Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
2. bře 2010

janysku,ty jsi teda ostra po ranu 😀 😀
leny ja vim,ze ma cas,ale uz vidim marhul jak se muchluje s Kubickem........
Holky jsem vam ani nerikala,ze vcera u nas bylo vyroci 9let s Vratou a tak jsem si porad utahovala,ze jsem dobra vydrzela to tak dlouho 😀 😀 tak jsme otevreli mineralku a tukli si na zdravi 😀 😀 jsem se malem opila.....
dnes na m tu sviti slunicko a je krasne venku.....

leny2
2. bře 2010

A co na to Vráťa?

janysek70
2. bře 2010

No to máš výdrž devět let a takhle se zmazat minerálkou 🙂

coko.joko
2. bře 2010

leny,nozky mam v ramci moznosti dobry nosim specialni puncochy a moc teda necouram....a ryma ta pomalu ustupuje,ale toho caje co jsem vypila za posledni tri dny jsem nevypila nikdy 😀 😀 a klesla me i teplota...takze jsem rada...
janysu to vis poprve jsem se opila a neni me spatne to je co....... 😀 😀

leny2
2. bře 2010

Tak to je dobře, že jsi ty bacily zahnala. 😉

madlina
2. bře 2010

Martinko ,ty jsi ještě 2v1 ?

coko.joko
2. bře 2010

leny jeste ne,ale snazim se o to.....nejhorsi je,ze fakt na to nic nemuzes brat 😎
ja uz mam uvareno a premyslim,jestli mam zehlit a nebo jit smer postel 😀 😀

janysek70
2. bře 2010

Tak si vezmi žehlení do postele

coko.joko
2. bře 2010

janysku 😀 to asi nepujde....v leze zehlit 😵

janysek70
2. bře 2010

Ale jakpak to? Narovnáš prádlo pod prostěradlo a zalehneš a krásně ho přemandluješ 😉

coko.joko
2. bře 2010

janysku 😀 😀 to takhle delas ty?...jsme spalila polivku jsem to,ale borec.....smrdi to tu jako prase....... 😝 takze musim vytirat podlahu......

janysek70
2. bře 2010

....jj a větší kusy mandlujeme s taťkou společně!
Tak to se ti ta poblívka vyplatila, to bude mňamka..., ale zase budete mít alespoň čistou podlahu 🙂

coko.joko
2. bře 2010

aha,tak az ted prijde dom Vrata,tak mu povim jak to delaji u janysku a treba to zacnem taky tak delat 😀 😀 a zehlicku vyhodime... 😀 😀
jo vyplatila se me az moc....no je fakt,aspon jsem vytrela cely byt.... 😀 😀

uhlicek
2. bře 2010

Ahoj tety tehulky jdu vas pozdravit,koukam,ze Marhulinka uz to ma opravdu za par,myslim,ze o vikendu by to mohlo dopadnout.A pak uz je na rade Leny2.Vcera se moji kamaradce narodila holcicka Michalka,porod mela docela kratky,ale mala blbe rotovanou hlavicku,tak ji museli vytahnout vexem,ale jsou obe v poradku.
Jinak Kubik nam roste pred ocima,v patek mu budou 2 mesice,uz se nejakou dobu na nas smeje a brouka si.O vikendu budeme slavit Misovi narozeniny,budu mu pect dort,koupila jsem si formu masinky,tak budu tvorit.Dala jsem do alba novy fotky.

coko.joko
2. bře 2010

Ahoj uhlicku 😎 teda vy rostete jako z vody.....kdy ma Misa narozeniny,treba je ma stejne jako ja 😀 😀 tak at se ti povede dortik.....

uhlicek
2. bře 2010

Misa je ma 10.brezna,slavime to trochu driv,pak dam svuj vytvor do alba 🙂

leny2
2. bře 2010

Ahoj Uhlicku,
Kubík už je kus chlapa, krásný fotečky. 🙂

leny2
2. bře 2010

Všichni asi chrupkáte po obědě. Já jsem si udělala zapečené brambory se zeleninkou a smetanou, to jsem si pošmákla a ještě jsem upekla bábovku, tak na tu jdu teď. 😉

leny2
2. bře 2010

Za chvílí vyrazím pro mladýho do školy a budem pak psát úkoly.

mysicka.hk
2. bře 2010

Ahoj těhulky, tak jsem včera opět vyrazila do hospody.
Janýsku ta fotka má být Terezčin pokojík.

mysicka.hk
2. bře 2010

Tady je zas mrtvo 😒

janysek70
2. bře 2010

Myšičko, ale v pokojíčku je stále ještě kancelář..., pomalu to vyklízím

mysicka.hk
2. bře 2010

Já myslela až vymalujete, ne teď hned 🙂

janysek70
2. bře 2010

Tak to jo, já myslela, že jsem tě spletla a že už to bude nyní hotové. Ještě musíme nejprve koupit koberec, aby se hned po vymalování položil a mohly se nastěhovat věci.

marhulinka
autor
2. bře 2010

Aaaa velké připravy se chystají 😀

marhulinka
autor
2. bře 2010

Holky,já už chci rodiiiiiiiiiiit.....celý den jsem proležela a je mi pořád ouvej....ten Kubíno si asi myslí,že u mě zůstane do puberty 😀

janysek70
2. bře 2010

On čeká na jaro 🙂. Nehoň ho tolik, má stále ještě čas

mysicka.hk
2. bře 2010

A jaro ne a ne přijít 🙂

marhulinka
autor
2. bře 2010

Janysku jaro vypadá někdy na květen,tak dlouho ho tahat teda nebudu 😀

marhulinka
autor
2. bře 2010

Já vím,že má ještě čas...ale mě už je děsně,břicho a záda mě bolí ukrutně,do toho pořád pocit,že musím na záchod a tam nic... 😀 Tak snad mu tu cestičku prošťouchneme a dá si říct 😀