Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
9. črc 2009

Ahoj holky,
jé Čokoušek, to je dobře, že ses objevila, že víme jak jsi na tom. Budu držet palečky na KET.

Septim, to je v prčicích, ale tento víkend budem na dovče. To mě mrzí, moc ráda bych už vás viděla.

Leny16, držím palečky na zkoušky.

Marhulinko, Mysicko, co testík, ještě vás nesvrbí prstíčky? Já jsem hrozná, že se furt ptám, ale jsem strašně moc zvědavá.

septim
9. črc 2009

leny 2 to neni tento vikend ale az za 14 dni 🙂

marhulinka
autor
9. črc 2009

Ahojky všem....

Jů Čoko tu byla,ale koukám,že net asi nejde,co?? 😀

U nás teď pěkně leje-huráááá bude alespoň vzdoušek....

Mě prstíky na test teda vůbec nesvrbí,,,já cítím mršku...takže se s tím smiřuju....ale zatím to všechno beru dost sportovně!! Nic jiného mi nezbývá 😉 🙂

leny2
9. črc 2009

Marhulinko, mršku můžeš cítit, ale může to být těhu. 😉

Septim, já myslela "tento" jako co máte ten sraz.

mysicka.hk
9. črc 2009

Ahoj všichni.
Prstíčky pomalu začínají svrbit, ale říkám si že je to ještě brzo a
do příštího PO nebo ÚT to vydržím. Co se týká srazu tak 26 můžu
a 25 částečně taky. Odpoledne jsme zvaný na mega oslavu.
Když přijedu dýl tak se snad nic nestane. Už víme kde to bude.
Prosím někde kde se dá zaparkovat 😉 🙂

leny2
9. črc 2009

Ahoj Mysicko,
tak se budem těšit na pondělí, jestli testneš. 😉

septim
9. črc 2009

Tak sraz bude 25.7 at se nemusi nikam spechat a pekne pokecame. Dame to urco nekam kde se da zaparkovat, 😀 jak zatm jdu ja coko mil mysicka a doufam ze pujde i janysek len2 a 16 😀 😀 😀 😀

mysicka.hk
9. črc 2009

Co Marhulinka, ta se na srazík nechystá?

janysek70
9. črc 2009

Já přijedu 😅

coko.joko
9. črc 2009

Janysku tak to jsem zvedava teda 😀 a muzem se sejit u Septika doma 😀 ma velky bytecek a tam se vejdem.
Septiku jak bylo v cukrarne?

janysek70
9. črc 2009

Sep bydlí na hradě??? 😅

septim
9. črc 2009

ne na hrade v palaci 😀 Marhulinka pujde urco taky i s bobankama v brisku 😉 Coko cukrarna byla moc dobra ale mela jsem jen kavu 😀

septim
9. črc 2009

mas pravdu cokousku bytecek budeme mit opravdu velky muzes nam pak prijed pomoc s uklidem 😀 😀 😀

coko.joko
9. črc 2009

septiku,tak ti verim jen kavicku 🙂 klido pomuzu uklizet,ale ja tu uz v zari nebudu 😀 ale kdyz jo tak se hlasim do sluzby 😝

septim
9. črc 2009

uz tu v zari nebudes ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ opravdu jen kavu 😉 kam jste jeli?

coko.joko
9. črc 2009

septiku tak ja ti verim 😉 byli jsme na kunce a pak na Novem Hradci 😎 ted holky koukaji na telku a ja zkousim ten pc a porad jde 🙂 Nebudu tu v zari vzdyt to vis 😵 a copak delas ted,to vis uz jsem te nevidela od uterka a jsem nervozni 😀 😀

janysek70
9. črc 2009

To je hodně nezvyklé, že tu straší čoko 🙂

coko.joko
9. črc 2009

janysku 😀

coko.joko
9. črc 2009

tak kdepak jste vsichni ☹

janysek70
9. črc 2009

Surfuji na netu, páč tu nikoho nebylo 🙂

coko.joko
9. črc 2009

janysku tak surfuj ja taky vymazavam postu,protoze tam mam tolik mailiku 😉 a pc jde nejak pomalu,ale nebudu nadavat,kdyz je zadarmo 😀 😀

janysek70
9. črc 2009

Jo taky jich tu mám nějak strašně moc, vždy čtu ty nejdůležitější a už jich mám přes 100 neotevřených, budu to taky muset pročistit.

janysek70
9. črc 2009

Volala mi Věruška, už přijela z dovči a na KET půjde taky asi v srpnu. Manžel chce, aby šla co nejdříve, tak buď teď až to dostane, ale spíš příští cyklus.

coko.joko
9. črc 2009

tak treba tam budem chodit spolu na ten KET to by bylo super 😉 jo ja taky nejaky ani nectu a hned mazu 😅

coko.joko
9. črc 2009

janysku a co vse mela Veruska kdyz byla na laparce a kde byla v HK a nebo Pardubkach,nejak me to vypadlo

janysek70
9. črc 2009

Já jí pak taky zavolám ohledně srazíku..... nebo ona to sem taky chodí číst, tak bude vědět...

Věru, budeme se srážet v HK, tak s tím počítej!!!!!!!!!

janysek70
9. črc 2009

Ona byla na laparce v Pardubkách, měla v sobě nějakou tekutinu, ale vaječníky jí naštěstí nechali

coko.joko
9. črc 2009

jo to ji rekni holce,at se prijde podivat na nas zase jednou a nic si na ten vikend neplanuje

janysek70
9. črc 2009

25.7. je sobota??? Já s tím budu počítat, čas pak upřesníme.

coko.joko
9. črc 2009

aha ja myslela,ze mela neco s vejcovodama,tak to je super,ze ji vse nechali,taky jsem se bala,kdyz na operacnim stole dr.rika,ze kdyz tam bude spatny cokoli,tak pryc a ja jen ANO a pak jsem se vzbudilla a hned jsem sahala na brisko co tam mam a nemam. 😀 😀