Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
11. říj 2009

Coko mě teda kouř taky smrdí festově a pak taky něco uzeného brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

coko.joko
11. říj 2009

jo blazi 6tt to me taky a taky od te doby porad blinkam 😀 a hubnu.....
marhul kour a uzeny fuj.......a u me toho je spoustu a manzel me rika,ze jsem uplne jina,ze treba to co voni jemu tak me hrozne smrdi 😀

blazenkaa
11. říj 2009

tak přesně jsem to mívala i já 🙂 a za 6 tt to budu mít taky

coko.joko
11. říj 2009

jasne,ze to budes mit taky 😉 i kdyz ja bych uz brala,kdyby me bylo OK,protoze tohle je hrozny...nikam nemuzu co snim tak jde ven a ja uz nevim co jist 😀 😀

blazenkaa
11. říj 2009

tak co já by jsem za to dala aby jsmeměla to co ty kliďo by jsem blinkala skorocelej den jan aby to bylo 🙂

mysicka.hk
11. říj 2009

Vy jste se ale rozjeli.

mysicka.hk
11. říj 2009

Čoko na ty nevolnosti jsem tuhle četla, že
se má snízt něco sladkého než člověk vztane z postele. 😉

coko.joko
11. říj 2009

jo,pockej az ti bude tak zle,jako je me a budes sem psat,ze uz chces aby ti bylo dobre 😀
mysicko zdravime..........
marhulinko,kde jsi?????? ses nechala unest nejakym krasnym psem pro rodice ci co..........

mysicka.hk
11. říj 2009

Já vám ty nevolnosti tak nezávidím.
Mě nic nebylo a příště snad taky nebude. 😉

marhulinka
autor
11. říj 2009

Nojo píšu na chovné stanice,jestli mají štěňátka pejsky....zatím bez úspěchu achjo

mysicka.hk
11. říj 2009

A copak sháníš za rasu?

blazenkaa
11. říj 2009

no uvidíme čokoušku .
Myšičko zdravímtě
Marhulinko co hledáš za rasu

marhulinka
autor
11. říj 2009

Myši sháním něm.špice...malého černého...

coko.joko
11. říj 2009

mysicko me hlavne nic nepomaha jsem uplne jina...... 😀
to me mrzi marhul,ze zatim nic,ale ty to zvladnes....a co ty testy ani nevim jestli uz mas vysledky a prosim te jaky to byli testy.....

mysicka.hk
11. říj 2009

Tak s touhle rasou bohužel nikoho neznám.

blazenkaa
11. říj 2009

tak to já taky neznám nikoho je mi líto

marhulinka
autor
11. říj 2009

Tam kde mají štěňátka mají jen fenečky...chceme pejsana sehnat co nejdříve...ale ono jich zas tak moc není,tak je to těžší...

Coko měla jsem dělaný screening v prvním trimestru a teď triple-testy a to budu volat zítra...

mysicka.hk
11. říj 2009

Zkoušela jsi to co jsem ti před chvilkou napsala?
Našla jsem ten článek, můžu ti ho poslat jestli chceš?

blazenkaa
11. říj 2009

a co že nas to tolika pospícháte Marhulko

coko.joko
11. říj 2009

moc dekuji marhul ja jen,bych to nepopletla a zitra to dr.rekla,jestli me je taky udela

marhulinka
autor
11. říj 2009

Blaži,protože mamča je docela špatná a nejprve říkali,že dalšího pejsana nechtějí,jenže ono je to těžké...mamča prostě bez něj být nemůže...je z toho dost špatná a tak ho chceme sehnat co nejdříve...

coko.joko
11. říj 2009

holky jdu chvilku dadat,vecer mrknu

blazenkaa
11. říj 2009

jo to jsi vlastně psala už si vzpomínám tak ti držím palečky ať ho seženeš co nejdřívš jdu dělat hají a pa pu

marhulinka
autor
11. říj 2009

Pa všem 🙂 😉

leny2
11. říj 2009

To jste se teda rozjeli a než jsem dočetla tak jste fuč. Já byla na návštěvě u dědečka a babičky a pak na oslavě narozenin u bráchy, teď jsme dorazili dom.

Blazenko, ty kouříš i teď? 😕

Marhulinko, začínám také cítit, občas když se dostanu do klidu, mírné šimrání. Už se moc těším až to budou ty pravé pohyby. 🙂 Německého špice má moje babička, ale štěňátka zrovna teď nemají, škoda.

Coko, taky mě všechno smrdělo, nevěděla jsem co sníst, vydrž, neboj to přejde.

leny2
11. říj 2009

Včera na oslavě jsem se sešla s holčinou, která je také těhotná, ale o měsíc dřív, čekají druhé dítko z jednoho IVF z Pronatalu, každý transfer se jeden chlapák ujal, to má někdo štěstí, co?

leny2
11. říj 2009

Zítra budu mít nabyté dopoledne, tak mrknu až odpoledne. pá

leny2
12. říj 2009

Ahoj holky,
jé ju jsem tu první?

blazenkaa
12. říj 2009

ahojky Lenísku koukám že už máš vše odbyté 🙂

marhulinka
autor
12. říj 2009

kuk 😕