Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
1. pro 2009

Coko za obrázek se platí 50,- ale když jich je víc,tak nám dávají ostatní zdarma...teď jsem měla dvě fotečky a platila jen jednu

coko.joko
1. pro 2009

aha,vedela jsem ze se to plati,ale kolik to ne.....a za 3D se taky plati,ale je asi uz drahy 😉

marhulinka
autor
1. pro 2009

Za 3D se platí 1000

coko.joko
1. pro 2009

tak to uz je docela palka 😉 ale co neudelas pro to,aby si mela fotecku prcka 😀
ja jsem dnes zveda,jestli teda mame klucika nabo ne 😀

marhulinka
autor
1. pro 2009

😀 😀 Určo vám ho dneska potvrdí 😀 😀
Já se těším už na živého Kubíčka,fotečky nám stačí...hlavně,že ho vždy vidíme na monitoru a ono jak ho pořád cítím,tak mi to stačí 😉 Prostě o něm už pořád vím...a to je ten nejkrásnější pocit...však počkej každou chvíli bobíska ucítíš a to už ti ze srdíčka nikdo nevymaže,ještě že ten dar byl dán nám!! 🙂 😉

coko.joko
1. pro 2009

no me to taky staci,ze ho vidim na UTZ,ale na zivo uz ho chci mit taky toho smudlu 😵 vcera Vrata porad basnil co bude umet a proste mu naplanoval zivot,tak jsem se smala a chce aby ve dvou letech bubnoval,prdel vid 😀 😀

marhulinka
autor
1. pro 2009

Jo tak bubeníka budete mít,jo?? 😀 😀

Já dovařila...a jdu se natáhnout...asi se mi vrátila únava,jaká byla na začátku těhu...musím chodit zase odpolko dadat...tak dobrou 🙂 😉

coko.joko
1. pro 2009

je marhul to se mas,ze jdes dadat,taky bych dala hodku spanku,ale musim jit k dr.takze mam smulu.... 😀 ale tobe preju dobrou noc a krasny sniky

septim
1. pro 2009

tak at cokousi dopadne na jednicku 🙂 janysku kde te mame jsi tu nebyla dlouho ale koukala jsem na jinou diskuzi a jsi ok 😉 kdy se stavis na kavu? 😉

janysek70
1. pro 2009

Hoj Sep, já byla naposledy v HK na těch nákupech s maminou a nevím, jestli se ještě do vánoc do HK zajedu podívat.....

septim
1. pro 2009

Aha to je skoda, mohly jsme zajit za Verkou. Jak to s ni vubec vypada? A ty se mas jak?

janysek70
1. pro 2009

V sobotu psala SMS, že testla a nic a pak se neozvala, tak........ Má ještě jedny zmrzlíky.
Kdybych jela, tak se určo ozvu!!!

coko.joko
1. pro 2009

Cusik,
tak jsem dosla domu konecne,jsem nejak unavena,ale musim vam rict,ze to je teda kluk dneska se nam ukazal v cely krase 😀 je to uz kus chlapa....jinak ja jsem v poradku a malej taky,tak mam radost,ze to vse zatim klape...dr.je hrozne hodnej a sehnal me tu i pani,ktera je k dispozici ,aby me pomahala s pripravou na porod a vubec pak kdyz se prcek narodi tak chodi domu a uci me koupat,spravne kojit atd.....takze jsem hrozne rada a je to ke vsemu ceska,takze vubec super........takze to je vse.....jdu si lehnout,protoze jsem courala po meste,koupila jsem si tehu polstar,tak jsem zvedava jak se bude spat........ 😀 😀 😀
SEPT-ty se teda rozepsala 😀 😀

leny2
2. pro 2009

Dobré ráno všem,

Coko, gratuluji ke kontrole, jen tak dál.

Septim, tobě taky a držím palečky na gen. ultrazvuk, ať je vše v pořádku.

