Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
27. led 2010

Dobrou Janýsku a zítra se ukaž 😀

leny16
27. led 2010

ahoj děvčata 🙂
coko- taky jsem takové křeče mívala, kup si magnézko, to ti alespon trochu pomůže

mysicka.hk
27. led 2010

Ahoj Leny copak u vás nového? 🙂

mysicka.hk
27. led 2010

Tak zase zítra, dobrou noc 😲

leny2
28. led 2010

Ahoj holky,
tak u nás zase kalamita, neprohrnutý silnice,no hrůza, jsem byla ráda, že jsem mladýho dovezla do školy a to mě čeká za hodinku cesta do Kostelce. Jdu směr koupelna a valím.

janysek70
28. led 2010

Ahojda 😉
Leny opatrně, zase nebudou stíhat, je to fakt už na hlavu a sype a sype 😠

coko.joko
28. led 2010

ahojda,jsem ted vylezla z postele...cpu se tu snidani a cajickem a dnes nevarim,tak mam pohodu... 😎
leny16 magnezko papam,ale asi malo,musim se zeptat dr.at me to zvedne... 🙂
leny2 tak hlavne opatrne 😉
janysku,tak ven a postavit snehulaka,tady nesype nic,akorad je tam mokro a cvachta 😵 😵

janysek70
28. led 2010

Tady ty bílý s....y přestanou asi padat až v červnu 😠 😠

coko.joko
28. led 2010

janysku,co si stezujete vzdyt je zima,zimicka 😀 😀 ne vazne je to na palici,tady vcera vecer ve 20hod.mrzlo,ze behem pul hodky nesel ani jeden sterac u auta a ted jsem koukala z okna a je tam cvachta a na teplomeru mame +4st.takze opravdu to pocasi na prd.... 😉 😉 ja se porad modlim a sleduji dlouhodobou predpoved na unor,at je pekne....

janysek70
28. led 2010

Jsme se nabažili tou loňskou mírnou zimou a teď se to zdá hodně dlouhý, no leden už je u konce, tak snad se začne pomalu počásko lepšit.

coko.joko
28. led 2010

No,ja si myslim,ze to prejde uz brzo....za chvilku tady bude jaro,tak pak bude uz veselo...se uz taky tesim...

janysek70
28. led 2010

Já bych se tak jela někam podívat a něco nakoupit 😀 , ale vůbec se mi nechce, jsem naštvaná, když musím na nákup 😀

coko.joko
28. led 2010

je janysku to me povidej,jak ja bych jela do mesta a koupila spoustu veci,ale u me to neni to,ze jsem lina,ale to,ze nam to tatka nedovoli.... 😎 😎

janysek70
28. led 2010

Jen aby ti pak doky neřekl, že musíš mít klid na lůžku nebo nedej bože jsi musela ležet v nemocnici, to by pak asi Vráťa koukal, co má všechno schánět

coko.joko
28. led 2010

No,on ma seznam napsany a kazdy den mu ho ukazuji,takze si je vseho vedom 😎 a kdyby neco,tak se urco postara je to preci chlap ne? 😀

janysek70
28. led 2010

No právě 😀
Já právě mám strach, že kdyby něco, tak že bych o to nejkrásnější přišla. To vybírání a přehrabování v těch pidivěcičkách si fakt užívám, na to jsem se moc těšila a nechtěla bych někoho dirigovat na dálku a říkat, co mají sehnat.

coko.joko
28. led 2010

no jak znam Vratu,tak ten by koupil hned prvni vecicky v prvnim obchode a bylo by to behem 5 minut 😉 no,ale ja si kupuji sama a pak to na nej vybalim vse najednou a bude koukat.... 😀 😀

septim
28. led 2010

zdravim, taky to mam rada to prehrabavani, dala jsem ti cokousku do alba zase nejaky ten kocar 😉 Tak prijed janys na kafe 😀 udelej si jeden den volno a prijed na celej. sezenu hlidani muzem zajit za verkou obejit obchody nejaky 😀 cokousku za chvilku uz prijedete se tesim 😉 leny at v Arlete dobre pochodite pak podej info. Kde je Marhul vcera tu uz byla kolem 6.00 a dnes jeste nic 😉

janysek70
28. led 2010

Jsem si HK plánovala na tento týden, ale auto stávkuje. Potřebuji koupit barvu a vrátit injekce a někam jsem se chtěla mrknout, už jsem měla dohodnuté i hlídání pro psa 😀 , tak musím počkat, až mi mechanik auto odmrazí, vymění olejový filtr, neb mi teče a můžu vyrazit.

coko.joko
28. led 2010

sept,to jo za chvilku jsem v HK se taky tesim,az vas uvidim a dame nekde lattecko a pokecame 😉
marhul chrape,protoze ji urco Kubicek zase kopal do zeber a tak ted odpociva... 😉

septim
28. led 2010

janys tak dej vedet rada te uvidim 😉 nemas snad doma mechanika pres auto 😀 😀 😀 cokous taky se tesim na latte 😉 ja jdu v 11.30 na urologii tak doufam ze moje ledvina bude v pohode a vydrzi i treti a posledni tehu 😀

septim
28. led 2010

jinak dnes nebo zitra musim jit jeste koupit tehu kalhoty zacinaji me pekne drit ty co mam do briska a kacene v brichu se to moc nepaci 😀

janysek70
28. led 2010

Už poslední????? 😀 Jsem ti říkala, nepij to!!!!! 😀
Mechanika právě mám, ale to je jak s tou kovářovou kobylou, auto je na dvoře zasypaný a tak nespěchá.

septim
28. led 2010

😀 😀 to ve vzdycky tak s tema chlapama tak snad na to brzo koukne a pojedes 😉

coko.joko
28. led 2010

sept,taky jsem si koupila jeste jedny kalhoty ale ty jsou uplne super volny cerny a rostou s tebou,takze s nima uz vydrzim az do konce,pak je prodam.....
ty a posledni tehu jo,to je teda for 😀 😀
janys koukam,ze to je jak u nas.....taky u nas chodi kovarova kobyla bosa

septim
28. led 2010

na ty deti maji tolik veci to je mazec asi koupim kos na mimi hodim do alba jaky mam vybrany

janysek70
28. led 2010

To hoď, taky si ho do ložnice pořídím

coko.joko
28. led 2010

sept,ty uz nevis co koupit vid.....jeden den nic nekoupis pres net a uz nejsi ve sve kuzi 😀 😀 😀 ty vole,zta chvilku bude kupovat novej byt,protoze se do tohodle nevejdete 😀 😀 😀 a co auticko,uz se nejaky rysuje 😵

coko.joko
28. led 2010

jinak sept,tento posledni kocarek se me nelibi,ten maji i tady a je hrozny...jsem snim jezdila po krame a je jak z kosmu,moc plastovej.... 😀 😀 a drahy jako prase....

janysek70
28. led 2010

To ten košík i vyrábíš, ne???? 🙂