Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
25. črc 2010

ted koukam na svuj pas a mame dnes same jednicky Lu ma 1 mesic a 1tyden a holky maji 1rok a 11mesicu . 😀

mysicka.hk
25. črc 2010

@septim ten už spinká, to snad ne?
Já už jdu taky spinkat. Zítra mě čeká moc práce.
Dobrou noc 😲

mysicka.hk
25. črc 2010

@septim samá jednička, to je hezký 🙂

coko.joko
25. črc 2010

@septim ,to jo ja jsem trenovana jako blazen.....jdu do sprchy a taky zalehnu..prenesu Lennyho do postylky a bude.....to byl teda nakup.....ja ted prisla taky na levny pliny,tak je musime koupit.....

coko.joko
26. črc 2010

ahojda,
tak janys se nehlasi prdi na nas a nebo uz rodi.... 😵
tady se okosilo,ale je tam krasne,vcera byla vvecerni prochazka a fakt byo krasne,ted tam prsi to je skoda,protozejsem chtela jit ven...Lenny vstaval v 10hodin,tak jsem si udelala par veci co jsem nestihla vcera a ted si tady hraje s hrazdickou a uz prisel na to,ze kdyz do ni kopne a nebo bouchne rukou,tak zacne hrat...a kdyz mu to enjde,tak se vsteka a kdyz se mu to pak povede,tak ma radost a smeje se...proste uz to je sranda......

coko.joko
26. črc 2010

Takhle spinkal semnou dneska rano....

marhulinka
autor
26. črc 2010

Hezké ránko všem
🙂

@coko.joko my byli venku ráno,byli jsme u mudry a pak krásně spinkal v kočáře a doma chrupká taky...Huráááá

marhulinka
autor
26. črc 2010

@coko.joko 🙂 krásně si dadinká 😵

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,no vidis jak je zlaty...my teda pres den moc nespime mate ty 5 minutovky,ale v noci krasne spinka,akorat dneska rano porad plakal,tak jsem si ho vzala k sobe a takhle se tam roztahoval...

septim
26. črc 2010

@marhulinka a jak pedolka dopadlo na prevazeni. Taky chrupkame. 😀

septim
26. črc 2010

@coko.joko v noci ze spinka vzdyt usinate kolem 24.00 bych uz byla v hrobe 😀

marhulinka
autor
26. črc 2010

@septim Tak Kubulka váží 6070g,takže přibral 80g,takže bude dostávat po kojeníčku ještě mlíčko

septim
26. črc 2010

@marhulinka tak se pekne napapa 😉 mala Lu jde ve ctvrtek na 6.tydeni 😉

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,vsak pockej az ta tvoje Lu nebude spat tak se ti budu taky smat ty hvezdo... 😀
@marhulinka ,teda uz vam nestaci mlicko....takze budes delat flasky...skoda vid.....

marhulinka
autor
26. črc 2010

@septim nojo on by mě už sežral 😀 mlíčka mám dost,ale už není tak tučný 😀

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,jsme rikali po kom ta Lu je.....po dedovi teda neni....

marhulinka
autor
26. črc 2010

@coko.joko no naštěstí ne pokaždý...budu kojit a musím vyzkoušet jak mu to bude vyhovovat,kdy dávat příkrm...

septim
26. črc 2010

@coko.joko nase Lu vecer bude spat porad ti povidam ta se ze sveho pelisku ani nehne 😉 😉 maminka se musi vyspinkat 😉
@marhulinka a jakou znacku mleka budete davat 😉

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,no to musis vyzkouset...my jdeme 16.8 tak jsem zvedava co nam rekne dr...... 😀

septim
26. črc 2010

@septim pak se hodim nejake fotky zacina bejt celej Michal kdo ji videl tak rika ze je cela tatka 😉

septim
26. črc 2010

@coko.joko jsem napsala sama sobe to bylo pro tebe coko

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,to si myslis pockej......jeste ji tak balis chudacka...... 😀

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,no vidis tatka......tak je hrdy vid....ted bude mit Lu i Anetku a ty Misu a Adelku 😵

septim
26. črc 2010

@coko.joko ted jo je tu zimicka ale v tech teplech je nahata a uz nema prdolka ani jednu potnicku 😉 nahodou i blazenka kdyz ji videla rikala celej tata a to je neutralni clovek 😉

septim
26. črc 2010

ne ne ne Lu je cela moje je to muj mazlik, ani by mi nevadilo kdyby zustala miminkem je sledoulinka 😉

septim
26. črc 2010

a musim rict ze proti holkam je moooc hodnoucka pres den sice nespinka uz tolik ale ma rada kolotoc nebo ma hrajici slunicko a to zboznuje 😉 v kocaru to chrupka hned a vydrzi i ty 4 hodinky.

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,tak uz se tu nevytahuj jakou mas sladouckou holcicku 😀 my vsichni vime.....a blazenka videla Michala 😵
tady chcije jako prase to ani neberou kanal a ja na balkone veci a ted na ne koukam a jsou total durch.... 😀

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,ja bych taky brala Lennyho takhle malickatyho je to pekny,kdyz se rano probudi a zacne se smat a povidat...az bude vetsi,tak bude drzkovat a az bude uplne velky,tak uz se nebude mazlikovat.... 😀

septim
26. črc 2010

@coko.joko ani mi nemluv malinkati jsou super ale Leny uz neni miminko je to obrik po mamince 😀

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,wo*e je to porad mimi.....vzdyt mu jsou 2 mesice 😵