Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
15. pro 2009

ahoj janys ja ted dala kavu housku s maslem holky se tu perou tak mame klasicke rano za chvilku jeste prijede PPL a v 11 hodin kamaradka 😀 ja uz se tak na ty vanoce tesim hlavne porad doufam ze nachumeli vanoce bez snehu proste nejsou vanoce, me by stacilo mit snich na stedry den 😀 cokousku at uz to tam je jsem zvedava 😉

janysek70
15. pro 2009

Já mám pořád hafo práce a nevím, jak to zvládnu, jsem pomalá jako šnek a strašně se musím ke všemu přemáhat. Dnes potřebuji ke známým zajet pro stromeček, ale že by se mi chtělo...

coko.joko
15. pro 2009

Tak to tam mate holky,tak mrknete........tri tricka a pak UTZ jak ma otevrenou pusu 😉

janysek70
15. pro 2009

Aj nosánek jsem viděla, u mě zázrak, páč v tom neumím "číst", ale malý čokoušek je vždy dobře vidět. Trika super, co to je za velikost? Takhle to vypadá jak velká mikoška

coko.joko
15. pro 2009

janysku teda to mas presne jak ja ty rana.......ja se ted cpu ovesnyma vlockama a mlikem a k tomu piju merunkovy caj,ten me dela moc dobre 😉 .....
no tu fotku s pindou ja nemam....dr.nam ji neudelal,tak si reknu priste......... 😀 😀 😀 on nam porad dela jen ksichtik a pak porovnava komu je podobny 😀 😀

coko.joko
15. pro 2009

janysku nosanek tam je a pak pater a otevrena pusa...... 😀 to ma asi po me........ja ji mam taky porad otevrenou........tricka jsou 74 velikost a to jedno je 80......aby to mel na zari,rijen...........a holky uz asi mame jmeno na kluka........ 😀 😀 😀

janysek70
15. pro 2009

No to jsem zvědavá, co jste zase vymysleli 😀

coko.joko
15. pro 2009

janysku ja vim,ze pro cechy to jmeno bude hrozny,ale vsude ve svete je to uplne normalka a pokud by pak chtel zit tady,tak to bude mit vse jednodusi,takze bez hacku a carek........bud to bude KEVIN a nebo LENNY...a nesmej se......nebo mu to reknu pry uz vnima moje mluveni 😀 😀 😀 😀 😀

septim
15. pro 2009

COKOUSKU TRICKA KRASNA PRCEK NEDHERA PRIMLOUVAM SE ZA KEVINA 😀

coko.joko
15. pro 2009

septiku ja vim tobe se Lenny moc nene vid.....me se taky libi Kevin,tak ted to musime jeste rosekat.....tata rikal,ze mu mame dat obe jmena,at se nehadame 😀 😀

coko.joko
15. pro 2009

jo ted tu maji docela slevy v H&M a v C&A a hlavne na deti,tak jsem vcera prave koupila ty tricka v H&M a jeste se chystam jit do C&A tam zase maji krasny bodycka 😀 budu si to postupne kupovat na tajnacku a pak to ukazu v unoru.........

marhulinka
autor
15. pro 2009

Krásné ránko a přeji hezký den...u nás svítí sluníčko 🙂 🙂

Já jsem teď vstávala a jdu dělat snídani a Caro s mlíčkem a tady už se kecá 😀

mil7
15. pro 2009

Krásné ráno Všem,

tak jsem Vám sem konečně hodila pár aktuálnějších fotečektěch našich pokládků. 😉 I když dnes v noci jsem myslela,že mě z nich klepne.Jakub řval od půl noci do půl pátý a Terka se občas přidala. 😝 No parádička 😠 .
Septim - nechápu jak můžeš fungovat,když se pořádně nevyspíš.Já si po dnešní noci připadám jako bych celou noc flámovala.Vypadá to na další zoubky.
A k těm monitorům dechu - jsem hrozně moc ráda,že je máme.Když byli děti mrňavý tak nám pípal dvakrát u Jakuba a to jsem vylítla a vzala ho do ruky a viděla jsem jak sebou úplně trhnul a probral se.Nevím,ale možná ho zachránil.U Terezky ani jeden poplach.Teď,když lezou a zalezou na konec postýlky tak to občas spustí.Ale není to tak hrozný a radši deset planých poplachů,než kdyby se mělo něco stát.Je fakt,že se spí o hodně klidněji.
Čoko - je to fešák ten Váš mladej. 🙂Janýsku - to tě lituju,že tak trpíš,ale ta odměna. 😉Marhul - jsi holka šikovná to jsi dřív pekla tolik druhů cukroví jo 😝.By mě kleplo.Leny2 - přeji krásné pořízení na 3D UZ,a pak dej fotečky.

