Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
31. črc 2009

Ahojky Micali 😉 🙂

marhulinka
autor
31. črc 2009

Micali já jsem pravidelně baštila a baštím Femibion...je sice dražší,ale říkají,že je nejlépe z něj se vstřebává do tělíčka kys.listová...taky jsem pila kontryhel /to teda celkem nepravidelně 😅 / a maliníkový čaj....jo a taky mateří kašičku-na sliznici 🙂 😉

marhulinka
autor
31. črc 2009

Micali s tím bytem mi to je líto... ☹

marhulinka
autor
31. črc 2009

Tak kde mám tu kávičku 😅

marhulinka
autor
31. črc 2009

Hm tak se asi nedočkám....tak já si jdu taky něco uvařit,ale já budu mít čajík nebo Meltičku 😀

Tak pa pa pa jdu se taky věnovat manžílkovi a pejsanovi a asi si něco zahrajeme...zítra jedeme pryč...tak snad dnešní noc bude o.k. a vyspím se 😉 🙂

micali777
31. črc 2009

Jo, jo, copak byt.....Sousedi dopadli mnohem hůř, všechno to nateklo k nim. Blbá hadička od wc!!!!! Už jsem si napsala seznam co koupit, dík moc, třeba to pomůže. Počítám, že teď to nějak dostanu a další měsíc už bychom zase mohli stimulovat a třeba si těch vajíček vystimuluju víc a budou lepší a prostě to dopadne příště. Teď jsem měla ukrutný nervy, nechtěli nám v Sanusu vydat naše spermijky a celý ten začátek byl strašný nervy. Tak třeba to bude příště lepší.......

marhulinka
autor
31. črc 2009

Micali no vůbec ti to nezávidím,budou s tím teď starosti,ale ono se tá do pořádku....

Jinak po IVFku jsou většinou tři měsíce pauzy od hormonů,aby si tělíčko odpočinulo...a alespoň budeš moct nabrat novou sílu 😉 🙂

janysek70
31. črc 2009

Micali s tím bytem to muselo být tedy šílený, ještěže vás sehnali. no zase jen další starosti co?
Máš mezi stimulkami 3 měsíce? Asi jo, viď? A vyšetření jste taky absolvovali?

marhulinka
autor
31. črc 2009

Aaaaaa kdepak je ta slibovaná kávička 😀

janysek70
31. črc 2009

No ta už je dávno vybumbaná a manžu jsem vyprovodila k silnici na "schůzi"

marhulinka
autor
31. črc 2009

Nojo ty jsi teď slaměná vdova,já taky ☹

janysek70
31. črc 2009

Japak to? Taky pivson??

marhulinka
autor
31. črc 2009

Nojo co jiného 😝
Já si alespoň v klídku sedím u pc a večeřím 😉 🙂

janysek70
31. črc 2009

Ještě mi tu Luky pořád otravuje, ať ho hodím na Jinolice a mně se nechce, prudí....

marhulinka
autor
31. črc 2009

Hele ať mladej neotravuje,je dospělý tak ať se stará!!!! 😉

janysek70
31. črc 2009

Jo to on by si rád vzal moje auto, ale už se mu podařilo pošramotit Michalovo, tak se bojím o své. Přes den mu ho půjčuji, ale v noci nechci. Maká a šetří si na nějaké vlastní, ale chvilku to potrvá....

marhulinka
autor
31. črc 2009

No jo tak to má hošan teda smolíka 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

janysek70
31. črc 2009

Už vybírá DVD a prý budeme koukat spolu na telku..., hodné děťátko, to mu půjčím auto tedy zítra na fotbal 😅

marhulinka
autor
31. črc 2009

Jéééé ty jsi koukám maminka-slaboška 😀 Tak toje hodňoučký,že zůstane s maminkou místo aby šel za děvčaty třeba udělat z mamči babču 😅 😀

janysek70
31. črc 2009

Jak slaboška, na fotbal s ním jezdí 🙂 . To jsem mu taky říkala, ať si najde babu a věnuje se jí a netrajdá 🙂

janysek70
31. črc 2009

Naštěstí je za celý týden v práci unaven a pak 3x týdně fotbalový trénink, o víku zápas někdy 2, tak moc neprotestoval a už je v klidu, tipuji, že u filmu usne 😉

marhulinka
autor
31. črc 2009

Haha no jo chlap....nejdříve machry machry a pak lehnou k telce a chrní!! Ale to je na to ještě mladej,ne?? Aby chrněl u telky!!! ať si kouká najít nějakou slečnu a vy se můžete s taťkou věnovat o to víc sobě 😀 😀

janysek70
31. črc 2009

Já ho přes týden skoro vůbec nevidím, tak si ho alespoň užiju. Slečna nedávno byla, ale rychle ho to opustilo 😀

marhulinka
autor
31. črc 2009

Asi mu slečna nechtěla moc dávat 😀 Jestli je teda po mamince 😉
Já vím,jen si ho užívej,dokud to jde!!

janysek70
31. črc 2009

Spíš pořád někde chtěla jezdit, on se chystal na maturu a prý ho rychtovala, jako by spolu byli už 20 let... 😅

marhulinka
autor
31. črc 2009

😅 nojo tak to se nedivím...však na slečnu má ještě chvilku čas...ať si zatím užívá 😉 🙂

janysek70
31. črc 2009

Hlavně aby mi pak nezůstal doma do 40. 😀

Kde jsou zase všechny baby? Já tady jukám na telku, myji velké nádobí, co se nevejde do myčky a ještě budu vařit na zítra omajdu, abych zase nestrávila celé sobotní dopolko u sporáku

marhulinka
autor
31. črc 2009

No je pátek,tak asi tráví příjemný /romantický 😠 / večer s drahými polovičkami...jen my tu jsme opuštěný jak kůly v plotě 😠 Já mám naštěstí všechno hotovo-velké nádobí udělal můj "myčák" 😀 a na obídek jedeme zítra k rodičům 😉 Jooooo to si to někdo umí zařídit tralala 😀 😀 😀

janysek70
31. črc 2009

To jo, to mně se nepoštěstí, aby nás třeba tchýně pozvala na oběd...., to spíš přijedou oďubovat k nám

marhulinka
autor
31. črc 2009

😀 😀 tak kdybych věděla,že máte něco dobrého,taky bych přijela uďubovat 😀 😀 😀