Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
27. bře 2010

marhul 😀 😀 😀 😀 😀

delf14
27. bře 2010

děkuji moc jenže já se moc v tom nevyznám právě,to jako,že celý ivf přijde na 26000kč?

marhulinka
autor
27. bře 2010

Coko dííííky 😵 😵

marhulinka
autor
27. bře 2010

Delf to je taková horní hranice. Záleží jaké budou léky,kolik bude potřeba injekcí a pak co se vše bude dělat - icsi,pk atd 😉

delf14
27. bře 2010

ahá moc děkuji a jak moc jste byli spokojené v arletě?nevím zda chodit dál do sanusu a nebo zkusit arletu.

coko.joko
27. bře 2010

marhul nemas za co 😵 😵
delf,presne jak pise marhul ta vlastne rekla vse....ja jsem tam byla moc spokojena....dvakrat jsem byla v Brne a pak jsem presla do Arlety a povedlo... 😉

marhulinka
autor
27. bře 2010

Delf ze Sanusu mám jen špatné zkušenosti,bohužel....z Arlety jen ty nejlepší - výsledek je zlatíčko v postýlce 😵

delf14
27. bře 2010

já právě přemýšlím o tom,že pokud se nepovede v sanusu,že přejdu do arlety.coko a ty jsi byla na ivf v arletě?

delf14
27. bře 2010

marhulinka a jak moc špatné?chovali se blbě?

coko.joko
27. bře 2010

delf,presne tak 2krat v Brne a nic a jednou v Arlete....dr.Dolezal je moc hodny a opravdu ti chce pomoct...nam se to nepovedlo a hned me poslal na laparku a jednal a bylo na nem videt,ze chce pomoct...a po laparce jsem sla hned k nemu dostala jsem 2 mrazacci do briska a v kvetnu cekame chlapecka 😵 😵 takze ja jen to nej o Arlete a mam spouty kamaradek co maji deti prave z Arlety...takze doporucuji....

marhulinka
autor
27. bře 2010

Delf strašně se u mě střídali doktoři,prostě jsem nechodila jen k tomu jednomu,jak jsem měla....a špatné mám od tamtud hlavně to,že se "nepovedl" operativní zákrok,musel mě pak jiný dr. dávat dokupy,aby mi to vše zachránil...no a taky tam neproběhlo informování,jaké mělo proběhnout ohledně stavu při operaci-to jsem se dozvěděla pouhou náhodou od sestry,když jsem se po třech dnech vracela znovu na operaci 😠 My tam prostě jen vyhodili spoustu peněz a k ničemu...

delf14
27. bře 2010

mě právě taky přijde že moc neinformují,no chodím teda naštěstí stále k jednomu doktoroj taky by mi vadilo,že by si mě střídali jako ponožky 😀

kul2008
27. bře 2010

Ahoj všichni, 🙂
Marhulinko, tak koukáme že si užíváte s bolením bříška. Ondra na to moc netrpěl, ale když to přišlo, tak nám pomáhala vanička s teplou vodou, krásně se uvolnil a pak šlo vše ven. Ten fén je určitě taky dobrý nápad, ale ten nás nenapadl.
Leny2, už se těšíme na fotečky Vojtíška.
delf14, doporučujeme jedině Arletu. My jsme taky utekly ze Sanusu. A teď díky panu dr. Doležalovi už máme doma 13 měsíčního raubíře 🙂 .
Mějte se všichni krásně! Přejeme příjemné těhulkování a maminkování 🙂 .

mysicka.hk
27. bře 2010

Ahoj všichni, kdepak dneska jste?
Blaženko ukaž se ať pokecáme 🙂

blazenkaa
27. bře 2010

Ahojky holčičky jsem tu jste tu některá

mil7
27. bře 2010

Zdravím všechny,
coko já chci taky vidět Vojtíška,prosím ☹ .
delf14 - jak tady už bylo napsáno.Po dvou neůspěšných pokusech v sanusu,jsem přešla do Arlety a teď mi tady chrupou dva 13 měsíční miláčkové.No a zájem doktorů a informovanost to se opravdu nedá srovnat 😉 Já bych na nic nečekala a myslím,
že finančně to vyjde na stejno. 😉
Kul - jak se vám třem daří???Co Ondrášek?Už chodíte??A kdypak mu pořídíte sourozenečka??
Marhul mi od narození brali na prdíky sab simplex,psala nám ho dr. a vůbec nevím co to prdíky jsou.Teda né,že by neprděli,ale netrápilo nás to 😉Ale ty probiotický kapky jsou prý taky dobrý.V polsku,nebo na slovensku se dají sehnat o dost laciněji.
Jinak Všem přeji krásnou neděličku...

blazenkaa
27. bře 2010

Mil jsi tu ještě nebo jsi už zase utekla chtěla by jsem se ještě na něco ptat když tu nikdo jiný není

coko.joko
28. bře 2010

Ahojda,tak jak se mate vsechny 😵 😵 😵

blazenkaa
28. bře 2010

ahojky kde jste kdo kobylky 😉 😉
😉

kul2008
28. bře 2010

Ahoj,
Mil, Ondrášek už chodí, i když je někdy pěkně línej, takže na kolínkách také ještě leze. S mluvením si dává na čas, občas z něj něco vypadne 🙂 , hlavně když se vzteká. Na sourozence si ještě chvíli počká... 🙂 . A jak se daří vám, ty máš asi pěknou honičku, jestli už chodíte, co?

blazenkaa
28. bře 2010

ahojky Kul jakpak se vede

leny2
28. bře 2010

Ahoj holky,
už jsme doma 😵 Až vybalím všechny věci a trochu to tady dozařídím, tak jsem tu a povyprávím zážitky. 🙂

leny2
28. bře 2010

Tak se tu snažím změnit info, že mám dvě děti, ale nějak na to nemůžu přijít.

leny16
28. bře 2010

leny- vojtíšek je strašně roztomilej, gratuluji 😵
Už tady čekáme, jak na ostří na zážitky 😵

coko.joko
28. bře 2010

Ahojda,
leny je ten je krasny a jakyho ma kohouta 😵 no uplne k pomuchlani 😉
vecer mrknu ted musim jit ven na prochazku je tady krasne a tak toho chci vyuzit.......

septim
28. bře 2010

leny zdravim, prdolka je nadherny, tesim se na vypraveni 😉

blazenkaa
28. bře 2010

ahojky maminko zdravímtě a a moc moc ti gratului
🙂

blazenkaa
28. bře 2010

hola hola kde jste kdo

mysicka.hk
28. bře 2010

Ahoj Blaženko jsem tu.

blazenkaa
28. bře 2010

jé jsi tu ještě