Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
5. led 2010

leny ja mamprehled o vsem co se tyka arletek.....taky uz nejaky ten patek se tu zname....vlastne ted pocitam,ze uz pres rok....v listopadu,nebo v prosinci jsem prisla k vam.........teda to utika.......

mysicka.hk
5. led 2010

Jen přijdu tak začínám novou stránku. 🙂

coko.joko
5. led 2010

Ahojda mysko......jak bylo v praci urco na prd vid......zima venku i tam brrrrrr.......ja jsem odpolko byla chvilku venku,abych ometla nase auticko plny snehu a stacilo me to....

leny2
5. led 2010

Coko, já už tu straším někde od května loňského roku.

leny2
5. led 2010

U nás hlásí sněžení nejvíc na dnešní noc a zítra a snad až do soboty, tak to bude něco. Zítra jedu ke kadeřnici hned ráno a ve čtvrtek do Kostelce, tak to bude cestování na prd.

mysicka.hk
5. led 2010

Mě stačí 25 minut cesta do práce a zpátky.
Ráno je docela zima kolem půl 5.
Auto stávkuje a na ty 2 km se nevyplatí ani
startovat a kolo mám zrezlé od sněhu.
Já blbec jsem ho ani neometla. 😒

mysicka.hk
5. led 2010

Leny cestování v tomhle počasí ti vůbec nezávidím.
Hlavně jezdi pomalu.

leny2
5. led 2010

Mysicko, já se sněhu na silnici nebojím, spíš těch pirátů okolo.

leny2
5. led 2010

Mám na autí nové super zimní gumy, to jsou špalky, že musím všude vyjet.

leny2
5. led 2010

Mysicko, co doma, něco nového?

coko.joko
5. led 2010

leny ja tu strasim od roku 2008 od dubna,ale na Arletkach jsem rok......
no doufam,ze nebude hnus v unoru,jinak budu na prdelce tady a nikam nejdu.....ted jsem premyselala taky jestli si nemam koupit pas do auta pro tehulky,aby me netlacilo brisko...nekde jsem o tom cetla,ale nevim.....

leny2
5. led 2010

Tak to tady Coko strašíme už stejný čas, já to napsala blbě od května 2008, ono mě nedošlo, že už je další rok. 😀

Taky jsem četla o tom těhu pásu do auta, ale já zas tak daleko žádné cesty nepodnikám, tak jsem si říkala, že to moc nevyužiji na ty moje krátké cesty.

mysicka.hk
5. led 2010

Leny nového zatím nic, ale budu bojovat do poslední chvilky.
Být sama-nikdy. Sníh je v poho, ale led je sviňa.
S těma pirátama okolo máš pravdu. 😉

leny2
5. led 2010

Mysicko, bojuj, držím palečky.

mysicka.hk
5. led 2010

Na pás mám fígl, stačí tam dát kolíček.

coko.joko
5. led 2010

no mysko o tom jsem premyslela proste dat kolicek a je to...zase se me nechce investovat do pasu,kdyz ho budu potrebovat jen ted a pak ne uz........

leny2
5. led 2010

On ten těhu pás vypadá trošku jinak Mysicko, mrkni na net. Jinak aby pás netáhnul tak na to prodávají asi za 70,- Kč takové držáčky, ty mám.

leny2
5. led 2010

Coko, tady stojí nějak okolo tisícovky, tak to se mi zdá docela dost.

leny2
5. led 2010

Já myslím, že u toho pásu jde jen o to, že drží dole pod bříškem, jinak asi nic jiného v tom není.

mysicka.hk
5. led 2010

Já vím že vypadá jinak. Když tam dáte kolíček tak zůstane pás volný.
Za minimálních nákladů.

coko.joko
5. led 2010

no leny prave v CR a tady je to nasazeny jako svin,takze na to prdim a dam si kolicek a nebo nejakou sponu a bude....... 😉 😉

mysicka.hk
5. led 2010

Jdu hodit sprchu, za chvilku jsem tady. 🙂

coko.joko
5. led 2010

mysko bez ja musim umejt a utrit nadobi a pak premyslim,jestli nemam neco upect holky vedle na diskuzi me nejak naladili 😀

leny2
5. led 2010

Já jdu taky ještě něco dělat trošku.

leny2
5. led 2010

My ještě dojídáme poslední cukroví a už se taky těším, až něco upeču jiného. Doufám, že nebudu mít těhu cukrovku, to bych měla utrum.

coko.joko
5. led 2010

leny toho se taky bojim....na tu bych mela jit ted v lednu,tak mam prdelku stazenou i kdyz jsem ted teda omezila sladky,ale stejne.......bojim.......a cukrovi to u nas nebylo,takze pohoda.....ale maminka mela 13 druhu a tak pry me schovala tak se tesim az se najim......

mysicka.hk
5. led 2010

Čoko četla jsem ten recept na tu bábovku.
Zní dobře, jenže já teď do sebe nic nedostanu.

coko.joko
5. led 2010

😀 mysko,chtela jsem ho udelat,ale nema cukr jen kostkovy a nechce se me tady mlatit a delat z neho krupici 😀 😀 tak mam smulu asi 😀 ale ty musis papkat holka neco aspon maleho....

mysicka.hk
5. led 2010

Ale nemusím o tom už jsem se přesvědčila jednou.
Stále mám dostatečné zásoby. Ať se podívám na
cokoli tak na to nemám chuť. Uhlíček už to má
za sebou a kamarádka stále nic. ☹

mysicka.hk
5. led 2010

Kdepak se nám dneska toulá Janýsek? 😉