Janýsku, co dělá chlupáček? Už vám něco rozkousal? Ten náš mi jenom oškubal takovou velkou kytku od spodu kde dosáhl když byl malinký, teď už si jich ani nevšimne.
Škoda že Věrka nepřijde mezi nás.

Marhulinko,taky teď chodím po obědě se natáhnout a tak na hodinku vytuhnu.

leny2
2. pro 2009

Včera mi obsadili kluci PC, tak jsem neměla nárok.

coko.joko
2. pro 2009

ahojda leny,
dekuji mam radost,ze zatim je vse v poradku a ze mame klucinu jsem ho moc chtela 😉 😉 😉
vcera me Vrata koupil za to,ze jsem statecna tehu polstar,tak jsem s nim hned spala a docela dobry,akorad si musim asi zvyknout na nej vic.....ale je super..... 😉 😉

leny2
2. pro 2009

S tou paní co ti bude v začátku radit to budeš mít taky dobrý, hlavně že je češka.

marhulinka
autor
2. pro 2009

Krásné ránko všem....

Coko koukám,že kontrola v pořádku...takže taky pořádný chlapák... 😉 No snad pak seženeme nevěsty,nějak je teď hodně kluků 😀

Leny mě se to nějako vrátilo,ta únava...a zase se mi vrátily sny...četla jsem si v knížečce od dr.,že v tomhle období se vracejí zase sny,jako byly na začátku - takže se mi zdrají kraviny...dneska jsem seděla na nějaké střeše a jedla králíka!!! 😅 Teda jako normálně z talíře s knedlíkem 🙂 😉

septim
2. pro 2009

marhul to mi neprijd ze je ted nejak moc kluku prijde mi to naopak 😀 coko super alspon ze je to ceska a poradi ti co a jak 😉 to je dobre ze je prcek a ty v poradku a urco to tak bude az do konce 😉 zdravim leny

marhulinka
autor
2. pro 2009

Sept ahojky no to ale jen u tebe 😀 Mé všechny kamarádky rodí a čekají samé kluky.... 😀

septim
2. pro 2009

tak alspon ja budu mit doma nevesty 😀 😀 😀

marhulinka
autor
2. pro 2009

Sept však počkej jak budeme pak otravovat,že potřebujeme nevěstinku!!! To budou úplatečky 😀

coko.joko
2. pro 2009

Jo tady se tomu rika Hebane a v cechach Uda nebo tak nejak.....a jsem rada,ze me aspon nekdo pomuze,kdyz jsem tak daleko od maminky.....
marhul neboj nez ty nase kluci vyrostou,tak bude hodne holek a vlastne u sept jich bude ted dokonce 4 holky,takze pohoda 😀 co sept..........

leny2
2. pro 2009

Taky mám v mém okolí teď narozených hodně kluků.

leny2
2. pro 2009

Ještě, že aspoň Septim to bude jistit holčičkama.

coko.joko
2. pro 2009

marhul ja nebudu uplacet ja uz to mam jasny u sept jednu kocinu nam da 😀 😀

leny2
2. pro 2009

Koukala jsem na hračky od Lamaze pro nejmenší, ty jsou nádherný. Přemýšlím, že bych jednu koupila prďolkovi k vánocům, aby tam měl taky dáreček.

leny2
2. pro 2009

Jdu něco ukuchtit. 🙂

marhulinka
autor
2. pro 2009

Leny jojo hračky od Lamaze jsou krásný...my koupili jednu hračku na kočárek...a pak takové ty šustivé knížečky,ty jsou ale od jiné značky...jinak hračky budeme kupovat,až z toho prcek bude mít rozum...ještě k Vánocům koupíme spirálu na postýlku a to stačí... 🙂 😉 Tak mimískovi taky něco pěkného pod stromeček pořiď!!

coko.joko
2. pro 2009

Tak jsem tam konecne dala fotky naseho kluciny......
a jdu varit mam toho nejak hodne a nestiham nic....... 😀