Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
5. dub 2010

Sept už jsem to vyzjistila,nemají se akorát čerstvé...v knedlíkách nevadí 🙂

Španělku jsme přemáchli ve vaně 😉

septim
5. dub 2010

ja myslela ze chces jist prave ty cerstve 😉 tak ji dam taky jen do vany diky 🙂

leny2
6. dub 2010

Ahoj holky,
Marhulinko, včera jsem taky zrovna přemýšlela, že si letos nepochutnám na jahodách, to nevadí.

Septim, nebo deku vyper na šetrný program v pračce bez ždímání.

leny2
6. dub 2010

Coko, ty to teda válčíš, ty si musíš projít vším. To tě lituju, hlavně se brzy uzdrav, ať jsi do porodu fit.

marhulinka
autor
6. dub 2010

Ahojky všem 😵

marhulinka
autor
6. dub 2010

Jéé ahojky Leny copak u vás nového??
Mě Kuba teď po papu nespí,něco si haleká v postýlce a rozhazuje rukama 😀

janysek70
6. dub 2010

Ahojky holčinky, všechny po velikonocích zdravím, jsem se noťasu vyhýbal, aby mi nezdržoval od práce a zábavy. Stihli jsme toho hodně, jak zábavy, tak práce a v plánu toho je ještě více, nevím, jak to vše dáme........
Zkontrolovala jsem, že jste všechny v cajku..., tedy krom Čoko, ta si dala studeného Gambáčka a onemocněla. Já jsem v sobotu také z každého piva Michalovi dost upila, nějak mi zachutnalo 🙂

marhulinka
autor
6. dub 2010

Janysku já si dala ke konci těhu taky pivečko a jak mi chutnalo 😵

coko.joko
6. dub 2010

Ahojda,
leny,ja to rikam od zacatku co muzou mit tehule mam i ja,ale uz to mam za par a vcera me bylo recino,ze to stejne nevydrzim do toho 40tt,protoze me klesa bricho,tak uvidime,ted ve ct.jdu k dr.tak jsem zvedava co me rekne.....
janysku to neni z Gambacka to uz jsem citila,ze je to v prdeli.......a neco na me jde.....
marhul...me pivecko chutna porad...ale ted piju hodne nealko.....a jetaky dobry.....

leny2
6. dub 2010

Dneska jedeme odpoledne k paní doktorce na zvážení, tak jsem zvědavá kolik Vojtíšek přibral za týden. 😉

leny2
6. dub 2010

Janýsku, to je dobře, že jste si užili volné dny, pěkně ti ty týdny naskakují.

leny2
6. dub 2010

Tak jsme se vrátili od paní doktorky, vážíme 2560 g, tak jsme přibrali za týden skoro 200 g, tak to jde. Už můžeme jet na očkování do porodnice. 🙂

marhulinka
autor
6. dub 2010

Leny tak to je hezký a kdypak jedete na očkování? Ať to prďolku nebolí 😵

Já se dneska potkala se Sept 😵

janysek70
6. dub 2010

Leny, tak vidíš, chlapák poroste jako z vody 😵

Marhul a pustila tě Sep ke slovu??? 😀

leny2
6. dub 2010

Musím zavolat do porodnice kdy máme přijet.

leny2
6. dub 2010

Marhulinko, už máš ten stahovací pás? Já jsem našla jeden na netu minulý týden a paní byla tak dobrá, že mi ho poslala hned druhý den, i když jí ještě nedošly prašule na účet. Tak už jsem ho od pátku testovala, ale nevím, zda je to po tom nošení nebo ne, ale docela mě bolelo břicho o víkendu, tak jsem ho teď dva dny nenosila. Nevím, jestli je to z toho pásu.

mysicka.hk
6. dub 2010

Ahoj lidičky venku je krásně a ještě o den kratší pracovní týden,
co víc si můžu jen přát 🙂
Co španělská deka?

mysicka.hk
6. dub 2010

Kde jste kdo dneska?
Kdo mi poví co je to ta španělská deka?

mysicka.hk
6. dub 2010

Nikde nikdo tak já vypínám PC a možná zítra nakouknu 😒 😉

marhulinka
autor
7. dub 2010

Všem krásný sluníčkový den 😵

Já nějak hodně spala,tak jsem jak praštěná palicí po hlavě 😠 Jdu si dát čajík a vzbudit Kubíka na snídani 😀
Dopolko pak půjdu kočárkovat...a odpolko si mám vyzvednout už hotové fotečky,tak se těšííííím...ještě mít pak ten čas na dělání albůmku 😀 😀

coko.joko
7. dub 2010

Ahojda,
marhul,teda potkat sept to je na 5 hodin kecani.... 😀 😀 taky bych ji rada potkala 😵
tady je taky krasne,uz vcera svitilo slunce a fakt nadhera....
tak vsem preju krasny den a uzivej te si to.......

janysek70
7. dub 2010

Čest práci, mně se dnešní pracovní cesta přesunula na zítra, tak zevluji doma a vymejšlím, do čeho se pustím. Od včera mi pekelně bolí v kříži, to mě docela užírá.
Včera jsem povlékla postele, vyprala i vše vyžehlila, ušila záclonu a závěsy do pokojíčku, ale jde vše nějak pomaleji než dříve 🙂

coko.joko
7. dub 2010

janysku,ty jsi teda holka sikovna..kolik veci uz mas hotovejch.... 😵 tady sviti slunce,ale nejak tam zacina foukat vitr....

coko.joko
7. dub 2010

Zitra mam kontrolu v 15.30hod.tak jsem zvedava co me rekne dr..doufam,ze je vse v poradku... 😉

leny2
7. dub 2010

Ahoj holky,
u nás taky krásně svítí sluníčko. 🙂

leny2
7. dub 2010

Janýsku, ty jsi teda šikula, nezapomeň vyfotit nový pokojíček, už se těšíme. 🙂

leny2
7. dub 2010

Coko, dobře pořiď zítra na kontrole.

coko.joko
7. dub 2010

leny,no doufam,ze to bude vse OK....a jak malej uz byl venku na prochajde.....

leny2
7. dub 2010

Ještě jsme nebyli, tady bylo furt tak hnusně, dneska by to mohlo už dopadnout.

janysek70
7. dub 2010

Jj, určitě si dnes na chvilenku vyšlápněte, je nádherně a Vojtíšek bude po tom vzdoušku spinkat jako dudek 😵
Čoko, ale ty nikam nelez a kurýruj se 😀