Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
2. črc 2010

@janysek70 copak píšeš ze sklepení? 😀

janysek70
2. črc 2010

Skoro jo, dopolko přežívám v zatemněném bytě a odpolko trávíme s Benem v suterénu v manžově trucovně na gauči, tam jsou silné zdi a je tam nádherně a televize

marhulinka
autor
2. črc 2010

@janysek70 taky jsme doma zatemněný...ale je to tu síla...čas trávíme v ložnici nebo v pokojíčku...v kuchyni a obýváku je teda normálně jak v peci!! A to mám vařit guláš dneska...no to se rozteču

janysek70
2. črc 2010

Jak se zapne sporák, tak je to na padnutí, to jo..... Já se včera i u jedění oběda potila jako blázen, se furt sprchuji

marhulinka
autor
2. črc 2010

@janysek70 no mě to čeká,budu se u toho asi polévat studenou vodou 😀

mysicka.hk
2. črc 2010

@marhulinka tak udělej troubovej guláš. Hodíš do trouby a necháš 1,5 hoďky dělat 😎

mysicka.hk
2. črc 2010

Na borůvkách jsem byla jen 2x a pekla jsem předevčírem.
Rada pro všechny kupte si barák co má alespoň 80tky zdi
a bude vám fajn jako mě 😀 😎
Psala jsem Blažence, ale neodpověděla potvůrka jedna 😒

mysicka.hk
2. črc 2010

Já si to prozměnu vychutnávám v práci.
Máme tam 28-30 stupňů ☹ 😝

mysicka.hk
2. črc 2010

Kdepak jste dneska?
Já mám před sebou 4 krásné dny volna,
konečně se vyspím 😀 🙂
A pak jen 3 pracovní dny.

leny2
2. črc 2010

Ahoj holky,
nestíhám zapnout ani PC, dneska jsem byla dopoledne na nákupu, ale můžu vám říct, to bylo na zabití, takových lidí, dělají jak kdyby byl konec světa, přitom mají normálně obchody otevřený i ve svátek. Babča nám dneska odjela, ale zase přijede, je to príma, když hlídá, udělám hodně práce.

leny2
2. črc 2010

Septim, ze začátku jsem koupala taky jednou za dva dny, ale pak jsme začli koupat každý den a naučili jsme se krásný režim, vykoupat, napapat a spinkat. Usíná mi krásně do 10 minut sám v postýlce, jenom když mu vypadne dudlík občas tak zakňourá.

leny2
2. črc 2010

@mysicka.hk užij si volno někde u vody, hlásí teplíčko 🙂

leny2
2. črc 2010

Objednala jsem Vojtíškovi pár nových věciček na mimibazaru, mám tam oblíbenou jednu paní, má krásné věcičky a teď mi vždycky dá dopředu vědět, že inzeruje nové, abych si je zavčas vybrala.

leny2
2. črc 2010

Nikdo nikde, tak to jdu tady pofackovat a venku v krbu se mi dělá masíčko.

mysicka.hk
2. črc 2010

Jé masíčko z krbu 🙂

mysicka.hk
2. črc 2010

Dneska jsem vlezla do Orlice 😎
Chtěla bych vymalovat aby to krásně uschlo.

septim
2. črc 2010

@janysek70 koukam porad zijes 😉 ale uz se to krati
@marhulinka no prave ze se poti ja teda koupu jednou za dva dny 😉
@leny16 s kocarkem jsem moc spokojena jezdim se s nim super , kontrola dopadla dobre male nic neschazi tak ted na 6 tydenni kontrolu az pujdeme , jeste nas cekaji po svatkach kycle ale to snad taky bude fajn 😉

septim
2. črc 2010

jeste jsem se chtela zeptat prckove vam dudlicek vzali hned nebo to trvalo. Mala ho uplne odmita 😒

marhulinka
autor
2. črc 2010

@mysicka.hk Gulášek jsem zvládla..chlapi chtěli houbový co dělám a uplácala jsem i dva knedle 😀 Teď jsem ještě dopekla...ale teda borůvky já nemám ☹ Tak to mají s tvarohem,jahodama a broskvema 😀

@leny2 to je bezva,když je hlídání viď? Odpolko vždycky hlídá do koupání taťka a já toho taky spoustu udělám 🙂

marhulinka
autor
2. črc 2010

@septim mě Kuba dudlína nechtěl a nechce,občas si ho vezme,chvíli ho pomlaskává jako Meggina v Simpsonovejch a pak vyplivne...takže my jsme bez dudáku

septim
2. črc 2010

@marhulinka to mi dela mala ale v te puse proste neco musi mit jinak pak porad vyzaduje prso i kdyz nema hlad a porad ho jen dumla a nesmi se ji vzit a to je pak na dlouho 😒

leny2
3. črc 2010

Ahoj holky, to máme zase pařáček venku.

@septim Vojtíšek dudlá krásně a jsem ráda, protože HOnzík dudlík nechtěl a pak si cucal palec a odnaučovali jsme ho to až do 4 let.

mysicka.hk
4. črc 2010

Ahoj lidičky koukám že se spíš válíte u vody (ve vodě), než u netu 😀 😀 😎
Já už byla o půl 7 s Nelou na procházce a teď se chladíme doma a
brouzdáme po netu 🙂 Našla jsem super soutěž jestli máte někdo zájem
http://www.eklasa.cz/spotrebitele/akce-a-soutez...

leny2
4. črc 2010

Ahoj holky, koukám, že tu dnes byla jen Mysicka, já jsem celý den venku na zahradě u bazénu a v altánu, dneska jsem natírala, tak jsem si trochu i přismahla záda, ale zatím to není cítit.

mysicka.hk
5. črc 2010

@leny2 jsou prázdniny a návštěvnost koníka bude pokulhávat 😉
Já jsem na netu každý den tak vždycky nakouknu.
Sraz se asi konat nebude? 😎
Na připálený záda mám vyzkoušený b. jogurt.

mysicka.hk
5. črc 2010

Tak u nás konečně prší 🙂 🙂 😀 😀

leny2
5. črc 2010

Ahoj Mysicko, taky každý den nakouknu jestli je tu něco nového. U nás teda neprší. Já jsem celý den natírala přístřešek na auto, ale asi stárnu, bojím se výšek, lezla jsem po těch štaflích celá poprděná.

leny2
5. črc 2010

Bylo by potřeba zapršet, je to všechno hrozně vyprahlé od sluníčka.

marhulinka
autor
5. črc 2010

Ahojky všem...jdu jen nakouknout a popřát hezky zbytek svátků 😵

Potkaly jsme se s Coko v obchoďáku...tak jsem naživo viděla Lennyho héééééééééééééč a jinak Sept je zase v nemocnici ☹

mysicka.hk
5. črc 2010

@leny2 tady bylo taky děsný sucho.
Nepršelo sice dlouho, ale nemusela jsem zalejvat 🙂 😀
Třeba to k vám ještě dorazí 😉