Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
4. led 2010

blazenkaa je to mazec ale zvladnout se to musi 😀 jsme spis zvedava jak to budu zvladat az bude prcek mezi nami 😀

coko.joko
4. led 2010

jsem doma a uplne zmrzla jako prase.....dam caj a zalezu pod perinku........br......ja zacnu vse kupovat az v tom unoru....podivam se co me pujci ta kamoska a podle toho budu kupovat dalsi veci......uvidime.....
SEPT prosim te stebou potrebuju mluvit,tak az budes mit cas,tak se napoj na me na skyp....nezapomen......

marhulinka
autor
4. led 2010

Tak jsem tu taky 🙂

marhulinka
autor
4. led 2010

Jsem si odpolko hezky šla zdřímnout...jsme teda usnuli úplně všichni 😀 a bodlo to 😉 Ono to moje noční cestování směr wc každé dvě hodiny je 😝

marhulinka
autor
4. led 2010

Blazi já dneska nic nekupovala,jen kalendář,kosmetiku a papu 😀 A pak jsem šla okukovat ty žehličky 😉
Jéééé tak to ta fotka asi klame...páč ho mám rozhodně větší 😀 😀 Zrovna dneska jsem byla na dece u pejsana a pak jsem nevěděla,jak mám vstát...jsem vstávala po čtyřech,opřená o postel jak stará nemohoucí babka 😀 A to bude ještě hůř 😕
Blaženko a co je u tebe nového?? Nějaké plány na Nový rok??

marhulinka
autor
4. led 2010

Sept zvládneš to 😉 Ono se to prostě musí 🙂 Však máš určitě Míšu jako skvělou pomocnici,když je potřeba...

leny2
5. led 2010

Dobré ráno všem,
tak se nám klube na svět další Arleťácký miminko, mám zprávičku od Uhlicka, ráno ji odtekla plodová voda, je v porodnici, ale zatím se nic neděje. Jak budu mít další zprávičky, napíšu. 🙂

coko.joko
5. led 2010

Ahojda,
teda leny to je super tak podavej info co a jak at vime jak na tom Uhlicek je a az ji bedes psat,tak ji moc pozdravuj od nas........

marhulinka
autor
5. led 2010

Krásné ránko a užijte si pohodový den 🙂

Jůůůůůůů bude další miminečko... 🙂 🙂 🙂

leny2
5. led 2010

Dneska tu mám tchýni na návštěvě, tak nemám čas, ale až Uhlicek napíše, hned podám info.

janysek70
5. led 2010

Ahojky 😉
Uhlíčkovi přeji krásný den 😵 😵 😵

coko.joko
5. led 2010

Tak jsem se krasne najedla jsem si udelala,kureci prirodni rizek s ryzi a moc me to chutnalo.....jsem to hoka sikovna.....zitra k nam prijde kominicek,tak ho asi budu muset osahat a neco si prat...... 😀 😀 premyslim co mam delat,ale nevim co....... 😵

marhulinka
autor
5. led 2010

My dneska odpolko budeme mít sekanou a br.kašičku,tak se taky na papu těším 😀
Já odbíhám mezi kuchyní a pc a trochu a dneska si budu dělat hromádky a bude velká příprava na praní věciček 🙂

coko.joko
5. led 2010

to mame zitra sekanou s kasi 😀
tak na tohle mam jeste hodne casu ja zacnu kupovat a prat az v unoru,breznu......

marhulinka
autor
5. led 2010

Však jo stačí ty dva měsíce před 😉 No já už raději musím 😀

coko.joko
5. led 2010

no ja jsem na tohle trochu jina,porad si rikam,ze je dost casu a proto nic nedelam......

septim
5. led 2010

drzim uhlickovi palecky at vse dopadne na jednicku 😉 neboj coko casu je dost 😀

coko.joko
5. led 2010

sept presne tak ja mam casu na to,az do kvetna 😀 😀 a kdyby neco tak mam hrozne sikovnyho manzela a ten to vse nakoupi a pripravi 😀 😀 😀

septim
5. led 2010

no vidis takoveho sikulu bych doma brala hned 😀 ja jsme jen rada ze ty pidi vecicky nemusim zehlit ja to nenavidim 😠

leny2
5. led 2010

Tak zatím žádné zprávičky od Uhlicka.

leny2
5. led 2010

Tak teď došla SMS od Uhlicka,

😵 😵 😵 v 15.03 hodin se narodil syn Jakub a váží 3.20 kg, oba jsou s maminkou v pořádku. 😵 😵 😵

blazenkaa
5. led 2010

ahojky holčičky přeji krásné odpoledne právě jsem dorazila z práce a vůbec se mi nechce nic dělat tak tu sedím a koukám a ani nevím na co tak si jdu za vámi podívat a vy tu ani jedna nejste. 😠

Marhulko na nový rok žádné plány nejsou co příjde to bude ,ale byla by jsem už moc ráda,kdyby jsem
konečně dopadla jako vy ,ale s tím já moc nenadělám.Ať je větší nebo menší pupíček to máš jedno
moc ti to sliší. 🙂 🙂 🙂

Lennysku tak to je nádherná zprávička 😀 😀 😀zrovna v pondělí jsem si říkala jak to sní vypadá jestli jak jsem tu
dlouho nebyla jsem náhodou o to nepřišla.Co to vlastně uhlíček bude mít.

Janýsku gratuluji ti k miminku a jakpak se cítíš? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Coko to už o tobě víme dávno že jsi šikovná to nám nemusíš říkat ,taky by jsem si něco takového dala,ale
do ničeho se mi ani nechce

tak teď jdu pro dříví aby mi bylo teplíčko a doufám že se tu některá z vás aspoň nachvilku objevíte 😎

blazenkaa
5. led 2010

tak už jsem tu a jak tak koukám tak tu zase nikdo nejste .

leny2
5. led 2010

Už jsem tu Blazenko, musela jsem vyprovodit tchýňku.

coko.joko
5. led 2010

je leny tak super zpravicka to mam radost,tak ji od nas pozdravuj a uz se tesime na fotecku,hlavne,ze jsou v poradku oba......
blazenko ahojda......

leny2
5. led 2010

To je dobrý, já jsem tu v 15.03 zrovna psala zprávu, že ještě nic a on se právě malej narodil. 🙂

coko.joko
5. led 2010

no vidis to jsi to privolala 😀 😀 a ted je na rade kdopak.......marhul,ty,ja,sept a janysek a blazenka s myskou budou tehulky......

leny2
5. led 2010

Je vidět, že máš přehled, přesně tak to je.

mysicka.hk
5. led 2010

Ahoj Těhulky tak jsem zapla PC a dočetla vás.
Ráno ve 4 jela do porodnice kamarádka, ale ještě nic nevím.
Odtekla jí voda a v poledne ještě žádné kontrakce.

mysicka.hk
5. led 2010

Jinak veliká gratulace Uhlíčkovi.
Marhulinko krásné bříško i košilky. 🙂