Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
10. led 2010

To bude zase zábava to zítra odházet. 😉

coko.joko
10. led 2010

leny2,to se nauci bruslit,hlavne,aby ho to bavilo.....ten muj koukal,uz na male bruslicky a rika me porad,ze 2 letech ho postavime poprve na brusle....prdlous jeden...... 😀 😀
mysko to vis je nedele a kazdy ma bud navstevu a nebo odpociva pekne v klidu......

mysicka.hk
10. led 2010

Čoko to bude ono, jen já straším u PC. 😉

coko.joko
10. led 2010

no,ja mam teda zaplej net od rana,ale porad u nej nejsem a porad neco delam,ale ted se me uz moc nechce,jsem nejak unavena a musim si dat neco k jidlu mam nejaky hladik 😀

mysicka.hk
10. led 2010

Jen se běž napapat.
Třeba si za chvíli někdo přijde pokecat 🙂

coko.joko
10. led 2010

treba jo,uvidis..ja stiham delat jidlo a jeste psat...... 😀 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Ahojky tak nakukuju a odbíhám k plotně-hlídám ovárek 😉

marhulinka
autor
10. led 2010

Jdu si udělat kapučínko a hned jsem na chvíli tu 😉

mysicka.hk
10. led 2010

Ty jsi dobrá. 🙂
Já ještě soutěžím. 🙂

mysicka.hk
10. led 2010

Hurá Marhulinka je tu. 😀

coko.joko
10. led 2010

cus marhul,ovarek je moc dobry s krenem jeeeeeee to mam tak rada...... 😉 😉

janysek70
10. led 2010

Čustě bambulky 🙂 , jsem dočetla vaši naučnou včerejší večerní diskuzi........

coko.joko
10. led 2010

ahoj janys,takze jsi uz po ucena jo? 😀 marhul to vyzkousi a pak nam povi 😀 😀 😀 😀

mysicka.hk
10. led 2010

A Janýsek je tady taky, tak jsem měla pravdu,
že se tady nakonec sejdem. 😀

janysek70
10. led 2010

Jó jsem tady, si chystám věci na ráno do práce, co potřebuji poslat, jedu šéfovi říci, že mám neschopenku a udělám poštu a pak pošustím s Beníkem do salonu.

coko.joko
10. led 2010

janysku a jak se citis je ti uz lepe..........koukam 10tt...to leti...... 😵

marhulinka
autor
10. led 2010

Tak jsem tu taky...

mysicka.hk
10. led 2010

Já jsem se rozhodla že si zítra zajedu pro neschopenku.

coko.joko
10. led 2010

marhul vidim te............ 😀 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

My jsme odpolko byli ještě pryč...ve městě něco málo dokupovat a už máme snad klid 😉

marhulinka
autor
10. led 2010

Já vás taky všechny vidím 😀 😀

coko.joko
10. led 2010

to je dobre....my tebe taky 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Coko buď ráda,že budete mít doma brusličky a výbavu....mě tu doma budou asi lítat nad hlavou vrtulníky a pod nohama jezdit auta!!!! 😠 😠 😠

janysek70
10. led 2010

Lépe mi bylo v týdnu a opět po návštěvě u lékaře a utz mi je zle, v pátek večer mi začalo bolet břicho, jako když to mám dostat a bylo mi zle, tak jsem to šla zaspat, ráno břicho pobolívalo zase....., v noci jsem trošičku zašpinila, tak třeba, jak se nathuje děloha. Včera jsem zase zvracela a dnes v šest ráno zase 😒 😠 .

janysek70
10. led 2010

Holky do kdy vám dělal vnitřní utz?

marhulinka
autor
10. led 2010

Aaaa tady jede někdo zítra do salónu,to bude panečku krasavec....počkej jak bude úplně jiný!!! Našeho dneska čeká salón tady u mě na postýlce 😀 Hezky mu umyju očička a namažu pacinky Niveou 🙂 To bude voňavoučký miminko 😀

coko.joko
10. led 2010

marhul no bruslicky.....to uz vidim jak to bude u nas vypadat.....Vrata se hrozne v tom vidi......pry bude sportovec po tatinkovi 😉
janysku.....ty nevolnosti jsou na prd,ale uz to prejde neboj......a bricho me bolelo taky a i jsem trosku spinila,tak to je urco v pohode.....hlavne bud opatrna a netahej nic........

janysek70
10. led 2010

Jo, prosím, jestli máte někdo nějaký seznámek, co je tak nějak vše potřeba pro mimčo a mě, pošlete, ať jsem v obraze, co a jak budu shánět.... Děkuji 😉

marhulinka
autor
10. led 2010

Mysi myslím,že děláš dobře....neschopenka bude první měsíc děsná,ale pak se to zlepšuje...a s čím budeš doma?? Chce to něco na dýl,zatím hledat prácičku,viď??

marhulinka
autor
10. led 2010

Janysku já mám utz vnitřní pokaždé - kontroluje děložní hrdlo a tak 🙂