Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
9. črc 2010

Marhulinko, gratulujeme Kubíčkovi ke 4 měsícům, včera jsem si na něj vzpomněla. 😵

leny2
9. črc 2010

Včera nám babča odjela, tak teď už budu pracovat jen po chvilkách. Mám za tenhle týden 2 kg dole, hurá. 😵

leny16
9. črc 2010

Ahojky,,
dlouho jsem tu nebyla a ještě nám ted do toho nešel počítač 😠
Chudák janýsek, snad se jí brzy uleví, stejně si myslím, že až bude ok, tak jí hned udělají císaře a malej bude na světe

@leny2 - 2 kilča už jsou znát vid? Neboj ono to půjde dolů, ale hlavně pomaličku. Já už ted má 63 kg a z porodky jsem šla při 72 kilech, to jsem si připadala jak slon. Mám to tak 1 kilo na měsíc a to se ani tolik nesnažím, jen po večerech se hlídám. Stejně v těchto vedrech člověk nemá na jílo ani pomyšlení.
Marhulinka- malej je kouzelnej, toto utíká, co?

Zítra holky jedeme na dovču, máme pronajatou chatku na Lipně, tak se těšíme. Jen se bojím komárů, kvůli malé. Vybavená na ně jsem, ale snad nejsou odolní. Jdu ještě prát, bojím se, že něco zapomenu.
Jinak Vaness je veselá kopa, mám co hlídat, protože už leze strašně rychle a vše chce vidět a osahat. Máme už 5 zoubků. Je to zlatíčko. Spinká celou noc. Včera usla kole 8:30 a probudila se až ráno v 8. Tak se taky pěkně vyspím.
Pořád říká táta, celý den dokola a táta je z toho poprděný. Děláme paci, paci....pápá....nenene.....táááák jsme velký a tanyny a give me 5 ( to je, že tě plácne do ruky, když se to řekne), no prostě prča a furt to vše dělá dokola.
Tak se tu mějte pěkně a já se vám ozvu až se vrátíme 😵

leny2
9. črc 2010

Ahoj Leny,
užijte si dovču s Vanesskou, ať máte hezký zážitky.

leny16
9. črc 2010

jj leny, díky 🙂

leny2
9. črc 2010

Vanesska je krásná okatá beruška. 😵

mysicka.hk
9. črc 2010

Ahoj holky, konečně pátek.
Příští týden bude hůř a já budu v práci od nevidim, do nevidim ☹
Nevíte někdo jestli min. mzda je brána v čistým, nebo hrubým?
Ani nevím že Marhulinka byla pro nové autíčko 😉
Já bych teď brala snad jakékoli auto, jen kdyby bylo 😒

septim
9. črc 2010

zdravim janysek se koukam neukazal psala ze ji neni dobre a jestli to neprejde tak do nemocnice. Radsi at uz je pod dohledem. Cokous jak dopadla kontrola asi nemas moc casu a vybalujes. Leny 16 moc hezke fotky a mala uz je vlastne takova slecna, preji hezkou dovcu jela bych hned 😉 marhul tak mate nove auticko jake jste vybrali 😉 leny 2 2 kg super taky bych brala ale alspon 10kg 😀 Dala jsem vam do alba maleho lennyho a nasi cacoru jak spinka 😉

mysicka.hk
9. črc 2010

@septim dětičky jsou nádherný.
Čoko už je zase zpátky v Německu?

marhulinka
autor
9. črc 2010

@leny2 jéé děkujeme 😵 nějak to letí

@leny16 užijte si mocinky dovolenou,krásné zážitky přeju 😵
Vaness už je krásná slečna a koukám,že pěkná šikulka 🙂

všichni si užijte víkendík

coko.joko
9. črc 2010

Ahoj,jen v rychlosti...uz jsme v nemecku a je tu takove teplo,ze se neda ani dychat.....od rana litame...nejdriv u Dr.tam vse v poradku...
sept...ja ti dam Lenninka... 😵
leny16 ta vase slecna roste jako zvody.....uzij si dovcu......
doufam,ze janys je v poradku a da osobe vedet....
tak ja zase letim venovat se prckovi.......

