Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
3. srp 2010

@coko.joko to je pravda.
Já včera vyplela kus zahrady a dneska škrábu zdi.
Snad bude ještě hezky, abych stihla ještě vymalovat 😀

mysicka.hk
3. srp 2010

Přestalo pršet tak musíne vyběhnout na procházku 😉

coko.joko
3. srp 2010

@mysicka.hk ,ty jsi jak blazenka ta taky boura dvere dnes 😀

mysicka.hk
3. srp 2010

@coko.joko musím makat dokud mám dovču, pak už to nepůjde tak rychle.
To mě ještě čeká vytrhání patket a udělání nové podlahy, ale to nevím
jestli zvládnu sama.

mysicka.hk
3. srp 2010

Vyrážíme na houby tak se ukážu navečer 🙂

coko.joko
3. srp 2010

@mysicka.hk ,no tak takhle to opravdu nezvladnes,kdyz budes chodit na houby 😀 😀

kul2008
3. srp 2010

Ahoj všichni,
Janýsku gratulujeme a ať vám Štěpánek dělá jen samou radost 🙂.

mysicka.hk
3. srp 2010

@coko.joko 3 hodiny v lese a nic ☹
ale zítra jedem na velké borůvky které jsme místo hub nacházeli 😀 😀 😀
Bude koláček, dal by si někdo???
Teď odjíždím a ukážu se zítra 😎

leny2
3. srp 2010

Ahoj holky,
tak my jsme dneska moc nepochodili v HK, paní dr. kožní nás poslala na dětskou kliniku za jinou paní dr. na konzultaci a odběry a ta má dovolenou, tak za týden tam musíme znova. Dr. na nás na dětským kouknul a napsal mu jiné mléko, nějaké Neocate, v lékárně jsem vyvalila oči, že malá plechovička stojí 1458,- kč, ale naštěstí pojišťovna přispívá, tak jsem doplácela na plechovičku asi 200,- Kč. Tak uvidíme, ale moc mu to nechutná.

leny2
3. srp 2010

@kul2008 zdravím vás, jak se máte?

mysicka.hk
4. srp 2010

@leny2 to je teda pálka, ale s tím příspěvkem od pojišťovny je to podstatný rozdíl.

coko.joko
4. srp 2010

@leny2 ,ze by mel alergii na mlicko........a musela by si pak kupovat tohle za 200kc 😵 to bybylo super....

leny2
4. srp 2010

Ahoj holky, nevíme jestli má alergii na mléko, jenom to chtěl pan doktor vyzkoušet, tak uvidíme. Tím se nic nepokazí.

leny2
4. srp 2010

Za chvíli mi přijede babča hlídat kluky a odpoledne máme ten pohřeb, tak už to bude za náma, nemám pohřby ráda.

leny2
4. srp 2010

Ještě musím ostříhat taťku a mamku, se sebou něco udělat a uvařit oběd, mám toho dost, abych to vše stihla, tak se ukážu asi až večer.

coko.joko
4. srp 2010

@leny2 ,tak at to dnes vse zvladnes holka...treba to opravdu bude tim mlickem....

Vcera jsem potkala holku ceskou ma stejne staryho kluka jako ja jen my jsme 11.5 a ona je 16.5 😀 a bydli od dva vchody od nas 😀 sranda co.......takze slovo dalo slovo a docela je dobra tak tu mam kamosku s prckem a uz jsme se prihlasili od 31.8 do skolky kde jsou deti male a uci se tam spoustu veci a je to na motoriku toho ditete a takova priprava....tak jsem rada....a od 4 mesicu budem chodit i plavat...

leny2
4. srp 2010

@coko.joko tak to máš super, že jsi našla novou kámošku a ještě s mimčem. 🙂

coko.joko
4. srp 2010

@leny2 ,to byla velka nahoda 😀 ale super........

leny16
4. srp 2010

@leny2 - doufám taky, že to bude mlíčkem....snad se to malýmu brzy upraví 😒

@coko.joko - je fajn mít kámošku se stejně starým mimičem, alespon si máš s kým pokecat a až budou děti starší, tak si pohrají
blazenkaa- je mi líto, že to nevyšlo....Všechny jsme tu občas ztrácely naději a koukej..
janýskovi velké gratulace, už se nemohu dočkat na fotečky. S císařem jí pustí až za týden, že?

coko.joko
4. srp 2010

@leny16 ,ahojda,je to super a hlavne spolu budem chodit na to plavani a na to hrani s detma a aspon me to tu bude utikat rychleji......protoze to je napalici,kdyz je cokotata pryc a ja tu sama cely den.....si povidam jen s Lennym a nekdy me uz houka 😀 😀 😀

coko.joko
4. srp 2010

@leny16 ,ja myslim,ze janys po tydnu uz bude doma a taky doufam,ze se tu ukaze a da fotecky...a nebude si to syslikovat doma pro sebe..........

leny16
4. srp 2010

tj, potřebuješ s někým komunikovat a kamarádka má určo stejný pocity jako ty

leny16
4. srp 2010

te djí to holce začne. ona si to bude užívat o 106, ale stejně ty začátky jsou těžší, než se mimi zpraví se spinkáním...

coko.joko
4. srp 2010

@leny16 ,janys porad drzkoval,ze tu nikdo neni a pockej ta sem hodi fotky a uz tu nebude jen tak vysedavat frajerka jedna..pak bude psat ze to nestiha 😀 😀

mysicka.hk
4. srp 2010

Holky poraďte čím dostat z bodýček příkrmy když ani vanish nepomáhá?

leny2
4. srp 2010

Tak nakukuji, co jste tu povídali, ale nic moc.
Mysicko, příkrmy to jde docela těžko vyprat, chce to hned za čerstva.

mysicka.hk
5. srp 2010

Hola, hola kde jste kdo?
Kdepak máme Marhulinku,
byla tady naposled 2.8?

mysicka.hk
5. srp 2010

@leny2 děkuju za radu, ještě jsem jí půjčila ariel profesional.

leny2
5. srp 2010

No teda, tady nikdo za celý den nebyl? Co se děje? My tu měli od včera babču, tak jsem pracovala a stříhala vlasy.

mysicka.hk
5. srp 2010

@leny2 asi mají jinou práci než sedět u PC 😒