀 ale me se to libi....

coko.joko
30. črc 2010

@janysek70 ,no vidis,ale ta byla minulej tejden.... 😀

mysicka.hk
30. črc 2010

Ahoj, to je teda elánu po ránu 😀
Měla bych jít něco dělat, místo toho sedím u PC
a dočítám vás 😉

mysicka.hk
30. črc 2010

Tady zas nikdo tak jdem na procházku.
Na víkend hlásí hezky teplo, už se těším 🙂

coko.joko
30. črc 2010

@mysicka.hk ,to jsem zveda co budes psat v nedeli,ze uz mas toho tepla dost.... 😀 😀
@janysek70 ,v kolik ti budou delat ten rez,at ti tady fandime na MK......... 😵 😵 😵 a doufam,ze pak pises nekomu SMS,ze to je uz za tebou at vime taky ................

coko.joko
30. črc 2010

tak jsme to vymyslela,delam salat a k tomu kureci platek a opecena bagetka 😀

septim
30. črc 2010

@coko.joko zdravim rezim musi bejt nemuzu si dovolit tahat ji mam tu dalsi tri deti a kdyz se neco zmeni tak bude holka muset brecet 😉 Vcera jsme byly na 6tydenni mame 5kg a 59cm uz je to kousek. Dnes jsem byla na Benesovce taky jsem musela pokoupit detem nejake strojeni a holkam boticky a backurky, docela palka vam musim rict, ale to neva hlavne ze jsem sehnala. Janys uz se to blizi jsem na tebe zvedava, jakou das narkozu castecnou nebo uplnou? Hlavne nerod drive 😀

coko.joko
30. črc 2010

@septim ,ty utracela jo?? ja taky budu uz se tesim....no ty mas tolik deti to jsem ani nevedela.....
hele janys ta da jen castecnou narkozu....at z toho taky neco ma az ji ukazou poprve Stepanka 😀
ja jsme dnes nejak v soku......celou noc spal a ted uz zase chrni pres 3 a pul hodky a nejak se me to nelibi porad chodim koukat jestli dycha.....

coko.joko
30. črc 2010

no a jestli se dnes nepo......tak uz nikdy.....k obedu salat s bagetkou a ted mam v sobe 3 kiloveho melouna 😀

janysek70
30. črc 2010

Jj, prý mi v neděli napíchnou a chci dát částečnou....., pokud by nesedla, dali by celkovou. M. je rozhodnut jít se mnou na sál... 🙂

coko.joko
30. črc 2010

@septim ,jinak peknej macek to nas za chvilku mate....koukam 5kg my mame 7.3kg

coko.joko
30. črc 2010

@janysek70 ,to muze bejt u tebe M. 😵 tak to je super to urco bude mit fotacek a bude fotit at vidime prcka

coko.joko
30. črc 2010

@janysek70 ,a to pichaji epidural nebo neco jineho