Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
10. říj 2009

Ahojky myšičko už jsem jednu holčičku našla z vedlejší diskuze já jsem totiž začla špinit 😢

mysicka.hk
10. říj 2009

Tak to jo. S tím by ti poradila některá těhulka. 😉

marhulinka
autor
10. říj 2009

Krásný večer a dobrou noc 😉 🙂

Já si odpolko schrupla na necelé dvě hodinky,šli jsme na prochajdu a na návštěvičku....

marhulinka
autor
10. říj 2009

Blaži to špinění může být i dobré znamení....hlavně hodně odpočívej!!!

blazenkaa
11. říj 2009

ahojky Holčičky tak jak tak koukám tak tu nikdo není
Unás je ošlivo od rána jen prší nic víc .
Marhulinko doufám že to tak bude jak říkáš 🙂

leny2
11. říj 2009

Ahoj holky,
u nás taky prší a prší.

Blazi, jestli je to jen špinění, tak to nevadí, jestli je to krev, tak to není dobrý. Uvidíš, jak se to bude vyvíjet. Držím palce, ať je to jen špinění.

leny2
11. říj 2009

Blazi, testovala jsi už?

marhulinka
autor
11. říj 2009

Krásnou neděličku,já ještě vařím obídek,manža tu dělá pokojíček /maluje/ a po obídku přijedou naši na návštěvičku 🙂

U nás pršelo jen brzičko ráno nebo v noci...teď zatím neee....

marhulinka
autor
11. říj 2009

Blaži ty hezky odpočívej,manža ať tě obskakuje!!

Jinak včera večer jsem zase cítila takové malé bublinky v břiše...je to vždy jen na chvilku,ale doufám,že je to prcek 😉

blazenkaa
11. říj 2009

ahojky Holčičky moje zlaty jste tu ještě některá 😉

blazenkaa
11. říj 2009

Lenýsku včera mi to nedalo jak se každej ptal jestl jsem už testovala tak jsem testla abyla tam slaboulilinká čárečka 🙂 ,ale dneska jsem netestila po tom včerejšku a hlavně mám poslední testík tak jsem se neodvážila .
Marhulinko manža mě moc obskakovat nemůže má noční tak si musím vystačit sama ,ale zatím nekrvácím vůbec a špinění si myslím že už jen to co jsem měla ze včerejša jen takové jakoby došpinění zatím ještě malilinko jenom tak is myslím že to ustupuje a přestává. Jem moc ráda 🙂

blazenkaa
11. říj 2009

Marhulinko určitě to jsou bublinky od mimina a né střívka to musí byt krásný pocit 🙂

marhulinka
autor
11. říj 2009

Blaži ono hlavně,když se budeš šetřti,dojít si pro papu a tak...prostě né žádné velké šmajdáníčko...hezky u telky nebo nějakého pěkného dvd 😉 🙂
Držím mocinky pěstičky,ať to vyjde-ale já vím,že jo!! 😉 🙂

mysicka.hk
11. říj 2009

Ahoj lidičky přestalo pršet tak jsme vyrazili na procházku
a teď nakukuju jestli tady někdo je.
Blaženko držím palce aby to dopadlo dobře. 😉

marhulinka
autor
11. říj 2009

Já tu mám za chvíli návštěvičku,ale ještě jsem tu 😉

marhulinka
autor
11. říj 2009

Taky jsem byla s pejsanem venčit...ale dost fouká...

marhulinka
autor
11. říj 2009

Blaži nojo je to úplně jinak cítit....dneska už jsem to zase cítila,vždy když jsem v klidu a ležím nebo sedím 😀 Je to sice jen zatím na chvilenku,ale jestli je to ono,tak jsem šťastná 😀

marhulinka
autor
11. říj 2009

Tak si představte,že pejsan si chodí lehat na přebalovací podložku 😉 Já ji položila na postel a už tam v ní byl 😅

marhulinka
autor
11. říj 2009

Tak pádím tu něco přichystat k papu pa pa pa 🙂 😉

mysicka.hk
11. říj 2009

Já se na chvilku vzdálím od PC a Marhulinka si tu povídá sama se sebou 😉

coko.joko
11. říj 2009

Ahojda,tak nakukuji co tu je noveho... 😉 a koukam,ze blazenka je tehu...moc gratuluji a at to vydrzi... 😉
marhul to musi bejt super,kdyz uz citis nejaky pohyb 😀 to me teprve ceka.hihihihihi

blazenkaa
11. říj 2009

ahojky čokoušku moc to nezakřikuj měla jsem včera dost velikej problém pro mě to aspoň byl špinila jsem trošku ,ale zatím si myslím že to je lepší za celej den jsem špinila jako včera večer za chviličku aspoň si myslím ,ale seremě to a ráda by jsem věděla co jsem udělala špatně 🙂

coko.joko
11. říj 2009

blazenko nic nedelas spatne,hlavne musis verit,vim,ze se to pise lehce,ale musis.Ted hlavne odpocivej a nic netahej a bud opravdu v klidu.Uvidis bude to dobry....
Copak asi dela nase leny16 uz tu dlouho nebyla holka jedna....a mimochodem leny mas krasnou dcerku cela maminka a nebo,ze by tatinek?hihihihi....

blazenkaa
11. říj 2009

jé čokoušek je tu

blazenkaa
11. říj 2009

už jsem koukala jakou mám nádhernou hlčičku ,sama jsem si říkala že už tu dlouho nebyla asi se holky užíávají

coko.joko
11. říj 2009

jo ma krasnou holcinu 🙂 vzdyt leny je taky hezka holka 🙂 uz jsem ji parkrat videla na zivo 🙂
a co jinak jak se mas blazenko

blazenkaa
11. říj 2009

já jsem se tě chtěla optat nebrala jsi crinon?
Jinak mám se pořád stejně a k=or teď odpočívám a nic nedělám akorát jsem manžovi dneska uvařila obídek

coko.joko
11. říj 2009

jo crinon jsem brala po prve.....proc se ptas?Ja jsem dnes nemusela varit mela jsem od vcera co jeste varila maminka a od zitra me to zacne...brrrrrr

blazenkaa
11. říj 2009

když jsi ho brala tak na noc že šlo potom druhý den z tebe něco nebo ne

coko.joko
11. říj 2009

jo na noc se bral a ja ho zavadela pred spanim,abych pak nemusela uz chodit a rano jsem vzdy mela trochu na imtimce 😉 to je asi normalni ptala jsem se i dr.a ten rikal,ze trochu vytece 😉