Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
28. pro 2009

Ahojda,
tak se jdu podivat....vcera jsem uz nemela silu....dala jsem si sprsku a udelalo se me tak zle,ze jsem malem sebou sekla v koupelne....jeste,ze byl doma Vrata....no a pak jsem nebyla schopna niceho....to jsou stavy...no nic....dnes jdu k dr.v 13 hod.tam mam bejt ,tak hned se optam co to je.....a zitra na velky UTZ....tak mam dva dny po sobe litani po dr....jinak dneska odpolko se pujdu podivat na zimak ten muj blazen bude hrat hokej...hraci proti sponzorum a hlavne proti Vratovi 😀 😀 tak to bude asi veselo....
Mysko kdyz jsem jdu ja tak tu nikdo neni a tak tu nebudu plasit sama,tak proto jsem vedle v diskuzi.. 😉

mysicka.hk
28. pro 2009

Ahoj Čoko to chápu, přišla jsem na to náhodou.
Já jdu za 2 hodky do práce a tady to určitě ožije.
Já chodím jen na tuhle diskuzi tak musím čekat až někdo přijde. 😉

coko.joko
28. pro 2009

mysko...tak at ti to rychle utece v praci.....no to me prave cekat nebavi....a kdyz jsem sama doma,tak si povidam vedle... 😉

mysicka.hk
28. pro 2009

Nechci lézt do jiné diskuze. Všude jsou samé těhule a jen bych tam překážela.

coko.joko
28. pro 2009

mysko,tam u nas taky nejsou vsechny tehule...... 😉

mysicka.hk
28. pro 2009

Nevím jestli za nedlouho nebudu muset vyhledat seznamku místo koníka. ☹

coko.joko
28. pro 2009

mysko to snad ne?....
ja ted stahuju filmecky,at mame na co vecer koukat a za chvilku se musim jit do koupleny udelat krasna.... 😀 i kdyz ted to vubec nepomaha.....

mysicka.hk
28. pro 2009

Vždyť jsi krásná tak jak nepomáhá? 🙂

coko.joko
28. pro 2009

no mysko,tak to me mas videt,kdyz nejsem namalovana,to bych nevysla ani s kosem....mam hrozne zniceny ksichtik...nikdy jsem nemela bedary a ted jich mam teda hrozne.....a jsem i takova jako natekla me pripada....no se tesim,az bude kveten.......

mysicka.hk
28. pro 2009

Já se těším na únor, doufám že ten sraz stále platí?

coko.joko
28. pro 2009

no ja myslis,ze jo plati,ale bud si ho udelate beze me a nebo semnou...... 😉 nevim jestli nas pusti dr.unor je jeste daleko.....ale snad by mohl....a taky to neni 50km,ale dost dlouha trasa,takze se jeste uvidi.....ale ted jeste zalezi kdo tam bude.....je jasny,ze ja,ty,sept a ty ostatni fakt netusim.........

uhlicek
28. pro 2009

Ahojda halsim se stale 2v1,uz bych to chtela mit za sebou,od soboty me neni moc dobre,vse me hrozne unavuje,porad bych spala,malej me dole strasne tlaci na mocak a kostrc,dost to boli,tak uvidim zitra v poradne,jestli uz se neco deje,od vcera ma jeste Misa hroznou rymu,tak je uknouranej,jinak Vanoce jsme si s nim moc uzili 🙂

mysicka.hk
28. pro 2009

Určitě Marhulinka a Janýsek.
Doufám že je u Janýska vše v poho.

coko.joko
28. pro 2009

Ahojda uhlicku,
to ti verim,ze uz bys to chtela mit za sebou,musi to ted uz byt hodne narocny 😉 ale my zensky musime neco vydrzet.....tak zitra at dobre poridis a urco se nam zase ozvi at vime jak jsi na tom.....

coko.joko
28. pro 2009

mysko to netusim,ale janysek rikal,ze prijede taky.....tak by nas v tom nenechala 😉 no uz tu dlouho nebyla,tak nevim snad je v poradku.....

mysicka.hk
28. pro 2009

Doufám že se holka brzo ukáže.

coko.joko
28. pro 2009

Tak to fakt nevimmmmmm 😎 mysko musim jit do ty koupelny za hodku jedem....a ja jsem jeste nic nestihla....tak se mej paaaaaa

mysicka.hk
28. pro 2009

Ahoj a dobře pořiď. 🙂

coko.joko
28. pro 2009

tak me ted volala sestra od dr.a odklada se to na zitra na jednu hodinu a ve tri hned na ten velky UTZ,takze to budou honky me tak nasrala pipina jedna...me v tom tady delaji akorad bordel.....takze jdu varit 😀 😀

mysicka.hk
28. pro 2009

Tak to zítra vezmeš při jednom a nemusíš tam jezdit dvakrát.

mysicka.hk
28. pro 2009

Copak bude dobrého k obědu?
Vůbec nevím co vařit, dneska teda nic.

coko.joko
28. pro 2009

mysko fakt nevim co varit,protoze jsem s tim vubec nepocitala,takze musim neco najit a neco rychle udelat....premyslim zapeny brambory,ale ze syrovych to asi nepujde vid....

leny2
28. pro 2009

Ahoj holky,
tady už se povídá.

Uhlicku, to je dobře, že ses ozvala, už jsem pátrala po netu,jestli jsi nám neporodila. Tak uvidíš zítra co ti dr. řekne, jak to vypadá.

mysicka.hk
28. pro 2009

Čoko určitě půjde, jen je tam budeš muset nechat o kapku déle.
Leny povídám, povídám než půjdu do práce.

coko.joko
28. pro 2009

no ja uz vim,udelam spenat a brambor s vajickem a parkem a prdim na to 😀 😀 pak pujdem neco koupit at mame co papat 😉
Ahojda leny.....

mysicka.hk
28. pro 2009

Čoko to bude mňamka, budu muset koupit špenát.
Dík za radu.

coko.joko
28. pro 2009

no to u nas jime casto,ja mam rada spenat a tak delam porad neco z neho.....a ted koukam,ze tu mame tak ho zdelam......je to rychle a dobre...... 😅

mysicka.hk
28. pro 2009

Taky ho máme rádi, já k němu udělám br. knedlík. 🙂

leny2
28. pro 2009

Já dnes udělám smažáka s bramborem. Ale špenát máme taky moc rádi, to je dobrý tip na zítra.

leny2
28. pro 2009

My jsme dlouho snídali, tak nemusím spěchat, ale jdu to připravit.