Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
10. srp 2010

@leny16 krásný fotečky 😵

leny2
10. srp 2010

@blazenkaa zítra budete vymýšlet s dr. Doležalem další plán?

leny2
10. srp 2010

@versko dobré pořízení v Arletě.

leny2
10. srp 2010

Teď čtu, že už máme Janýska doma, to je super, až načerpá síly, tak přijde nakouknout mezi nás. 🙂

blazenkaa
10. srp 2010

@leny2 ano zítra budeme řešit asi co dál ,ale asi tomu nechám tak rok čas a pak jestli to do té doby nepříjde normálně se začne něco dít .
Je moc dobře že už to bude mít rychle Vojtíšek za sebou a budete vědět co to prďousek má ,ale určo to bude jen maličkost pořád na vás myslím jak to s vámi vypadá

coko.joko
11. srp 2010

Ahoj holky,
leny16...krasny fotecky a Vaness je uzasna.....
leny2.tak to je opravdu treba reakce na to mlicko co si davala,tak at to ustupuje a je Vojtisek brzo v poradku....
Hlasim nam dnes 3.mesice to je mazec jak to utika,ale jeste by nas mohlo opustit ty koliky,protoze to je opravdu neprijemny jak pro Lennyho tak pro me........

coko.joko
11. srp 2010

Ahoj holky,
leny16...krasny fotecky a Vaness je uzasna.....
leny2.tak to je opravdu treba reakce na to mlicko co si davala,tak at to ustupuje a je Vojtisek brzo v poradku....
Hlasim nam dnes 3.mesice to je mazec jak to utika,ale jeste by nas mohlo opustit ty koliky,protoze to je opravdu neprijemny jak pro Lennyho tak pro me........

leny16
11. srp 2010

coko- gratulujeme 😉 Neboj koliky ustoupí hodně brzy, už bude pokoj, vím, že je to hodně nepříjemné...

leny16
11. srp 2010

@blazenkaa - neboj přijde to brzy, uvidíš 😉
leny2- je fajn, že vyrážka Vojtíškovi ustupuje, tak malý děti by neměli být nemocný, nebo trpět....Mám radost, že už to je lepší 😉
My taky včera tpěli...Malá má už asi 3 dny průjmy, ale včera už tak 12 krát za den a do toho se jí objevily opruzeniny, docela dost a to přebaluju neustále. Byla jsem jí koupit léky a dnes už to je lepší. Roste nám totiž už 7 zub, tak trpíme..Zuby před tím byly v poho, jen zvýšené teploty, ale ted si to chudinka "užívá" Snad už to bude fajn, ted spinká, tak si odpočine....

leny2
11. srp 2010

Ahoj holky,
tak jsem dneska zase od rána lítala a zařizovala. Byla jsem u obvodní dr. nechat si nabrat krev na všechny různé rozbory, doporučila mi to dr. ve FN HK, tak jeden výsledek už vím, mám zvýšenou sedimentaci. Další budou až za dýl. Pak jsem jela po úřadech, bude mi končit mateřská.

@leny16 chudák Vanesska takhle trpí, to má nějaké virové nebo po nějakém jídle? Honzík měl salmonelu ve dvou letech, to byl tak mazec.

coko.joko
11. srp 2010

@leny16 ,je prdelka mala to je prasarna ja to taky rikam,proc ty deticky musi trpet.....kdyz jsou tak malicky 😵 no tady prodavaji kulicky v drogerce a je to na zuby vcera me to rikala kamaradka taky to davala a mala v pohode,lepsi nez nejaky gelicky atd.tak se nato musim mrknout.....no a ty koliky to je hrozny....spi a najednou zacne takkkkkkk brecet a krouti se a me je ho vzdy lito.......a na zadecek je nejlepsi pytlik cerneho caje.....vyluhuj ho a ten pytlik ji dej na prdelku vlahy a plinku a uvidis rychle se to hoji...to me tu poradili a fakt to funguje a jeste ovci vlna,ale to asi tam nesezenes...taky jsem kroutila oci,ale vyzkousela jsem to a dva dny a byl pokoj a od te doby nic ma prdelku jak miminko 😀

leny2
11. srp 2010

@coko.joko takhle hrozně trpí Lennýsek, chudák, já už Vojtíškovi ani nedávám žádné kapičky na prdíky, už to máme dobrý.

