Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
31. led 2010

Taky přeji krásnou neděli....

leny2
31. led 2010

Ahoj holky,
taky přeji krásnou neděli. 🙂

coko.joko
31. led 2010

Ahojda leny2,prosim te jak si sem psala ten recept na tu buchtu,tak ty sklenicky jsou jak velky..chci to zkusit.... 😵

marhulinka
autor
31. led 2010

Coko nic nezkoušej a odpočívej 😉

coko.joko
31. led 2010

marhul,kdyz ja musim porad neco delat nebo bych se zblaznila nudou 😀 😀 😀 to jsem proste ja....

marhulinka
autor
31. led 2010

Jo to já taky,ale teď jsem poslední dobou ráda,že nemusím vůbec nic...však za chvíli mi to zkončí a začne zase,tak toho musím využít a načerpat síly 😀

marhulinka
autor
31. led 2010

Tak jdu ke knížce a kávičce....za chvíli dorazí manža a přiveze mi čokošku 😀

coko.joko
31. led 2010

marhul ja az budu mit 34tt jako ty,tak uz se taky nehnu,ale ted zatim jeste muzu,teda nejaky veci me uz delaji problem,ale zatim si nebudu stezovat 😀 😀 tak si dej cokosku za me....ja mam smulu,zitra jdu na tu cukrovku v 14 hod.a tak nemam jist sladky,takze si dam tak mozna jablko 😀 😀

septim
31. led 2010

zdravim, cokousku ty se budes ve 34tt otacet nejvic budes davat dohromady veci pro prcka kdyz Vrata ted vse zakazal. tak jsem vcera kalhoty nesehnala se z toho picnu dnes jsem se nastvala a objednala pres net, jakou si kupujete velikost?A taky jsem objednala fusak pro prcka tak jsem zvedava jak bude vypadat ve skutecnosti. 😉

mysicka.hk
31. led 2010

Ahoj těhulky,
tady už se zase papá? 🙂

coko.joko
31. led 2010

sept,to se vse koupi na jednou ted v HK,uz se koukam po postylce,povleceni atd...sepisuji a zase skrtam a porad dokola a odvezu to sem.....a je to 😀 😀 takze zatim jsem v klidu...
mysko tady se papa porad.....a pak se bude zase past o diete a hubnuti 😀 😀

mysicka.hk
31. led 2010

O tom bych mohla psát nyní. 😀
Pečeš i přes to že Leny neporadila?
Já bych vzala 250 ml hrnek.

coko.joko
31. led 2010

mysko,ne udelala jsem jinou na plech,jen placku a na to jsem dala krem a ovoce a zalila zelatinou 😀 cekam na tu leny,at mam presny rozmer..ja jse mtaky chtela nejdriv dat hrnek,ale ma to bejt sklenka,tak nevim.....

mysicka.hk
31. led 2010

Sklenka má taky 250 ml. 🙂

mysicka.hk
31. led 2010

Jsi šikovná, poradila jsi si.
Příště bude ta od Leny. 🙂

coko.joko
31. led 2010

jo to ma sklenka 250ml,ale ted nevis jestli to ma bejt 250ml...protoze se me zda ty vody a oleje hrozne moc...

mysicka.hk
31. led 2010

Všechno kromě vajec máš na skleničky tak je to
jedno jak bude velká.

coko.joko
31. led 2010

jo mysko to chapu,ale vem si sklenicka vody a oleje na dve sklenky mouky to se me zda moc....asi to moc zkoumam,ale to jsem ja... 😀

mysicka.hk
31. led 2010

Já myslím že to bude v poho.
Do něčeho podobného dávám to samé a
těsto je krásně vláčné. 🙂

coko.joko
31. led 2010

no,tak asi jo...rikam jsem moc zkoumava 😀

mysicka.hk
31. led 2010

Leny to má vyzkoušené tak se neboj 🙂

marhulinka
autor
31. led 2010

Sept já si taky kaťata objednávala přes net...objednala jsem si pro jistotu větší,aby mi vydržely celé těhu....a ony mi teď jsou pořád stejně...musím hodně utahovat,jinak mi padaj 😀 😀 Prostě roste jen to bříško 😀
Jůůůů a jaký fusáček jsi objednávala??

marhulinka
autor
31. led 2010

Coko ty taky pořád jen pečeš 😀 😀 Ty tvoje buchty ještě nedorazily 😅 asi mi je po cestě někdo šlohnul a sežral 😠 😠

mysicka.hk
31. led 2010

Marhulinko rozluč se z buchtama, Čoko nic neposlala
prý měla sama málo 😀 😀 😀

marhulinka
autor
31. led 2010

Jaaaaaaaak málo,měla tři plechy 😠 😠 😠

marhulinka
autor
31. led 2010

No ale mě to neva,já tu mám čokošku-yogurtovou Milku mňaaaaaaaam a celou ji sníííííííííííííím 🙂 😉

coko.joko
31. led 2010

marhul ja jsem hrozna porad musim neco delat,abych se nenudila a pak to ji Vrata a nebo kluci na zimaku 😀 😀 tak ja nevim kde jsou asi mam spatnou adresu 😀 😀 😀

mysicka.hk
31. led 2010

Téééda ta je moc dobrá, to ti závidím víc než ty buchty 🙂

marhulinka
autor
31. led 2010

Mysko no a to tu mám na jindy ještě jednu....manžílek vzal rovnou dvě 😀 😀

Coko no asi mi to někdo sežral,co nadělám,tak příště,jo 😀

coko.joko
31. led 2010

mysko,tak to nejsem ja.......ja se rozdavam az moc 😀 😀 taky bych si dala cokosku,ale nemuzu,takze dnes jim jne zdrave 😀