Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
26. zář 2009

tak já jdu ještě něco podělat tak se tu holčičky mějta mám moc práce zatím pa páá a přeji krásnou sobotu 🙂 🙂

janysek70
26. zář 2009

No víš, že se máš Bláži šetřit, jsi před OPU a neřekla jsi nám, co ti provedl

leny16
26. zář 2009

leny2- hezký vlásky 🙂 🙂 a mimi už je strašně veliký a krásný 😵 😵 😵
a já dnes nevařím, at uvaří někdo jiný (kdo to vůbec neumí) 😀 😀, nebo at mě někam pozve, už mám toho opečovávání po krk 😠

janysek70
26. zář 2009

Mamino klíííííííd, teď se nenervuj a šetři síly, ale ať se stará, máš recht 😅

mysicka.hk
26. zář 2009

I přes to ti to moc sluší 😉

leny16
26. zář 2009

taky blazenkaa, hezký víkend 🙂

leny16
26. zář 2009

jany- už je to lepší, občas to ze sebe potřebuji dostat 😉 však to známe všechny 😉

leny16
26. zář 2009

leny- koukám, že máš hodně melírků, líbí se mi to 🙂 🙂

leny2
26. zář 2009

Nechala jsem si dát melíry po celé hlavě a do toho barvičku a vypadá to docela hezky, je to zase jiný než minule, však už se po mě kadeřnice sháněla, že jsem tam dlouho nebyla.

Leny, zajeďte někde na dobrý oběd, odpočívej, budeš potřebovat síly.

Blaži, ani jsi nám nenapsala kolik folíků pan doktor viděl na ultrazvuku?

Janýsku, šmudla sebou mrskal, mával nám ručičkama a když měřil srdeční aktivitu, pustil to nahlas, jak bušilo srdíčko, tak jsem teda měla slzičky v očích.

leny2
26. zář 2009

Ale ani jsem vám nenapsala ještě jak nás pan doktor včera pěkně vyděsil, nelíbili se mu výsledky rozborů krve, jinak ultrazvuk v pořádku, jak byl plný humoru, tak pak zvážněl, ani nemluvil, furt koukal do monitoru, já jsem myslela, že omdlím, ale pak z něj vylezlo, že je to dobrý, akorát mě teda naštval jak povídal, že je mi 32 let, no to by mohlo být míň. A že na plodovku nemusím. Další stres budou tripl testy. Odcházeli jsme úplně jak opařený.

mysicka.hk
26. zář 2009

Venku je krásně teploučko tak jdu s pejsanem na procházku. 🙂

mysicka.hk
26. zář 2009

Leny to by mě taky dost vyděsilo.
Poslední dobou mi připadá že v A mají čím dál víc lidí
a snaží se stíhat toho víc , ale nějak jim to nejde.

leny2
26. zář 2009

Tak nakukuji jestli něco nového u Leny. 😉

blazenkaa
26. zář 2009

Janýsku co mi provedl jak jsem šla pověsit to prádlo to nel problém a hctěla jsem tam dát prát další várku a to věci z půdy které jsme tam měli uložené když jsme začli dělat ložnici a nebylo to kam dát tak jem udělala 4 velké pytle hadrů a včera jsem ho as 5 prosila aby mi to sundal že to zítra jako dneska začnu prát a co myslíš že mi říkal?Jo už jdu já to sundám.Ať mi to dá jen u pod schody za dveře myslíš že to tam bylo NE 😕 tak já jsem se s tím tahala aby jsem to roztřídila a naházela do pračky tak teď tam peru 6 pračku a už toho mám plný zuby a dalších 5 tam mám ještě na zítra. 🙄 🙄 🙄 🙄
Okolo toho ještě jsem dostala nakázáno natřít prkna a futra u dveří do ložnice ,uvařit mu francouský brambory na zítra do práce ,perník do práce jo a to jsem si pro tu barvu musela ještě ráno dojít.
Aby jsem měla kam to prádlo věšet tak jsem si musela koupit šňůru aby jsem si donatáhla sušák no nenasralo by vás to a ted jsem dorozřezala kartóny co byly na půdě že se to v zimě spálí a už na to s odpuštěním seru.
Až přijede tak se akorád nažere a jedeme zase na hasickou schůzi říkal jen na chvilku tak to jsem na to zvědavá mám si píchat tu injekci v 10 tak musíme být doma jinak má smolíka a já ho tam nechám ať si jde domu jak chce. 😉

LENY16 jsi ještě doma nebo už tě manža odvezl ?Nezapomeň se tu pravidelně ukazovat ať máme přehled 🙂

Lenysku2 ráda by jsem vám to napsala 😕 ,ale sama to nevím jen mi říkal že jich tam je víc nežli minule ,ale mají zatím nebo měli ve čtvrtek všechny okolo14 tak uvidíme v pondělí kolik jich tam bude po OPU

leny2
26. zář 2009

Blazi, nerozčiluj se, vždyť to jsou jen chlapi, každý občas zazlobí. 😉

leny2
27. zář 2009

Přeji hezkou neděli,
kdepak máme tu Leny?

janysek70
27. zář 2009

Tak Lenýsku, hola, hola, jsi ještě doma???? 😉

blazenkaa
27. zář 2009

Ahojky přeji slunečnou neděli .
Kdepak jsi Leny16

leny2
27. zář 2009

Janýsku, jak se cítíš, něco nového?

Blaženko, ty máš zítra OPU?

blazenkaa
27. zář 2009

ahojky LEnysku jo mám a ani mi to nepříjde že by jsem měla zase jít

marhulinka
autor
27. zář 2009

Krásnou neděli všem...

Myslím,že u LENY16 je to jasný 😀

marhulinka
autor
27. zář 2009

Blazenko na zítra krásnou úrodičku 🙂 😉

janysek70
27. zář 2009

Pozor, pozor, 1. zprávy z porodnice 😵 😵 :

Haloo, držte si klobouky, jsem tady! Zatím jen 49 cm a 3370 g, ale už teď jsem kočka. Mamka i já jsme v pořádku, taťkovi se klepou ruce 🙂 . Zdraví Vanessa

marhulinka
autor
27. zář 2009

Jááááááá jsem to vyhrála,že to bude ze so na ne 😀 😀

marhulinka
autor
27. zář 2009

Supeeeeeeeeer zprávička jupííííííííííííííííííííííí
Tak přeju hooodně zdravíčka Vanessce a mamče a taťkovi krásné rodičovství a samou radost 🙂 😉

janysek70
27. zář 2009

Houbeles, ze so na ne není neděle 😀 😀 , ale je to úplně jedno 😀

Zato čokouškovi je zle, prý je to hrozný, co sní, letí ven a trpí......

marhulinka
autor
27. zář 2009

Jenže já psala víkendík-so/ne 😉 😉

marhulinka
autor
27. zář 2009

Tak super,že jsou holky v pořádku a taťka byl s nima 😀

marhulinka
autor
27. zář 2009

Tak krásný zbytek sluníčkové neděle pa pa všem

leny2
27. zář 2009

Hurá, hurá, Vanesska je na světě, tak ohromná gratulace a hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 😵 😵