Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
7. bře 2010

marhul,mam jeste nejaky vecicky,do postylky dalsi mantynel a povleceni,cestovni postylku,kyblik na koupani,ale v tom asi koupat nebudu,protoze se bojim...a taky jsem dostala od male 5tilety Simonky panenku a pry to bude pro naseho prcka 😀 😀
Vcera me taky vypravela kamoska a rikala,ze mela porod uplne super v noci ji praskla plodova voda a jela do nemocnice a tam za dve hodky porodila a bylo to...taky bych to chtela mit takhle.....
leny,tak to se nebudes nudit koukam....kazdy den neco....
janys se kocha tou rudou kytkou,ze ani nenekoukne 😀

marhulinka
autor
7. bře 2010

😀 😀 😀 Zrovna ho dopíjím 😀 😀 😀 Ale pravidelně ho piju až poslední dny,předtím jsem to flákala 😅

coko.joko
7. bře 2010

holky a fakt si myslite,ze ten malinikovy caj pomaha....

marhulinka
autor
7. bře 2010

Tééééda Cokousku to je věciček,to je supeeeeeeeeer!!!!

Jooo to jsem si taky říkala,že bych to takhle chtěla,aby mi prdla voda a šupky do toho...jenže něco jiného je pak realita 😀 😀 Já se kolikrát ohýbám nebo jdu do dřepu a čekám,že prdne a ono nic 😀 😀

Nojo Janys se včera přežrala zákusků a kochá se karafiátem....no a to víš,jestli ji i fotili 😀

marhulinka
autor
7. bře 2010

Coko co vím od holek,tak co pily maliníkový čaj,tak většinou zrovna ony měly ten porod takový o.k.,ale samozřejmě to nemuselo být čajem 😀 😀
Mě i chutná,mám ráda bylinkový čajíky,takže mi to nevadí to pít a co bych pro ten dobrý pocit neudělala 😅

leny2
7. bře 2010

Coko, ptala jsem se teďka na kontrole dr. jaký má na to názor, ale jen se tak usmívala a nic neříkala, ale uškodit to nemůže, takže je to dobrý.

marhulinka
autor
7. bře 2010

Tak jsem objednala nějaké dárečky,tak mám splníno a jdu to tu trochu poklidit,za chvilenku přijde švára s neteřinkou 🙂

leny2
7. bře 2010

Marhu a od kdy se má tak začít pít?

leny2
7. bře 2010

Coko, takových věcí, to je super, že nemusíte vše kupovat.

marhulinka
autor
7. bře 2010

Jsem chutnala třeba ten Gravimilk a to mi teda vůbec nejelo...brrrrr 😝 😝
Ale už jsem si koupila rozpustný čajík pro kojící-tak snad budu kojit 😀 od Hippu 🙂 mňam

leny2
7. bře 2010

Taky mám koupený kojící čaje.

marhulinka
autor
7. bře 2010

Já četla,že maliníkový čas pít od 34tt a teď nedávno jsem zase četla,že od 38tt-tak já ho piju taky až takhle...nebylo to pravidelně až teď 😀

leny2
7. bře 2010

Gravimilk jsem pila taky u mladýho, docela mi chutnal.

coko.joko
7. bře 2010

marhul,to ja kdyz jdu do drepu a nebo se ohybam,tak se pak sotva narovnam 😀 😀 hrozne me ted vyrostlo bricho si pripadam jako balon...a bude hur...
no,jo janys se vcera fotil a bude v Jicinskych listech 😀 😀
tak ho pekne bumbej a treba se Kubicek uz vyklube na svet..i kdyz je venku jeste zima,tak si ho nech chvilku v brisku,tam mu je teplicko

marhulinka
autor
7. bře 2010

My musíme ještě koupit cestovní postýlku,až budeme jezdit v létě na chaloupky 🙂

leny2
7. bře 2010

Tak já jdu vařit a žehlit, odpoledne jedem na návštěvu k babi a tchýni.

leny2
7. bře 2010

Marhu, teď mají krásné cestovní postýlky a nejsou ani drahé.

marhulinka
autor
7. bře 2010

Mě právě jak to bříško kleslo,tak jsem víc ohebná 😵 😵 Takže se shýbám v pohodě...taky si toho všimnul R.a už mi nic nesbírá,když mi něco spadne 😠 To prohlídnul kruciš 🤐

Tak se loučím,užijte si krásnou neděličku 😉

leny2
7. bře 2010

Coko, nojo Janýsek se nám asi přepapa zákusků a tak dospává.

leny2
7. bře 2010

Ty taky Marhulinko 🙂

coko.joko
7. bře 2010

ja mam taky tehu caje,ale jsou tak hnusny,ze je mam pekne schovany a mozna pujdou i smer kos....me nikdy nechutnali caje,ale ted teda piju jen merunkovy jiny neee 😀 😀
jo jsem rada,ze to mame pujceny a ja to nemusim kupovat vse...porad si rikam,ze to je stejne na chvilku a mit vse nove to radsi za ty penize koupim prckovy neco na sebe.....

leny2
7. bře 2010

Tak já se taky už loučím, nebo nic neudělám, pá.

coko.joko
7. bře 2010

jo mej te se holky ja jdu taky varit a pak sebou placnu na gauc....a budu dnes odpocivat a nic nedelat 😀

mysicka.hk
7. bře 2010

Ahoj těhulky kdepak jste?
Potřebovala bych se na něco zeptat. 🙂

janysek70
7. bře 2010

Čauky při neděli, no vy mi to MDŽ závidíte 😀

mysicka.hk
7. bře 2010

Ahoj Janýsku ještě jsi tu? 🙂

mysicka.hk
7. bře 2010

Tak jsem tu zase sama jako kůl v plotě 😒

coko.joko
7. bře 2010

Janys jasne my ti to prejem a moc....to jen tak nekdo nedostane rudy karafiatky a k tomu kavicku se zakuskama 😀 😀
ja jsme se dala do skladani puzzle a boli u toho zada jako blazen,tak mam pauzu a jdu si udelat neco k jidlu bo mam hladika.....
SEPT-kdepak jsi dnes.....jak hrala Misa basket....
mysko,kdyz ty si vybiras vzdy hodiny kdyz jsou vsechny pryc 😀

mysicka.hk
7. bře 2010

Hurá konečně tu někdo je 😉

mysicka.hk
7. bře 2010

Čoko copak skládáš za puzzle?