septim
10. črc 2010

@coko.joko je to malej lenninek a hotovo. Tak kolik malinkatej burtik vazi 😀 janys o sobe vubec nedava vedet docela se bojim co s tou holkou je ☹
@mysicka.hk tak v tomhle vedru chodit do prace vubec nezavidim 😒 co planujete na dnesek a zitra? ja budu zalezla doma porad beru atb 😒

coko.joko
10. črc 2010

sept,pockej ja mu to vse reknu az bude vetsi,jak o nem mluvis....my mame 5990g takze super....jak rekl dr.je o mesic napred....
my budeme taky doma je tu horko,ale takove hnusne,ze se neda ani dychat,takze se chladime a malej je nahaty a je mu krasne..ty mas urco bramburku zase nabalenou vid......
janys urco rodi a nema ani zaplej telefon...to je ale divny,ze nekomu nepisne co je s ni......

janysek70
10. črc 2010

Ahojky, jen v rychlosti......, už se vracím mezi živé, jen jsem se na dva dny přestěhovala, aby se o mě někdo postaral 🙂 a nabírám síly...... a nemám noťas.... Snad se v pondělí již ozvu. Mějte se moc krásně, pak nějak dočtu.
Už to snad nebude dlouho trvat, poslíčci mi nedávají pokoj a malej je děsně akční, asi už chce ven a mně už se dělá i mlezivo 🙂

leny2
10. črc 2010

Ahoj holky, nakukuji co je tu nového. Coko už je zpátky v Německu, Janýskovi už je líp, tak to je dobře. Teď hlásí teplíčko, tak my budem převážně venku v altánu a v bazénu. 🙂

septim
11. črc 2010

zdravim zase dnesko bude vedro uz me to neba 😠 brala bych spise neco kolem 24 stupnu 😉
@leny2 tise vam zavidim bazenek a altan tady v panelaku to stoji za prdika 😠
@coko.joko to je ale macek, ja vazila dneska Lucika a ma 4 500g nahata tak to uz taky neni zadna drobenka 😀 zabalena teda Lucinka neni ma sice bodicko s kratkym rukavkem ale to je vse, kdyz teda usne hodim pres ni plenku 😀
@janysek70 to uz je za par jsem zvedava kdy prdolka vyleze ja kdyz jsem byla 36tt tak jsem mela pred sebou jeste mesic a neco to je hrozny, kdyz si na to vzpomenu 😀 ale tobe daji ten termin cisare, uz ho vite nebo to teprve budes domlouvat, at vime kdy to vypukne 😀

coko.joko
11. črc 2010

Ahojda,
sept tady je taky vedro jako prase.....vcera to ukazovalo v 18hod.jeste 39st.a to bylo ve stinu,takze na slunicku ani nemluvim.No koukam jak rostete i vy....taky macek ta vase Bramburka...no to se divim,ze nebyla nabalena.... 😀 😀 ja mam prcka porad nahatyho jen s plinkou a i tu mu sundavam a chladim ho vodou....jsou to chudacci,kdyz je tak teplo...do bazenu jeste nesmime ☹
tak ja jdu varit a trochu uklidit.......

coko.joko
11. črc 2010

Holky,myslite,ze bych mohla dat Lennyho uz do sportaku aby nemusel bejt v ty korbe.... 😵

coko.joko
11. črc 2010

Dneska mame 2 mesice to leti hrozne moc,kdyz byl jeste mimi v porodnici,ted je uz velky chlap....

septim
11. črc 2010

@coko.joko ja nevim coko ja bych teda na 2 mesicich sportak jeste nedavala az ´tak od toho 6 mesice uz kvuli zadum 😉

septim
11. črc 2010

@coko.joko ale zalezi na tobe me to prijde opravdu brzo 😒

coko.joko
11. črc 2010

sept,ja sem koukala na net a tam pisou,ze pokud dite nesedi tak by se nemelo davat do sportaku....ale my se tam za chvilku nevejdem 😀
taky ti je teplo jako nam tady.....hrozny venku se nehne ani listek a je tam uz 38stupnu.....

