Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
2. lis 2009

to budes koukat cokousku co dostanes 😀 vanoce mam vyresene ted uz jen upect postavit strom a bude hotovo

coko.joko
2. lis 2009

ty peces cukrovi?Ja jsem vzdycky taky pekla,ale u nas to nikdo nepapka,takze letos koupim a hotovo....jen na ozdobu....a hlavne letosni vanoce budu sama,takze to nebudu vubec prehanet... 😉

septim
2. lis 2009

sama budes tak prijed k nam bude legrace, pecu jen pernicky linecke rohlicky a hnizda neboj neprehanim s 20druhy 😀 😀

coko.joko
2. lis 2009

uz jsem myslela,ze peces jak o zavod... 😀 no V.bude porad na cestach,takze jen 24.12 budem spolu a 25.12 uz jede pa a vrati se az 27.12 ☹ ale tak nejak uz to znam,takze jsem v poho......

leny2
2. lis 2009

Ahoj Septim,
jak se daří? Koukám, že Ikea je oblíbený obchod nás všech. 🙂

leny2
2. lis 2009

Ahoj Coko,
koukala jsem na to tvoje bříšenko, to máš jen takové malinké, u mě mi to přijde, že jsem tak o dva měsíce napřed.

coko.joko
2. lis 2009

ahoj leny2,ale ty mas predemnou naskok 😉 jsi uz 19tt a ja mam teprve 12tt+4 😀 pockej jak budu vypadat ja....

leny2
2. lis 2009

Ne, to já jsem srovnávala tvoje a moje ve 12 tt.

janysek70
2. lis 2009

Hele vy pupkáči, moc se taqdy nevytahujte 😀 😀 😀 😀

coko.joko
2. lis 2009

janysu,ja bych ho nejradeji jeste nekam schovala 😀 nechci si kupovat veci 😒
co skoleni???????uz vse znas a vis....... 😀

janysek70
2. lis 2009

Jj, byla to rychlovka, pár poznámek do bloku a praxe ukáže.

coko.joko
2. lis 2009

to ti verim.....ale ty to zvladnes jsi sikula 😉
ted jsem koukala z okna co na sebe....a je tam krasne teplo....jen mikina..dneska vari V.tak jsem zveda co koupi 😀

janysek70
2. lis 2009

😀 Hm, taky přemýšlím, co dnes k večeři, abych nemusela jet nakoupit a nějak mi nic nenapadá, snad jen palačinky a to by možná prošlo 😉 .
Tady je zima jak v psírně, už si jdu zatopit

coko.joko
2. lis 2009

no tak to ti poslu V.ten primo miluje palacinky,by mel radost.. 😉 me se totis nechteji nikdy delat,ale kdyz se prekecam,tak sni klidne i 6ks....a k vece uplne idealni.....
no tady ta zima nikdy nebude 😀 to vis zapad je zapad 😀

janysek70
2. lis 2009

No copak, copak????? 😀
Čoko až budeš na příjmu a budeš se nudit, jukni mi, prosím, za kolik by se dal sehnat v Německu Colonix......
Tady to je za jednu kůru 2490,- a za 3 kůry 5490,- (á 1830,-)..., ty 3 jsou zvýhodněné a bez poštovného. Prý se to v cizině dá sehnat levněji, dodává Dr.NATURA.
Děkuji 😉

mysicka.hk
2. lis 2009

Ahoj těhulindy a Janýsku.
Kde jste kdo, já se tu nudím 😉

leny2
2. lis 2009

Mysicko, nakukuji průběžně, jdem psát úkoly, tak nevím jak to dnes půjde, jak se zdržím.

Janýsku, já jsem šla dneska zatopit už ráno jaká je kosa.

janysek70
2. lis 2009

Já jsem přiložila poslední polínko do krbu a netrpělivě vyhlížím Michala, abych nemusela pro dřevo já 😀 😀

leny2
2. lis 2009

Ty máš výhodu, se můžeš zahřát v případě nouze vnitřně, nějaký svařáček nebo groček. 🙂

mysicka.hk
2. lis 2009

Úkoly jsou přednější, budu tě vyhlížet.
Do té doby než přijede přítel a vyhodí mě od PC.
Já si zatopila před půl hodkou a zatím je mi zima 😒
Nějak jsem to podcenila.

janysek70
2. lis 2009

Jj a nebo taky můžu přepnout na plyn 😀

blazenkaa
2. lis 2009

ahojky holčičky konečně se jdu na vás podívat jakpak se máte a co je nového tady 🙂

leny2
2. lis 2009

No vidíš Janýsku, tak houby zle, máš možností. 🙂

Blazi, ahoj, tak vcelku žádné novinky, normální pondělí.

janysek70
2. lis 2009

Čau Myši a Blaži 🙂 , myslím, že nového nic

blazenkaa
2. lis 2009

tak to jsem se toho zase dozvěděla musím si vás dočíst aby jsem se aspoň něco dozvěděla.

Hlčičky neznáte někoho kdo prodává štěňátka krátkosrstého jezevčíka

janysek70
2. lis 2009

To já ne...

blazenkaa
2. lis 2009

holčičky poraďte mi něco jsem tu zmáčkla nechtěně a nějak se mi to všechno smrsklo a nevím co stím sotva to jde přečíst 🙂

janysek70
2. lis 2009

Tak vyjeď úplně z netu a znovu pak najeď

blazenkaa
2. lis 2009

janýsku ty jsi šikulka moo 🙂 ooc ti děkuji

janysek70
2. lis 2009

Jsem si vzpomněla, že jsem M. nařídila zastavit se rozsvítit na hřbitově, tak si musím pro to dřevo zaběhnout