Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
25. únor 2010

Coko to bude určitě po tobě pořádný chlapák 😀 😀 Téda to ty nožky máš asi pořádně nateklé,když máš mít punčošky...tak nožky nahoře,co nejmíň chodit a postávat 🙂

marhulinka
autor
25. únor 2010

Aaaaa a nový kočáááááááárek....supeeeeeeer 🙂 😉

mysicka.hk
25. únor 2010

Já jsem tady.
Probírám emaily, mám jich nějak hodně.
Moc krásný a barevný kapsář, určitě nebude zahálet 🙂

marhulinka
autor
26. únor 2010

Všem hezký páteček 🙂 😉

marhulinka
autor
26. únor 2010

Jdu do sprchy,udělám snídaničku a přijdu juknout,do 10h budu mít čas 🙂

leny2
26. únor 2010

Ahoj holky,
dneska jsem taky vylezla brzy z pelechu, nějak už se mi nechtělo spát.

septim
26. únor 2010

zdravim kapsar je moc hezky, ma to nekdo vyhodu kdyz je sikovny na ruce ja bych se k tomu prisila 😀 coko prcek se ma u tebe moc hezky pockej na 40tt budes mit 5kg macka 😀 jsem teda zvedava jestli proleze otvurkem 😉

septim
26. únor 2010

coko to nene presne vas kocarek sedacka ma trochu jinou barvicku 😀

septim
26. únor 2010

tak vcera to pan poslal tak jsem zvedava jestli dnes dojde ale poslal to pres GSL nebo jak se to jmenuje tak snad jo se strasne tesim dala jsem do alba povleceni a zavinku co jsem na posledni chvili priobjednala 😀

leny2
26. únor 2010

Coko, bude mít asi baculínka. 😉

marhulinka
autor
26. únor 2010

Tak ještě,že dneska to veze někdo jiný 😀 Povlečeníčko i zavinka jsou nádherný!!!

marhulinka
autor
26. únor 2010

Coko bude mít taky pořádnýho chlapáka 🙂

leny2
26. únor 2010

Marhulinko, tak ať dneska dobře pořídíte, jsem zvědavá co ti řeknou, jak to s váma vypadá. 😉

leny2
26. únor 2010

Až se Kubíček narodí, myslíš, že nám to manža přijde napsat? Nebo pošleš někomu SMS?

mil7
26. únor 2010

Krásné dobré ráno Všem,
leny jsi šikovná.Já bych se k tomu stejně jako sep přišila.
sep -krásný věcičy.Tady to je to co bych si zopakovala.To nakupování miminkovských věciček a pak připravování,ale dál už ne 😝 .

leny2
26. únor 2010

Holky, to není tak těžký, důležitý je si to přesně nastříhat a kapsy sežehlit sklady a už je to šup šup sešitý. Čekala jsem to složitější. A tak jsem se tak naladila včera, že to tak hezky šlo, že dneska budu asi pokračovat v šití.

coko.joko
26. únor 2010

Ahojda holky,
taky jsem dnes blbe spala malej se tam mlel a mlel,to mame vzdy po UTZ a po tech ozvach co nam ted porad delaji...no macka to asi tak vypada se toho uz ted bojim...pockejte az nafotim tu jeho nozku,tak se posmejete,fakt ji ma velkou,kdyz jsem to vcera videla tak jsem se musela smat... 😎
leny kapsar krasny,ale ja bych si k tomu taky prisila prstiky to neni moje parketa..
marhul ty at dnes dopadnes dobre u dr.
mil..tak porid jeste jednoho prcka a muzes si to opakovat nakupuvani a pripravu 😀
septiku to je krasa jak ty nakupujes,jeste,ze mas velky byt 😀

mil7
26. únor 2010

coko - já už mám splníno.Si počkám na vnoučátka.Doufám teda,že to ještě potrvá 😉

coko.joko
26. únor 2010

mil 😵 to verim,ze se tesis na vnoucatka,ale to mas jeste moc casu.........podivej na sept jak se krasne rozjela a myslim,ze jeste jedno nebo dve deticky tam u nich budou behat.... 😀 😀 😀

mil7
26. únor 2010

Ale sep je holka statečná a hlavně mladá.No věřím,že se ještě o toho kluka minimálně jednou pokusí co sep 😉

coko.joko
26. únor 2010

Sept to je statecna holka 😵 jak ja bych jim prala toho kluka,ale jak rikam to musi jeste tak 2-3 deti mit 😀 😀

marhulinka
autor
26. únor 2010

Leny pošlu sms tobě,pošlu to hromadně 😀
Manža asi by nebyl pak schopný něco tu psát 😀 😀 Chlapi už mají nakoupený pití...no děs,když jsem to viděla!!! Jsem říkala,že jestli mi doma něco poblije,ať si mě nepřeje...oni budou mít pro sebe hospůdku,ale ten návrat domů...ještě,že to neuvidím 😀

leny2
26. únor 2010

Mil, my už budeme mít taky splněno, dvě a dost.

leny2
26. únor 2010

Marhu, tak jo, pošli SMS, budu číhat.

leny2
26. únor 2010

Marhulinko, kdybyste chtěli, mohli byste se stavit na kafíčko, co ty na to?

mil7
26. únor 2010

Leny a vy budete mít holčičku,nebo klučinu.Nějak mi to asi uniklo.

leny2
26. únor 2010

Coko, čekáme na fotečky nožky.

leny2
26. únor 2010

Mil, my to nikomu neříkáme, necháváme to jako překvapení. 😉 Ale holky to tu už vypátraly.

marhulinka
autor
26. únor 2010

Leny moooc ráda bych se stavila na kávičku...ale musím ještě něco zařizovat v bance,pak se stavit na nákup....ať je vše raději nachystáno 😀

mil7
26. únor 2010

Tak t si asi myslím,právě jsem si nebyla jistá,jestli mi to neuniklo.Jestli to je,ale správně co si myslím tak by to chtělo ještě jeden pokus né??? 😉