Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
23. črc 2009

zítra jedeš do Arlety na to UTZ? Uvidíš jak to bude dojemné, až uvidíš srdíčko tepat 😉 Kolik by jsi měla ted být:? 6tt?

marhulinka
autor
23. črc 2009

Leny16...abych pravdu řekla,tak já ani nevím,jak bych měla být tt ☹ 😠 Moc se těším,ale zároveň bojím 😅

leny16
23. črc 2009

Neboj, bude to ok. Ale vím jak se cítíš, také jsem měla obavy. Jdeš k Doležalovi?

leny16
23. črc 2009

PODÍVEJ SE NA MÉ TESTÍKY A PODLE TOHO MŮŽEŠ CCA URČIT KOLIK ASI JSI

septim
23. črc 2009

Ahojda,to jsem ja coko 😀 jsem u sept a ted se tu cpem zakuskama a kavickou 😉 moc dobry to je.
Jinak marhul ja jedu k nasim 27.7 a budu tam 3 tydny a pak budu v HK,tak snad se na to kafe sejdem a nebo muzem pak udelat vylet k leny16 do Pardubek co ty na to.Vezmem i septika 😀
A kde mame Janyska ja napisu asi SMS co je sni kdepak se flaka 😢 😉

marhulinka
autor
23. črc 2009

Jojo jdu k Doležalovi...pak mají od pondělí 14dní dovolenou...

Jůůůůůůů Coko!!!!!!!!! ahojky téééééééééda zákuskama jo?? Já chci takyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak až se vrátíš od rodičů něco podnikeneme,ju??

Janysek se fláká někde na dovolené!!! A užívá si co to jde 😉

marhulinka
autor
23. črc 2009

Leny já se teď v tom vůbec nevyznám...neměla jsem ms,šlo to ten měsíc bez ní...takže jsem taková nějaká zmatená 😅
Dneska jsem 23den od Etu /když nepočítám samozřejmě den Et/...předtím bylo OPU 26.6.,tak babo raď vážně se v tom nevyznám...kamarádka mi psala,že jsem určitě 5+něco...no nevím...já tomu vážně asi nerozumím 😅 😠

septim
23. črc 2009

a nechces dnes prijed k septikovi pujdem odpolko na kavicku na zahradku,tak pojd s nama,at se doma nenudis

leny16
23. črc 2009

coko- určitě se stavte, budu ráda 😉
marhul- minule už jsi měla gestační váček??

marhulinka
autor
23. črc 2009

Coko-mě je strašný hic,tak raději nevylézám z baráku...dejchám jak sentinel...to neriskuji 😀
Až nebude taková pařák,tak vyrazíme!!! Už se na vás budu moooooooocinky těšit!!! A můžeme klíďo navštívit pupíka Vanescu a Leny 😀

leny16
23. črc 2009

běž marhul, at zaženeš špatné myšlenky

leny16
23. črc 2009

joo vlastně on ti nedělal UTZ, jen test

marhulinka
autor
23. črc 2009

LENY minule mě ještě neprohlížel...až teď to bude poprvé,proto se taaaaaaaak bojííííííííím

septim
23. črc 2009

marhul,ale kdyz sednes na 25 autobus tak vystoupis pred barakem u sept a vedro ti nebude,tak koukej sednou a prijed ja taky chodim v teple venku i s holkama a sept 😀 😀

marhulinka
autor
23. črc 2009

😀

Já dneska budu vyrábět dárek dědovi,v neděli má 86té narozeniny!!!!!!! Tak jsem nakoupila spoustu dobrůtek on má rád sladké a něco z toho chci udělat...

Taky mám rozdělané tři stromečky...takže budu asi lepit kuličky 😉 🙂

septim
23. črc 2009

marhul,ale vanoce jeste nejsou 😀 😀 ja taky musim balit veci k nasim a mam porad cas,tak prijed a nedelej ☹
jinak zitra jdem nekam na disco ja sept a jeste nejaky holky,takze to bude ve velkym,tak to pak bude srazik v sobotu 😀

marhulinka
autor
23. črc 2009

Jaké Vánoce ČOKO?? 😅
Jůůůůůůůůůůů diskoška-tak na tu bych šla taky...ale to bych vytřásla Bublinku....
Tam si to moooooooocinky užijte a moc nevyvádějte,ať jste na sobotu fit!!!

septim
23. črc 2009

no vzdyt delas stromecky a budes lepit kulicky 😀 😀 no to my si uzijeme neboj 😀

marhulinka
autor
23. črc 2009

Jooooo taaaaaaak,mě to teď poslední dobou nějak nemyslí 😀

Jdu venčit pejsnana,snad se tam neuškvaříme 😀 pa pa a dobrou chuť k obídku!!!

janysek70
23. črc 2009

Zdáááááááááár ženy 🙂 , já psala, že mám tento týden dovču a tak jsem noťas schovala, abych si odpočala i od něho..... a jukla jsem přes telefon abych dočetla, kdyby něco....
Já se vůbec nenudím, co jsem si naplánovala ani nestihnu, potřebovala bych asi ještě týden, pořád někde jezdím.

janysek70
23. črc 2009

Bože čoko a sep na disco 😀 , se Vás budou ptát: "kulisy, jaké dítě si jdete vyzvednout?" 😀 😀 😀 😀

Marhul koukám tady straší jediná na všech frontách 🙂 🙂

dorra
23. črc 2009

No Janýsku, a co my v Spolubojovnicích? My Tě tam vyhlížíme s transparenty a Ty máš zatím prázdniny. 😀

janysek70
23. črc 2009

Jj už tam taky letím, nestíhám dočíst 🙂

septim
23. črc 2009

Ahoj janysku,tak si jeste uzivej dovci a nelez na kona 😀 to vis ja a sept to bude zitra,jeste nevime kam pujdem,ale to se vymysli po ceste... 😉 ale musime jit domu brzo,at na sraz vypadame krasne a nemusime mit bryle slunecni 😎

marhulinka
autor
23. črc 2009

AAAAA Janýs se ukázala 😉
To víš,někdo tu strašit musí....holky jdou strašit na disco zítra 😀

janysek70
23. črc 2009

Hlavně, ať Vás tam ti náctiletí neušlapou!!! 😀 😀 😀

septim
23. črc 2009

vsak janysku my taky vypadame na nact 😀 😀 😀

janysek70
23. črc 2009

Jasně, jen Vám trošku více vržou kosti...., jo a pro jistotu schovejte občanky....

leny16
23. črc 2009

jéé holky, kdybych nebyla těhu tak jdu s vámi, ráda trsám a napiju se do nálady 🙂

septim
23. črc 2009

janysku neboj my vse nechame doma 😀 leny16 ja nepiju a netancuju budu hlidat jen sept 😀