coko.joko
11. srp 2010

@leny2 ,bud rada,protoze my teda trpime......hlavne rano kdyz pije prvni flasku a pak pres den to jde a vecer to je taky mazec....ja mam ted olejicek nejaky specialni od nejakyho Karla Hadka a ten mazu porad na brisko a trochu se to lepsi...pry jsou dobry probioticke kapky,ale bohuzel mam smulu,protoze tady je nesezenu,tak se modlim,aby to preslo...

leny2
11. srp 2010

A nepojedete teď někdy do ČR? Že by sis je koupila ty kapičky a vyzkoušela.

leny2
11. srp 2010

Já musím jít dát vařit brambory, nějak opět nestíhám dneska.

coko.joko
11. srp 2010

@leny2 ,prave ze nejedem a posilat postou se nesmeji 😒 no nic doufam,ze to brzo prejde a budem v pohode

versko
11. srp 2010

@blazenkaa dnes jsem tam byla v 9,15 čeká mně 4IVF a pojišťovna mi schválila částečné hrazení léků, s čímž jsem ani nepočítala a udělalo mi to velikou radost 🙂

coko.joko
11. srp 2010

@versko ,jupi.....to je moc dobre,ze ti pojistovna bude castecne platit leky a ty muzes podstoupit dalsi IVF 😵 a kdy se na to chystas....

leny2
11. srp 2010

@versko každá koruna dobrá, budeme ti držet moc palečky, aby to vyšlo.

coko.joko
11. srp 2010

Holky tady vam posilame fotecku tu bude mit na pasu je ale blbe videt...je to foceny pres telefon....

leny2
11. srp 2010

Jé to je fešák, se musím smát, tak malý a má pas.

coko.joko
11. srp 2010

@leny2 ,no ja mela taky uz od prvniho mesice zivota svuj pas,tak Lenny jde v mejch slepejich 😀 no fesak to je po tatinkovi 😀

leny2
11. srp 2010

jo, tak to jde v tvých stopách. 🙂

coko.joko
11. srp 2010

no,to jde 😀 ja,ze nemam mamku cesku,tak jsem musela mit svuj pas,abych mohla jezdit s ni za babickou 😵

coko.joko
11. srp 2010

Tak jsem vyluxovala,setrela a uklidila vsude a dala prat pradlo a jeste jsem se stihla osprchovat a udelat ze sebe krasnou a cekam na Lennyho a Vratu a pujdem pak ven zaclo tam svitit slunicko a ja musim koupit nejaky body...nam je vse male 😀 me to tak stve ja mam tolik veci a nemel to ani na sobe a uz to nemuze nosit,protoze to neoblekne...takze to skladam do krabice a premyslim co stim....jestli to nechat pro dalsiho kluka a nebo to dat pryc....

leny2
11. srp 2010

Coko, to jsem měla u prvního taky, že ze všeho rychle vyrostl, Vojtíšek si to teť užívá.

coko.joko
11. srp 2010

leny2 to bud rada,protoze me to je fakt lito....protoze to jsou krasny veci a muzu je dat do krabice........ 😵

coko.joko
11. srp 2010

hledam na netu jestli muzu nebo jestli je nejaka strava driv nez 4.mesice....najaka kase nebo silnejsi mlicko...a zatim nic nenasla

blazenkaa
11. srp 2010

@coko.joko tak ten je kouzelnej tak malinkatej a už musí mmít pas aby mohl jed s rodiči na výlet
@versko tak já jsem tam byla přesně o hodinu později aspoň že mě nechaly ještě do neděle doma že nemusím jet do práce .Moc ti držím palečky aby to vyšlo aspoň tobě a je dobřw že ti pojišťovna bude hradit aspoň něco i to pomůže
@leny2 je dobře že se to u Vojtíškay aspoň hnulo a vidíte že to bude dobré s tou vyrážkou

leny2
11. srp 2010

@coko.joko u nás je Nutrilon 1 Extra, ten je silnější. A od ukončeného 4. měsíce můžeš začít dávat ty kaše všelijaké. My zatím nedáváme nic jiného, teď jsme na tom extra mléku Neocate.

versko
12. srp 2010

@blazenkaa moc děkuji, čeká nás to v 1/2 září 🙂