Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
18. říj 2009

daleko lepsi nez minule ja vim ze pri holkach me taky hlava dost bolela a dva tri jsem si teda v tehu lupla, kamaradka co trpi na migreny ho mela dovoleny 😉 ale ty to radsi neber at Vrata nenadava. Dala spoustu kosu a byla sikovna

coko.joko
18. říj 2009

no ja to brat nebudu,se poradim s dr.ve ctvrtek snad tady musi neco prodavat jako Paralen 😉
tak to je Miska sikovna,skoda,ze jsem tam nebyla...a kde byly holky u tety 😉

mysicka.hk
18. říj 2009

Sept ty máš ale šikovnou dcerku 🙂

marhulinka
autor
18. říj 2009

Ahooojky zase všeeeeeeeem 😉

leny2
18. říj 2009

Jsem se po obědě natáhla, to je pohoda. Měli jsme u babičky kachničku se zelím a knedlíčkem a sežrala jsem 5 knedlíků, to jsem ale prase. 😀

marhulinka
autor
18. říj 2009

Leny téééééda 5knedlů jo? To jste dobrý 🙂 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

My už dorazili domů...na synovečka něco vlezlo,tak abych tam raději nebyla a holky za mnou přijedou v úterý a budou tu týden...jupííííííííííí 😉 🙂

leny2
18. říj 2009

Nějak mi to přišlo k chuti, dlouho jsem to nejedla.

mysicka.hk
18. říj 2009

Tak to budeš mít veselo 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

My měli kachničku ze zelím a knedlem u rodičů asi před měsícem...mňaaaaaaaaam 😀 Taky jsme si mlaskali 😉 A minulý jsme u druhých rodičů měli králíčka 😀

leny2
18. říj 2009

Taky se straním nachlazeným hlavně teď v tom chřipkovém období je toho všude plno.

marhulinka
autor
18. říj 2009

Nojo chtěla jsem tam pobejt,ale vyhnali mě 😀 Néé je to lepší...a holky přijedou sem za náma 😉

leny2
18. říj 2009

Marhulinko, japak ti chodí nemocenská, včas? Já mám výplatu každý měsíc 13. a na účtě je to vždy o dva dny dřív, ale teď už by mi to mělo přijít ze sociálky a zatím nic.

mysicka.hk
18. říj 2009

To je jasný.
Všude dobře, doma nejlíp.

marhulinka
autor
18. říj 2009

Leny chodí mi penízky mezi 9tým a 14tým....

leny2
18. říj 2009

Mě to teďka má se sociálky přijít poprvé, asi to tam poslali dlouho a tak mají dost času.

marhulinka
autor
18. říj 2009

Co vím,tak ze sociálky ti to můžou posílat klidně až po 20tém 😉

leny2
18. říj 2009

S tou mateřskou mě taky pěkně nas...., zrovna když se nás to týká. 😠

leny2
18. říj 2009

Marhulinko, ve čtvrtek jsme koupili našemu trhačovi bundičku vyteplenou, chudáček nechtěl v té zimě jít ven ani čůrat.

mysicka.hk
18. říj 2009

Vždyť to neschválili, nebo už jo?

marhulinka
autor
18. říj 2009

Jojo my teď dáváme ještě svetýrky,pak až přituhne dostane bundičku 😉 🙂 Jak pak lítá ve sněhu,to by byl jak sněhová kulička 😀

marhulinka
autor
18. říj 2009

No a proč myslíš,že ten debil chodí všude s ochrankou?? By na něj stála fronta s vidlema!!! 😠

mysicka.hk
18. říj 2009

To bych šla taky. 😉

mysicka.hk
18. říj 2009

Nějak to nestíhám, mění to každý měsíc.

leny2
18. říj 2009

V nějakých novinách psali, že se diví, proč matky nestávkují proti tomu, copak můžou těhule někde skandovat? jsou to debilové.

leny2
18. říj 2009

Marhulinko, koukám, že už začínám pořizovat výbavičku, krásný věcičky. 😵

leny2
18. říj 2009

Jsem chtěla napsat "začínáš". 🙂

marhulinka
autor
18. říj 2009

Leny jojo a krásně si to užíváme 😀
Mimouš bude pěkný drak,v noci mě budil kopáním...celý den asi chrněl a zase se tam kutálí 😀

marhulinka
autor
18. říj 2009

Jéééé a musím něco říct...včera jsme poslouchali bobíska přes stetoskop-a on zrovinka kopnul 😉 🙂 Tak manža hnedka,že si ho domů musíme taky koupit 😀

leny2
18. říj 2009

Týjo, tak to už cítíš krásně pohyby, já jen tak slabě. Stetoskop doma máme, tak to taky vyzkoušíme. 😵