Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
26. lis 2009

Marhulinko, čekáme na zprávičky. 🙂

marhulinka
autor
26. lis 2009

Krásný podvečer...Jdu podat hlášení: Dnešní kontrola: naprosto úúúúúúúúžasnáááááááááá...holky my tam byli snad půl hodiny a dr nám ukazoval celého Kubíčka!!!! Bylo to úžasně dojemný,slzička ukápla mě i manžovi...dr.měl taky nějaký kalný oči a nakonec jsme se zase i zasmáli Spočítali jsme prstíčky na ručičkách,na nožičkách...on se zrovna těsně předtím probudil,takže se pěkně mlel...tak to dalo dr.zabrat,aby ho změřil a tak...
Kubíček je tak jak má...já jsem taky uzavřená a v pořádku...srdíčko má jako zvon A že je to kluk jako buk,to nezapře...máme dvě fotečky,tak je jdu dát do albíčka...Jooooo a prý se máme na co těšit-že to prý bude pěkný exibicionista Nechal si od nás jednu fotečku,jestli to prý může publikovat a ukázat ostatním dr.,že to se jen tak nevidí,aby prcek zaujmul "gynekologickou polohu" a navíc,když je to kluk No tak to nevím,po kom to teda má

marhulinka
autor
26. lis 2009

Fotečky mám v albůmku 😉
Jsem dneska nesmírně šťastná a víte co mi řekl manža?? Že chce jít k porodu...tak ho to strašlivě dojalo a vzalo 😀

leny2
26. lis 2009

Marhulinko, tak to moc gratuluju, to je super. A manža nechtěl jít k porodu?
A na kdy tě objednali na 3D a na cukrovku?

leny2
26. lis 2009

Tak ta fotečka s šulínkem nemá chybu 😵 😵 😵

marhulinka
autor
26. lis 2009

Leny děkuji...já jsem dneska taaaaaaaaaak šťastná 🙂 😉 Manža nechtěl jít ani za boha...já bych ho ani nikdy nenutila...a on se rozhodl...už o tom přemýšlel,já ho nechala ať si to rozmyslí jak chce,že to zvládnu tak i tak...no a dneska tohle...tak se uvidí,jestli ještě necouvne...ale vypadá rozhodnutý 😀

Na cukrovku jdu 17.12. a příští týden si mám zavolat,jestli v ten den by klapnul i utz 😉 Jsem objednaná na osmou hodinu a prý si mám vzít malou sváču,kterou si ve čtvrt na 11h budu moci sníst!!! Tak to abych si vzala i nějakou knihu 😉 🙂

marhulinka
autor
26. lis 2009

Jo a byla jsem dneska u pana dr.Doležala,měřil mi i bříško,prohmatával ho,kontrolovat čípek a děložní hrdlo 😉

marhulinka
autor
26. lis 2009

To je viď?? Pan dr.říkal,že to takhle teda ještě neviděl...Kuba rozhodil nohy do praku a ukazoval se v celé své krásě...dr. se smál,že si musí udělat tuhle fotečku a ukazovat ji 😀

leny2
26. lis 2009

Tý jo, tak to je na celé dopoledne. Tak jestli já půjdu o 14 dní dýl, tak mě to vychází na silvestra.

mysicka.hk
26. lis 2009

Jsem musela na chvíli odjet, ale už jsem tu.
Marhulinko hezký fotečky. 😉

leny2
26. lis 2009

Já jsem objednaná na středu, tak to půjdu asi k dr. Farragovi.

leny2
26. lis 2009

Marhulinko, užívej si tyhle nejkrásnější chvíle, to nám nikdo nevezme. 😵 Taky už se mocinky těším.

marhulinka
autor
26. lis 2009

Leny to si tě třeba pozvou až na leden 😉 Oni mi to dali takhle,protože pak prý laboratoř by neměla včas třeba výsledky a že budou svátky a tak...
Jo je to nádherný a to už mi nikdy nikdo ze srdíčka nevymaže!!!!

leny2
26. lis 2009

Tak to mě pak musíš napsat co to obnáší ten test na cukrovku.

leny2
26. lis 2009

Já jsem měla manžela u prvního porodu a byla jsem strašně ráda, tak si to snad tvůj manža nerozmyslí.

marhulinka
autor
26. lis 2009

Leny jojo písnu pak info...moc se na to netěším...snad to dají do čaje,aby to nebylo tak cítit 😀 Jen ta doba...to bude nejhorší!!!
Uvidím,když se rozmyslí,tak nevadí...on by totiž tam byl a přišel by na sál,až by byl Kubík venku 😀

leny2
26. lis 2009

Jo, to přežijem tu sladkou sračku, jsme holky šikovný. 😵

leny2
26. lis 2009

Tak se mějte, jdu se věnovat rodince.

marhulinka
autor
26. lis 2009

Leny krásný večer s celou rodinkou 🙂 😉

leny2
27. lis 2009

Hezké páteční ráno,
tak nám ten týden zase tak rychle utekl. 🙂

marhulinka
autor
27. lis 2009

Krásné ránko...tento týden opět rychle utekl a v neděli už máme první Advent 🙂 😉

leny2
27. lis 2009

Ráno jsem zrovna koukala do kalendáře a mladej bude chodit do školy už jenom 3 týdny a mají prázdniny.

marhulinka
autor
27. lis 2009

Týjo zase prázdniny,ještě,že jsi doma,viď?? Oni je teď mají skoro pořád 😀 se mi zdá...
Za 28dní jsou Vánoce 🙂 😉

leny2
27. lis 2009

To máš pravdu, to nám to hezky vyšlo, že si nemusím dělat starosti s hlídáním.

leny2
27. lis 2009

Včera jsem se dozvěděla ve škole, že budou jezdit bruslit, tak mám další tip na dárek k vánocům.

leny2
27. lis 2009

Ráno hezky přituhlo, auto bylo pěkně namrzlý.

marhulinka
autor
27. lis 2009

Jééééé takže budou brusle 😉 😵 Tak to je super,že vám dali takovýhle tip 🙂 😉

marhulinka
autor
27. lis 2009

Já dneska navečer razím na mecheche od prácičky,tak se těším,jak na chvíli vypadnu...sice tam vydržím asi jen tak dvě max.tři hodiny,protože pak už tam bude asi zahulíno a to bych teď tam nevydržela 😝 Ale těším se,alespoň nakrmím zadáčo Kubíčka a určo bude nějaký dárek 😀

coko.joko
27. lis 2009

ahojda holky,
vcera jsem byla na hokeji hrali tu Rusaci proti nam...do 20let kluci a dostali peknou sisku je videt,ze v rusku maji tvrdy treninky 😀 😀
marhul tak to je super,ze to dopadlo vse v pohode a ta fotka s pindou je uplne uzasna,bych ji nechala zvetcnit... 😀 😀

leny2
27. lis 2009

Tak si to Marhulinko hezky užij na večírku, my vyrazíme možná zítra mezi lidi.