Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
7. led 2010

Chvilkama sem nakukuju,
projíždím mejlíky. 🙂

coko.joko
7. led 2010

Ahojda holky,
tak jsem v soku.....dnes u dr.sedime a dr.povida,tak nam prisli vysledky z UTZ toho velkyho a UTZ 4D a cekate holku mate to tady skrtnuty.....a my oba na sebe c Vratou a uplne hotovo......no pak nam dr.delal UTZ,aby se teda poradne podival co teda mame,ale prcek byl otoceny zady k nam takze musime cekat do 1.2....to jdu na cukrovku a UTZ.....no jsem nejak rozhozena 😕 porad neverim,ze mame teda holcicku.......

leny tak super,ze jsi to zvladla a ted jeste at je vse v poradku.....
septiku no stim kocarkem bych ho brala,ale nevim co vlatne mam v brisku....takze stejne pockam do toho HK treba maji i v Kuklenach.......nejaky pekny pro cokouska.........

mysicka.hk
7. led 2010

Ahoj Čoko to je teda šok. 🙂
Já bych asi počkala až na porod, to bude 100% jistota.
Je jedno co to bude, hlavně aby to bylo zdravé. 😉

coko.joko
7. led 2010

mysko to mas pravdu,ale clovek se tak nejak uz z zil,ze budeme mit kluka,tak ted to je trochu zklamani,ale ja porad doufam,ze to je kluk......jdu si udelat vecu mam hladika.......

mysicka.hk
7. led 2010

Běž se napapat ať se z toho nesložíš. 😉

janysek70
7. led 2010

Čoko, aby nedošlo na slova Marhulinky, ta Ti stále říkala, že to bude holčička 😉 . Že by doky před tím viděl jen pupeční šňůru???

coko.joko
7. led 2010

janysku ja verim,ze je tam kluk.......ale jsou to pekny soky...... 😉 potrebuju pomoct.....chci v sobotu udelat chlupaty knedliky a hledam je ted na netu a nemu je najit....pordis me prosim jak se delaji......ja jsem talent na vareni....... 😀

mysicka.hk
7. led 2010

Čoko tak koukejte vybrat jméno i pro holčičku. 🙂 😀

coko.joko
7. led 2010

mysko to vzadnym pripade ja mam urcite kluka to se spletl ten na tom UTZ.....koukam na ty knedle a jak to ze tam pisou polohrubou mouku a ja nasla s hrubou......me v tom delaji bordel.......

mysicka.hk
7. led 2010

Já je nikdy nedělala, na to byla odbornice přítelova babička, nikdo neuměl lepší.
Třeba poradí Janýsek až nakoukne. Já bych volila hrubou. 🙂

coko.joko
7. led 2010

ja tomu nerozumim taky mysko,nikdy jsem to nedelala a kdyby si videla jak dopadli bramborove knedliky pred tydnem tak by ses posmala........janysku kde te mam.......ted ctu ten recept a jsem z toho zmatena.....

coko.joko
7. led 2010

mysko,ale bez tech rohliku by tam nebylo? 😉 to tam nechci davat.......

mysicka.hk
7. led 2010

Já bych nastrouhala vařené brambory ve slupce, přidala vejce, sůl a hrubou mouku.
Udělala malé kuličky a uvařila. Uvařila bych zelí a smíchala to vše dohromady s kouskem sádla,
případně osmaženou cibulkou. 😀

coko.joko
7. led 2010

no to taky asi udelam,protoze me to nebavi hledat a tak co kdyz tak to pujde do kose a bude chleba......

mysicka.hk
7. led 2010

Ještě by šlo tohle, ale ze syrových brambor bych to já osobně nedělala.
http://www.kucharka-recepty.com/chlupate-knedli...

mysicka.hk
7. led 2010
coko.joko
7. led 2010

no vidis a to je taky ze syrovych 😀 ted se ptam jeste moji netere je to kucharka vyucena tak at predvede jak to zna vse....... 😀 ted me Vrata rekl,ze by bylo k tomu jeste dobre upecne masicko v troube a zelicko...se poseru...

mysicka.hk
7. led 2010

Jsem tě zahltila receptama a ty jsi to vzdala?

mysicka.hk
7. led 2010

Maso hodíš do trouby a hotovo. 🙂

coko.joko
7. led 2010

tak ten posledni je asi nej......ten udelam pul na pul......a bude........si tady pekne vymyslim co.........cela ja......

mysicka.hk
7. led 2010

Ten poslední se mi taky zamlouvá nejvíc.
Tak ať se dílo povede. 🙂

coko.joko
7. led 2010

no mysko presne tak nebudu se stim patlat.......a jeste jsem chtela vedet jak sem davala leny2 ten recept na ten medovnik i stim videem,tak nevim kde ho najit ja jse mho hledala ale uz ho asi nenejdu taky

mysicka.hk
7. led 2010

Ten konkrétní je tady. 🙂
http://recepty.ekucharka.cz/medovnik/

coko.joko
7. led 2010

a ty jsi ho delala vid a je tezky

mysicka.hk
7. led 2010

Dělala a vůbec není těžký.
Přemýšlela jsem že bych tentokrát udělala jiný.
V tom prvním odkazu medovník 2-staroarménský recept.
Ten co jsem dělala je dobrý, ale hrozně hutný. Sníš kousek
a máš dost. 😉

mysicka.hk
7. led 2010

Klikla jsem na odkaz porod bez nástřihu a je to docela zajímavé,
jen nemůžu najít kolik to stojí. Nekoukal jste na to někdo? 🙂

mysicka.hk
7. led 2010

Tak už jsem našla i cenu.
Tady nikdo tak půjdu asi spinkat.