Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
31. bře 2009

Ale co doma uz jednoho skoro dedecka mam 😀 😀 😀 😀

coko.joko
31. bře 2009

no tveho muze zna az moc dobre jsem se snim o nem bavila,ale tebe nezna 😉 a kdyz jsem mu rekla,ze znam tebe,tak se lekl 😀 ale ja mlcim jako 🤐..........

coko.joko
31. bře 2009

vzdyt mas mladeho manzela sept.... 😎

septim
31. bře 2009

mam dedecka chodi brzo spat chodi tak je to dedecek a jak se jmenuje pisni dyztak do IP jsem strasne zvedava, treba ho budu znat ja, a co rikal o mem dedeckovi 😀

janysek70
31. bře 2009

Já už mám skoro vybito a Míša už je osprchnutý, tak jdu též...., dobrou noc

septim
31. bře 2009

jany nekecej ze jdes spat, vim ceka te narocna noc, tak dobrou a myslim na tebe a tise zavidim 😉

coko.joko
31. bře 2009

sept nic zvlastniho nerikal jen ze se znaji a ted nevim jestli spolu i nekdy cvicili....on chodi hodne na Sllavku cvicit...je taky tak trochu Rambo jak ten tvuj 😀 povim ti az se uvidime......neboj...
janysku dobrou noc a krasny snazilkovani s M.

coko.joko
31. bře 2009

ja musim cekat,az prijde V.takze tu budu strasit opet sama do 24 hod,,,,, 😀 😀

septim
31. bře 2009

tak mi napis jmeno prosim ja jinak neusnu a ja spinkat musim abych se postarala o prdolky 😉

coko.joko
31. bře 2009

sept jmenuje se Jindra..... at muzes v klidu spat a vic ti povim,az se potkame v HK.....tak utikej spinka a dobrou a kdyby si ho znala,tak me rekni

septim
31. bře 2009

no jo kdyz ja jich znam vic ale rano se zeptam Michala a on mi to rekne a pak ti to pisnu tak dobrou a dekuji hned jsme klidnejsi. Skoda ze tady jeste nejste, mohla jsi jit s nami slavit mije narozky. ☹

coko.joko
31. bře 2009

no to by byla sranda ja a ty a par piv a nebo drinku olala to by vypadalo 😀 neboj si to vynahradime az tam budu a nez zacnu stimulku 😀 jo poptej se,ale pst ja nic nevim a nikoho neznam

septim
31. bře 2009

neboj neboj ja reknu ze se mi to zdalo 😀 Ti rikam ze to v patek oslavim pekelne. Koupila jsem si nove kalhoty tricko zitra zajedu pro hodinky, dojdu ke kadernikovi a budu hotova 😀

septim
31. bře 2009

Kdyby jsi tam u vas narazila na nejaka hezka tricka tak prosim prosim muzes mi koupit, ja ti je zaplatim. Tady nez neco vyberu hruza ☹

coko.joko
31. bře 2009

jasne se ti zdalo o tom 😀 ti tak uveri.........teda cela nova budes to me hrozne mrzi,ze tam nebudu....ale zase me nebude aspon bolet hlava 😝
nevim co je pro tebe hezke tricko sept....ja nevim jaky mas vkus ja mam trochu jiny nez ty,takze musis rict presne.....barvu a jak ma vypadat a hlavne jaka firma 😉 je jich tu dost......a taky velikost to je asi nejdulezitejsi...

marhulinka
autor
31. bře 2009

Téééééda ahoooooooojky tak jsem to přelouskla....krásné téma a já zase chyběla ☹ 😠

septim
1. dub 2009

coko barvu mam rada cernou, cervenou a ted i ruzovou 😀 ja nevim velikost vetsi L nebo mensi XL zalezi podle vyrobce. Znacka mi je jedno. Jo a mam rada kdyz je tricko delsi. Zalezi jestli na neco narazis. Uvidis sama 😀 Ahojda marhulinko, tak se pridas priste 😀 Ty chces taky milence, coko nejake zna 😀 😀 😀

coko.joko
1. dub 2009

Ahojda holky,
marhul a kde ses flakala vcera,kdyz tu bylo po dlouhe dobe veselo 😉
septim,mrknu se na nejaky tricka cerna to mozna sezenu,ale ruzova to uz tu neni moderni.... 🙂 jsou tu ted barvicky leta.....modra,zluta a bila,zelena a vse hodne pestry..no ja se podivam a uvidime..muze tam bejt i napis nejaky urcite ano.... 😝 😝

janysek70
1. dub 2009

Prý je in jutová pytlovina, tak se po ní čoko porozhlídni a délka se přizpůsobý požadavku 😀 😀 😀

septim
1. dub 2009

muze bejt i napis muze bejt i barvickajina nez jsem psala. necham to na tobe. 😀 Janysek takove tricko uz nechci, vim ze je in ale mam jich uz hodne, jestli budes chtit nejake ti daruji 😀 😀 😀

janysek70
1. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 neči, mám 😀

septim
1. dub 2009

ale janysku ja mam posledni model bude ti moooc sluset 😀 😀

septim
1. dub 2009

ty jedna bojovnice aulin je moc dobry na bolest 😀

janysek70
1. dub 2009

Špione 😀 , já musím bojovat přírodními materiály a ne do sebe ládovat další jedy 🙂 , takový pravidelný sexík umí divy a o hlavě nevím

septim
1. dub 2009

jen aby te zachvilku nebolelo neco jineho 😀 😀 😀 😀

janysek70
1. dub 2009

Toho se tedy vůbec nebojím 😀 a jsem malá a šikovná a když si postavím, tak si zasloužím a to je paráda 😅

septim
1. dub 2009

ja myslela treba usta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janysek70
1. dub 2009

Ta mám dost prořízlá 😀

janysek70
1. dub 2009

Mimochodem, včera mě byla položená otazka, jestli už mám plodné dny, abychom prý nevystříleli všechnu munici a pak nechybělo 😀 😀 😀 😀

septim
1. dub 2009

To je ale dobre polozena otazka, vidis jak na vse mysli 😀 😀 😀 😀