Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
11. črc 2010

@mysicka.hk vubec nezavidim chodit do prace v takovem horku 😠

mysicka.hk
11. črc 2010

@septim kor když tam máme kolem 30 stupňů.

Nevíte někdo o nějaké práci za rozumné peníze?
Budu dělat cokoli, jen když za to nebude almužna ☹

coko.joko
11. črc 2010

Zdar,jsem byla venku a jsem hotova jaky tam je teplo.... 😀 malje spi az moc dobre dneska..vcera usnul v pul desaty a vzbudil se v 5 rano,hned usnul a spal do pul dvanacty,pak ve tri odpolko a spi do ted,tak se desim noci....snad to bude v poho.....
marhul,taky se divim kde to ma ty kilca,ale je to tak..proste mu chutna....to si taky chudacku zazivas s tema dirkama tak snad to bude uz OK......
sept to se jeste hodne dlouho nedostanes do svych hadru 😀 😀
mysko,to je bordel,kdyz ti nedaji napit to musi bejt na padnuti...

coko.joko
11. črc 2010

mysko,sept rikala,ze hleda holcinu na hlidani deti,protoze se chystaji na dalsi mimi,tak te treba vezme 😵 😵

coko.joko
11. črc 2010

Dala jsem fotecky tak mrknete.

mysicka.hk
11. črc 2010

@coko.joko tak to bych brala, ale počkej až si to přečte Sep 😀 😀 😀

mysicka.hk
11. črc 2010

@coko.joko krásný fotky.
Lenny už je fakt přes celej kočár, pak prostě vyhodí nohy ven 😀 😀
Včera tady byla kamarádka s 6ti měsíčním klukem a ten právě hází nohy ven.
Má totiž 72cm 😀 😎

marhulinka
autor
11. črc 2010

Kubulka už spinká,nějak brzo odpadnul,ale myslím,že v tomhle vedru se bude určitě budit ☹

@septim no cejtim se zatím děsně,bolí to jako prase,nechci si brát nic na bolest,něco vydržím,nesmím moc chodit,protože to je mazec...tak dneska jsme byli u rodičů a já se povalovala na balkónku,Kubulka naštěstí dost spinkal,naši tam mají příjemně....Ani mi nemluv,doufám,že půjdu za dlouho!!! Cpu se švestkovým kompotem od porodu pravidelně a taky laktuloza to snad jistí 😉
Určitě už to bude v pořádku,taky sis to teda pěkně vybrala,ale už bude jen dobře a budete s Lucinkou si to užívat už jen doma!!!

marhulinka
autor
11. črc 2010

@coko.joko tak má asi těžký kosti 😀

@mysicka.hk jo tak sehnat teď práci za pořádný peníze je umění...bohužel o ničem nevím ☹

mysicka.hk
11. črc 2010

@marhulinka ahoj.
To nevadí že o ničem nevíš, snad něco seženu.
Tahle práce mě baví, ale když se podívám na cenu
výrobků co vyrábíme a na výplatu tak je mi zle.
Za tuhle almužnu se opravdu nedá žít ☹

coko.joko
11. črc 2010

marhul tezky kosti po me 😀 😀 nas mladej taky porad spi je to divny dneska cely den vubec nevim,ze ho mame fakt super....a to ´jsem byla s nim a s Vratou podivat se na turnaji na zimaku a kde hrala muzika a vsichni okolo kocarku a porad tututu a ted uz jsem ho vytahla ven a porad spi......a to jsem chtela jit do mesta na fotbal a nikam asi nejdem...
Mysko,je to tezky vid neco sehnat,ale ty jsi hrozne sikovna a neco najdes...ja teda o nicem nevim...

mysicka.hk
11. črc 2010

@coko.joko a u vás v Německu by něco nebylo? 😎

mysicka.hk
11. črc 2010

@coko.joko janak děkuju, ale být šikovná bohužel nestačí 😒

coko.joko
11. črc 2010

mysko,tady to je s praci taky asi na prd ja nevim.... 😵 😵

marhulinka
autor
11. črc 2010

Teda mě z toho vedra brzo šlehne...já to nesnášíííííííím

coko.joko
11. črc 2010

marhul taky me jebne z toho tepla jsme uplne hotova a nejhorsi je,ze se clovek vykoupe v studeny vode a vyleze a muze tam jit znova.tady dnes 40stupnu hrozny.....
jnak marhul to nam pletla kamaradka a me se to moc libi jsme z toho uplne hotova..... 😵

mysicka.hk
11. črc 2010

Holky poradím vám malý fígl, ale ještě jsem ho nezkoušela.
Prý se v těhle vedrech mám sprchovat horkou vodou a
pak se nepotíš, protože tělo má vyšší teplotu než je venku.
Za zkoušku to stojí 😎

marhulinka
autor
11. črc 2010

@coko.joko to je kamarádka šikulka 😉

Jsem zvědavá na dnešní noc,už dvakrát se Kuba v postýlce probral a pobrekával,je mu horko...teď jsem ho jen ovívala plínkou a zase zabral...mě to počasí sere

marhulinka
autor
11. črc 2010

@mysicka.hk já se sprchovala i horkou vodou a za chvíli jsem byla stejnak mokrá 😀

marhulinka
autor
11. črc 2010

Teď jsem se sprchovala vlažnou a prdelinu studenou 😀 a zase mokrá...fakt děs...tady si teď pouštíme větrák,tak je to fajn,ale vedle na spaní je šíleně

coko.joko
11. črc 2010

ty blaho ja se sprchuji taky vlahou a jsme porad mokra az na prdeli....ted jsem jen vysla schody do tretiho patra jsem ko......moje mimi se probralo po 5 ti hodinach,tak jdu na nej..koupel,papani atd.....jinak me dns spal ukazkove celou noc....

leny2
11. črc 2010

Ahoj holky,
jsem se konečně urvala a dočetla vás. My máme teplíčko rádi, užíváme si bazén, večer když se ochladí, tak pořádně průvanem vyvětrám a je příjemně. Já jsem dneska zase makala, natírala prkna a čeká mě ještě celý plot okolo baráku, už se těším, natírání mě baví.

leny2
11. črc 2010

@marhulinka moc tě lituju, jak trpíš, já si to nedovedu představit.

mysicka.hk
11. črc 2010

Tak to už nevím co poradit. Ještě že mám barák 😎

leny2
11. črc 2010

Musím jít vyhnat mladýho z bazénu, aby šel spát.

leny2
11. črc 2010

@mysicka.hk jo barák je výhoda, no hlavně ta zahrada, bazén, altán. Je to sice samá práce furt dokola, ale nevyměnila bych to.

leny2
11. črc 2010

@coko.joko Lenny je fešák.

marhulinka
autor
11. črc 2010

@leny2 taky bych brala baráček,už jsme o tom uvažovali...ale ještě vyhrát nějaký ten meloun 😀 😀 😀
Je fakt,že něco vydržím,ale odsuď podsuď...až půjdu na injekci po půl roce po porodu,tak to tam oznámím,jak krásně mi to počubili. Nepřála bych to ani největšímu nepříteli

mysicka.hk
11. črc 2010

@leny2 u tebe asi ano. Já měla na mysli chládek doma.
Zahradu máme malou a hned u silnice, bazén nemáme
a altán už vůbec ne 😀
Nejlépe je na chatě na Novém Hradci, tam je tak o 10
stupňů míň než ve městě.

mysicka.hk
11. črc 2010

@marhulinka na jakou injekci?
To je vždy po porodu?