marhulinka
autor
11. črc 2010

Jdu nakouknout 🙂

Já mám za sebou první "opravu",ruplo mi to v zadku-v pátek v noci jsem si dřepla,něco ruplo a pak mi tekla už jen krev po nohách...v nemocnici to byla rychlost,protože mě doky jen vyšetřil a hnedka svolával lidi na sál...Tak doufám,že to bude už v cajku...Jen co se dám dokupy a bude mi líp,tak musím na prohlídku s tou druhou dírkou... 😝 Ještě,že toho Kubína mám a vidím,jak je to šťastné a spokojené mimi,pak není čas na slzy 😵

marhulinka
autor
11. črc 2010

@coko.joko záleží jaký máš sporťák,jestli máš polohovací zádíčka a dá se dát do lehu,tak můžeš dřív,ale tak třeba na 5měsíci...dřív bych taky nedávala...ikdyž kamarádka dávala malou už od 4měsíce....Já bych chtěla Kubu mít v korbě tak do toho 6tého měsíce alespoň...uvidíme,jak se tam vejde-taky už tam moc místa nebude mít 😀

marhulinka
autor
11. črc 2010

@janysek70 jééé tak bude brzo další miminečko 😵 Hlavně,ať ti je už dobře.

marhulinka
autor
11. črc 2010

@coko.joko a kde to Lenny má ty kilča? Mě se tak nezdál,že by měl už tolik 😀 My jdeme do poradny zítra,tak jsem zvědavá,ale odhadem myslím,že má těch 6kg...Ještě,že mám doktorku jen přes chodník,bych se nikam nedoplazila,nemám moc chodit-což je teda s malým mimčem vážně k dodržení 😀 😅 😝

septim
11. črc 2010

@marhulinka tak to te teda moc lituji to musi bejt silene, a to ti opravovali v narkoze? Nebo ci s tebou delali? 😲 ty mas s tema dirkama ale problemi. 😠
@coko.joko ani mi nemluv vedrem umiram, Zitra jedu do Arlety se mi teda moc nechce v tomhle vedru jeste ze tam ma bejt na 9 hodinu ale odpolko jdeme na kycle se upecu, Hlavne jeste neobleknu kratasky tak je to na prdika 😠 jen ho jeste nech v hluboke vcera tu byla kamoska je jim 4 mesice a maji 7 kilo taky jeste ma korbu do sportaku je jeste cas 😉

marhulinka
autor
11. črc 2010

@septim měla jsem to jen umrtvené,narkózu jsem nechtěla,takhle jsem je i překecala,abych mohla domů.
Ať zítra pořídíte...na ty kyčle se táhnout v tom vedru je šílené..

septim
11. črc 2010

@marhulinka ani mi nemluv se mi tak odpolko nikam nechce. A ted jak se citis uz je to lepsi. Asi se ti ted nebude chtit dirka moc pouzivat az to na tebe prijde ☹ v Kostelci mysli ze vse dopadne dobre proste uz musi do spitalu se mi teda opravdu uz nechce 😠 porad beru ATB tak to snad bude dolecene poradne 😉 co malej spinka? Me Lucka dneska moc nechce asi jak je horko tak ji pujdu na 18 vykoupat a nakrmit a pak usne urco jako drevo. Po koupani vzdy vytuhne 😉

mysicka.hk
11. črc 2010

Tak jdu taky nakouknout.
Marhulinko tak ať už je to v pořádku.
Sep vůbec se ti nedivím že se ti nikam nechce.
Já bych zítra taky nejraději zůstala doma,
ale to by se mistrová po... 😉
Nejvíc mě štve že nám nejsou schopný v těhle vedrech
dát pití na který máme nárok ☹