Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
5. led 2010

tak jsme volala na vysledky tripple testu a vse ok tak mam radost, taky jsem dnes byla v Arlete mam posledni dny nejaky tlaky dole, a oni to jsou hemeroidy 😀 doktor rikal ze jsou velike a ukozaval mi je na ultrazvuku tak jsem dostala tabletky 😀 mimi se tam taky pekne mrskalo, ale dnes jsem si udelala radost, objednala jsem kocarek nakonec u nas vyhral concord, mam ho v albu 😀

coko.joko
5. led 2010

sept ty jo to je super,ze jste v poradku mam radost holka jedna......a uz mas kocarek teda ty to beres hopem...ja si pockam,treba si vyberu v tech kuklenach a kdyz ne tak nejaky levny koupim tady......na kocarku to nestoji.....
mysko,ale kdyz nebudes papat,tak ti bude zle a pak az zacnes tak ti pujdou opet kila nahoru znam od sebe

mysicka.hk
5. led 2010

Čoko ono se ti to hezky povídá, ale když to nejde
tak s tím moc nenadělám. Taky už to mám na sobě vyzkoušené.

coko.joko
5. led 2010

krasny kocarek mas 😉
mysko vim jaky to je...tohle mam za sebou.....

marhulinka
autor
5. led 2010

Ahojky tak já se zase krásně vyspinkala 😉

marhulinka
autor
5. led 2010

Gratuluji čerstvé mamince a Kubíčkovi přeji hooooooodně zdravíčka a spokojený život 🙂 🙂 🙂

coko.joko
5. led 2010

marhul to ja mam dnes uz za sebou spinkani 😀

mysicka.hk
5. led 2010

Sep kočárek hezký 😉
Čoko my zajedem do Kuklen 🙂

marhulinka
autor
5. led 2010

Coko já už druhé spinkání...po obídku jsem usnula na hodinku a teď jsem usnula na dvě 😀 😀

mysicka.hk
5. led 2010

Ahoj vyspinkaná Marhulinko. 🙂

marhulinka
autor
5. led 2010

Blazenko víš jak jsem pojmenovala tento Nový rok?? Rok bříšek a miminek....takže to klapne!!!!!! Prostě musí 🙂 😉

coko.joko
5. led 2010

marhul teda to bych nespala v noci......ted teda stejne nespim,ale aspon odpocivam........ 😀

marhulinka
autor
5. led 2010

Mysi taky na tebe myslím,bojuj!!! Ono to stojí za to!!!

marhulinka
autor
5. led 2010

Sept tak fajn,že jste v pořádku...no hemeroidy jsou svinstvo,to dovede asi pěkně potrápit,tak ještě že víte,co to je a pryč s nima 🙂

mysicka.hk
5. led 2010

Děkuju všem co za mnou stojí a slibuju Vám že tenhle boj vyhraju 🙂

marhulinka
autor
5. led 2010

Coko mě se totiž zase objevila ta únava co na začátku,takže v noci budu spát zase jako nemluvňátko...teda kromě těch mých každodvouhodinových výletů na wc 😀

mysicka.hk
5. led 2010

Teda Marhulinko dva příspěvky během jedné minuty, to je dobrý. 🙂

marhulinka
autor
5. led 2010

Mysi já píšu jako drak 😀

coko.joko
5. led 2010

marhul to jataky mam prochazky na Wecko,pravidelne a dneka jsem byla jen 2krat a Vrata me rano rika "jak to,ze jsi byla jen 2krat na WC" jsem se musela smat jak me vse pocita a hilda.......marhul kolik mas pres brisko?Jsem se vcera merila a mam 103cm 😉

marhulinka
autor
5. led 2010

Coko já se přes bříško neměřím,takže nevím....já mám dost špičku,takže asi dost 😀
Mě dr měří akorát bříško svisle,jak se má 😉

coko.joko
5. led 2010

😀 to ja me jen tak vcera meril Vrata 😀 😀 a porovnavame jeho a muj bruch 😀 me zatim dr.nic nemeri mam asi jeste cas.......

leny2
5. led 2010

Ahoj Marhulinko, jsem si říkala, kdepak dneska jsi celý den? A ty jsi spinkala.

leny2
5. led 2010

Já když si lehnu po obědě tak taky usnu, dneska tu byla tchýňka na celý den, tak jsem nemohla.

leny2
5. led 2010

Coko, kde máš jaký recept na bábovku?

leny2
5. led 2010

Marhulinko, tak krabice s věcičkama už mám dole ze skříně, tak zítra odpoledne se na to vrhnu.

leny2
5. led 2010

Coko, já se taky přes bříško neměřím.

marhulinka
autor
5. led 2010

Já chci taky recept na bábovku,ale musela bych ji udělat na plech,páč jsem teď vyhazovala formu,se mi mrška odloupla ☹

leny2
5. led 2010

To je taky dobrý na plech, hlavně když je dobrý recept a je to pěkně vláčné.

marhulinka
autor
5. led 2010

Leny to už se těšíš,viď??
Já chtěla dneska připravit kupičky na praní....ale tak to počká ještě...ale tak v pátek bych už chtěla začít kdyžtak prát 🙂

coko.joko
5. led 2010

holky ted jsem ji dopekla a taky na plech a je uzasna me moc chutna je to margot buchta..... 😀 za pet minut uplacena a za 20minut upecena a moc dobra......ja delam vse na plech....