Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
12. říj 2009

kuk marhulinko

marhulinka
autor
12. říj 2009

Já dala masíčko se zelím do trouby....knedlík už se vaří 😉 Tak si pak s manžou pošmákneme,až dorazí domů a pak mě čeká volání do Caru na výsledky trip.bojim bojim....

marhulinka
autor
12. říj 2009

Néé už zase prší...jsem myslela,že to vydrží a budeme moci prochajdou do obchodu ...

blazenkaa
12. říj 2009

já myslela že jsi tam už volala

marhulinka
autor
12. říj 2009

Nene až odpolko....tak jak se to blíží jsem nervní....

marhulinka
autor
12. říj 2009

Pak vyrazíme na nákup a pak k rodičům...musím se domluvit na zítřejší nebo středeční nákupy s mamčou....zase vyrazíme dopolko,ať se doma nenudíme... 😉

blazenkaa
12. říj 2009

odpoledne už máš a uvidíš že to bude cobré

blazenkaa
12. říj 2009

mi jedeme dneska nákup a manža se furt čučí na telku a mě to už doma neba .Aby jsem ti řekla pravdu docela se i těším do práce až v neděli půjdu

marhulinka
autor
12. říj 2009

Nojo mě to ze začátku doma i bavilo....teď už nevím co dělat 😀

blazenkaa
12. říj 2009

Něco se vždycky najde a ty musíš odpočívat .Máš vycházky?

marhulinka
autor
12. říj 2009

BLaži mám od začátku vycházky,můžu pryč kdykoli...jenže ono doma už skoro není co....naklizeno je...a nemůžu tu píglovat denně...hodně jsem četla,to mě teď už taky tak neba....no teď snad budu moci se zaměřit na ty Vánoce...něco budu vyrábět a pak se budu kochat balením dárků 😀

blazenkaa
12. říj 2009

to je právě ono já vycházky nemám vůbec žádné a sedím doma jako buchta nic víc ,ale občas jsem taky šla to se nesmí nechat

marhulinka
autor
12. říj 2009

No tak doma bych se už zbláznila....v létě jsme byli pryč pořád...a teď alespoň budu moci vypadnout do města,na návštěvičky....

marhulinka
autor
12. říj 2009

Přemýšlím,jestli budu letos péct....si myslím,že už pak asi si nevlezu jen tak k lince 😀

blazenkaa
12. říj 2009

já jediné co budu péct tak to jsou vosí hnízada a ty se nepečou teda a ostatní mi dává mám ,ale mi to nejíme to jen když někdo přijde tak že jen tak aby se neřeklo

marhulinka
autor
12. říj 2009

No právě,mě letos sladké nejede 😀 😀 takže se těším na řízky 😉 ale aby bylo třeba něco na stole pro návštěvu...hnízda miluje manža,ale letos se mi s nima třeba nebude chtít dělat...tak uvidím...Možná se pak spíš domluvím s mou mamčou....uděláme u ní zase náš pečící den a budeme dělat něco spolu.... 🙂

blazenkaa
12. říj 2009

to já sladké taky moc nee manža taky miluje právě vosáci tak že to budu dělat kvůli němu akorát budu muset říct mamce o recept nic víc

marhulinka
autor
12. říj 2009

Jo já myslím,že letos budou převládat řízky....jinak já sladké ráda měla dost...teď jsem prostě masová...

Tak pádím,za chvíli tu mám manžílka...pa všem

coko.joko
12. říj 2009

Teda marhul zelicko,masicko,knedlicky ty se teda mas?????Uz bych si taky dala neco jineho nez to co jim do ted. 😀
blazenko,ja taky letos nepecu,protoze to u nas nikdo neji a pak to hazu kacenam v parku 😉 takze letos na to prdim...
Marhul ty testy dopadnou dobre uvidis...ja jdu dnes poprve k dr.tady v 17.30 tam mam bejt,tak jsem zvedava,jak to dopadne,taky se toho bojim......tak na vas mrknu vecer pa

leny2
12. říj 2009

Jsem se šla natáhnout a zase jsem vás propásla.

Marhulinko, neboj, testy dopadnou dobře, máš screening na jedničku, tak to bude dobrý.

Coko, dobře pořiď u dr., už se těšíme na fotečku.

Blaži, tak jsi testovala dneska?

mysicka.hk
12. říj 2009

Tak jsem taky tady, jen co jsme přišli z
procházky začalo pršet. Holky mě se tak
zítra nechce na noc. Bude toho hrozně
moc na přecenění. Fuj, fuj. 😒

mysicka.hk
12. říj 2009

Ahoj Leny, já jsem tu.
Čoko to dopadne dobře. 😉

mysicka.hk
12. říj 2009

Blaženko ty jdeš v neděli do práce,
copak se děje, zapoměla jsi nám něco říct?

janysek70
12. říj 2009

Myšičko, copak nám budete zdražovat???? Ahoj... 🙂

mysicka.hk
12. říj 2009

Né zdražovat, ale zlevňovat. Vánoce jsou v T.... 😉

mysicka.hk
12. říj 2009

Ván. balíčky, hračky a vše co je v letáku.

janysek70
12. říj 2009

Tak to berem 😀

mysicka.hk
12. říj 2009

Doufám že se nahlásíš až přijedeš na nákup? 😀

mysicka.hk
12. říj 2009

Přijeď co nejdřív aby na tebe něco zbylo.

janysek70
12. říj 2009

Já chtěla do HK jet, jak tam ještě byla čoko, aj jsme se s marhul domlouvaly, ale pak mně začly ty šílený problémy se střevama a pak ten nevydařený KET, takže bylo po cestování. Teď mi skolila chřipajzna a od rána ležím v posteli.