Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
1. srp 2010

Hezkou neděličku.

@janysek70 přeji Štěpánkovi krásný start do života...moooc se těšíme na zprávičku,kdy přijde na svět,jeho míru a váhu a jak jste v pohodě 😵 no a pak samozřejmě na fotečky 🙂

coko.joko
1. srp 2010

@janysek70 ,tak frajerko,at to dobre dopadne a uz se tesime na Stepanka to je takkkkkk dojemny mam uplne husinu,kdyz si vzpomenu na sebe jak jsem rodila a ty pripravy......

septim
1. srp 2010

janysku myslim na tebe a tesim se na prdolku 🙂

coko.joko
1. srp 2010

@septim ,hezka tapeta jsem ji u vas ani nevidela 😀 😀 😀 ze by nova???jinak krasny a ze tam nejsi ty krasavice 😉

blazenkaa
1. srp 2010

@janysek70 tak moooooc ti držím pěstičky a myslím na tebe ať to výborně dopadne a dej nám určitě vědět
@septim T o jsou tak krásné fotečky 🙂

leny2
1. srp 2010

@janysek70 jé, už tu budem zítra mít nové miminečko, moc se těšíme na Štěpánka a Janýsku tobě hlavně ať to všechno proběhne bez problémů a brzy držíš zlatíčko v náručí.

leny2
1. srp 2010

@septim krásný fotečky tvých princezen a taťuldy. 😵

leny2
1. srp 2010

Holky ráno na mě myslete, budu volat do Fakultky, kam máme jet na odběry, kdy máme přijet a jestli si nás tam nechají, tak jsem zvědavá, jak to bude.

leny2
1. srp 2010

@blazenkaa jak se vede?

leny2
1. srp 2010

Jdu si dát masíčko ke krbu a pak ještě mrknu.

mysicka.hk
1. srp 2010

Ahoj tak jsem si dnes udělala válet s dvojčátkama
a jejich rodičema do Opočna.

marhulinka
autor
1. srp 2010

@septim krásné fotečky holčinám to všem sluší a taťkovi taky...jen kde je ta mamča 😨

mysicka.hk
1. srp 2010

@leny2 všechno dopedne dobře, uvidíš 🙂

marhulinka
autor
1. srp 2010

@leny2 na zítra tfuj tfuj tfuj,ať jsou dobré zprávičky

marhulinka
autor
1. srp 2010

Taky něco novějšího -

coko.joko
1. srp 2010

@marhulinka ,to je sikulka uz umi drzet flasku 😵 a je videt,ze mu sunar chutna....
@leny2 ,na zitra tfujjjjjjj at to klapne dobre a je vse v poradku 😵
@mysicka.hk ,teda ty se mas vylet taky bych jela nekam......

coko.joko
1. srp 2010

holky co davate na bolest prckum a nebo na horecku........

marhulinka
autor
1. srp 2010

@coko.joko jj Sunárek chutná jemu a ještě někomu,kdo na něj chodí 😠

marhulinka
autor
1. srp 2010

@coko.joko já mám teď pro Kubulku sirup Panadol. 🙂

mysicka.hk
1. srp 2010

@coko.joko dnes jsem viděla ten řetízák co jezdí nahoru a dolu.

marhulinka
autor
1. srp 2010

@mysicka.hk 😝 😝 ani o tom nepiš,nebo vrhnu večeři...nesnáším tyhle věci... 😝

coko.joko
1. srp 2010

@marhulinka ,no ja bych taky na nej chodila je moc dobry mnamka.......kdybych bydlela tam tak ho taky kupujem...bohuzel tady neni a neni tady nic podobneho........no tak ten koupim taky a pomaha mu to...ted 16.8 jdem k dr.a uz dostanem prvni injekci a tak kdyby mel bolesti a taky ty zuby nebo nevim co to je....dnska cely den breci a chce se jen chovat a porad ma narvanou ruku v puse a drti ji uplne a koukala jsem mu na dasne a ma je bile.... 😕 tak nevim..

coko.joko
1. srp 2010

@mysicka.hk ,hnus vid......kde byl?

marhulinka
autor
1. srp 2010

@coko.joko jo R.brzo urazím pazoury,nebo to bude kupovat sám 😀
Kubulkovi to pomáhá-řekla bych,že zabírá vážně do půl hodinky...dávala jsem mu ho,když měl teplotu po očkování a teď na noc kvůli zoubkům 😉

coko.joko
1. srp 2010

to je on peknej humus a to druhy je novinka poprve v Evrope a to jsou rakety a vyjedou taky nahoru toci se do kola a jeste se to toci svama takze jste vzhuru nohama bleee jen pohled na to a je me zle....

coko.joko
1. srp 2010

@marhulinka ,takze vam uz jdou zoubky ?????No at R.koupi pro sebe a pro Kubu a je to..... 😀 😀 😀 tak super to zitra koupim snad to tu maji.......

marhulinka
autor
1. srp 2010

@coko.joko ježiši já to jen vidím a normálně mě brní ruce a nohy...uaaaaaaaaaaa
No asi zouban raší...ale kdy vyleze je asi ve hvězdách....kouše,kouše,kouše...v noci se budil teď několik dní snad každé dvě hodiny a rval si ruku do pusy...včera jsem mu na noc dala sirup a byl klid,tak to asi pomohlo...uvidíme jak dneska,byl trochu zase nevrlý a hryzal,ale usnul...

mysicka.hk
1. srp 2010

@coko.joko jo, jo to je přesně ono. Byl v Opočně na Port sinkuli (nevím jestli se to tak píše). 🙂

mysicka.hk
1. srp 2010

@coko.joko nezkoušela jsi Lennymu dát kousátko?

mysicka.hk
1. srp 2010

@marhulinka já bych na řetízák taky nevlezla a
na tenhle už vůbec ne 😒