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko tak samé dobré zprávičky,mimísek tam snad zpívá 😀

janysek70
15. pro 2009

Kevin Lenny H.... 🙂 , já bych teda ještě změnila k těm jménům příjmení, ale ne každému co se líbí, já bych k našemu českému příjmení do cizího křestního nešla.

marhulinka
autor
15. pro 2009

Super hadříky,to bude fraaaaajeeeeer 😉 🙂
A taky se přimlouvám za Kevina 😉

marhulinka
autor
15. pro 2009

Janysku ty klidně když si to tělíčko žádá,hodně odpočívej,ono to je opravdu ze začátku jen to nej co můžeš udělat 😉 Hold letos něco ošulíš,to snad každý pochopí 😉

marhulinka
autor
15. pro 2009

Tak já jdu na tu snídani 🙂

janysek70
15. pro 2009

No šéf nic neví a nechci aby věděl, tak by nepochopil a mi dělá vrásky to cukroví, to musím alespoň drobek udělat.

coko.joko
15. pro 2009

janysku ja bych taky dala cesky,ale kdyz je to tezky........carky,hacky to je na prd....vidim u Vrati jak maji problem vyslovit jeho jmeno a moje taky..a pritom to mam uplne jednoduchy 😀 😀 no a prijmeni zneit nemuzem,protoze tatinek je hrdy na to,ze ponese jeho prijmeni a moje by se k tomu uz vubec nehodilo 😀 😀 ale vsak je jeste cas tak uvidime jak to bude......
jinak marhul ten nas bude asi v nejaky kapele asi v AC/DC uz ma na to tricko 😀 😀 😀
mil deticky jsou uplne super krasny zlaticka.....a ze trochu breci to k tomu patri 😉 😉

coko.joko
15. pro 2009

janysku cukrovi no ja myslim,ze kdyz neudelas tak se nic nestane a manzel a Lukyn to pochopi ne?Protoze vim jak je cloveku zle tak se mu nechce nic delat......

marhulinka
autor
15. pro 2009

Janysku tak cukroví jen malinko na stůl...a až se na to budeš trochu cítit,nepřemáhej se!!! 😉 🙂

Coko však jo má triko a na fotce už určitě zpívá 😀 😀

coko.joko
15. pro 2009

marhul to jo 😀 😀 😀 😀 to uz mu planuje Vrata i bici az mu budou dva roky 😀 😀 no nekdy premyslim,jestli je normalni 😀 😀 vcera si hrozne notoval s brachou a ten rikal,ze mu koupi zase motorku a bude ho ucit jezdit,tak nevim...... 😉 😉

janysek70
15. pro 2009

Mil, děkujeme za fotečky, to to letí......

Když oni už se mi na to cukroví chtějí vrhnout sami, no to by bylo ještě horší, stejně bych u toho musela asistovat a kdo by to pak po nich uklízel?? 😀 😀 😀. Však ještě pár dní zbývá, nejprve zlikviduji práci a pak něco dám o víku a třeba využiji pomocnou ruku...

coko.joko
15. pro 2009

no vidis tak je nech at predvedou kluci jak jim to jde v kuchyni 😀 ja jednou nechala Vratu at udela knedlik bramborovy a pak kdyz jsem videla tu kuchyn,tak jsem mela dost....ale knedlik byl moc dobrej 😀 a Lukyn to teda uz asi vi.....

janysek70
15. pro 2009

Jo Lukášovi jsem to řekla, tak byl rád a gratuloval a hrozně se divil, že jsem nyní na žádném zákroku nebyla 🙂

coko.joko
15. pro 2009

to bude hodnej braska 😉 no vidis ani si nepotrebovala jezdit na dalsi pokus.....to je moc dobre....uz se taky tesim na fotecku,az nam ji sem das 23.12..........myslim teda........
sept ty se tam peres s holkama ne? 😀

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko a máš do toho taky co mluvit ty 😀 😀 Nechají tě chlapi vůbec 😀
Ale z toho si nic nedělej manža už vybírá auťáka na ovládání,velkého terenního...za 6tisíc...no comment...včera nám tady doma lítal vrtulníkem nad hlavou a mě už z toho větru byla zima...no děs běs 😀

marhulinka
autor
15. pro 2009

Janysku no jasně,až se prostě objeví ta chvilka,kdy je dobře,tak se do toho pusť...já mám takovou chvilku dneska 🙂 Už jsem si vytáhla těstíčko z lednice,jen co povolí a já se nasnídám jdu na to 🙂

Tak jsi Lukymu vysvětlila,že to přiletí čáp?? 😉

mysicka.hk
15. pro 2009

Ahoj těhulky, tady se dneska peče a nakupuje 🙂