Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
20. pro 2009

Ahojky, jen Vás všechny zdravím při neděli 🙂 🙂
Já byla dnes na pohotovosti a mám angínu a na ni atb, tak se kurýruji, abych byla na štědroně fit.......

coko.joko
20. pro 2009

ahojda janysku,
tak bud pekne v teple a cajickuj a hlavne at pomuzou atb....a zase na nas mrkni..... 😉 paaaaaaaaaaa

marhulinka
autor
20. pro 2009

Janysku tak to hezky vylež 😉

leny16
20. pro 2009

Ahoj kočky 🙂
taky jsem měla pálení žáhy a vím, jak to dokáže být hodně nepříjemné, přejde vás to až ke konci, kdy mimi sejde níž,ale ještě si chvilku počkáte 😒
jany- at se ti brzy polepší 🙂

leny2
20. pro 2009

Janýsku, tak se brzy uzdrav.

Coko, oběd dobrý, měli jsme segedín.

Leny16, jak se vám daří s Vanesskou?

Marhulinko, musíme to všechno zvládnout, to je jasný.

septim
20. pro 2009

Ahoj holky to mate teda problemi ja uz to nejak neresim protoze bude hure, jestli ted kope mimi do zeber pockejte co bude dele, zahu jak pise leny 16 jsem mela taky az do konce, ted s dvojcaty nemam vubec cas nad takovyma vecma se vubec pozastavovat, mame uplne jine problemi a i kdyz to bude znit husne tohle vsechno jsou kravinky ktere prejdou ale vim ze to nektere prozivate poprve a kazdy den je pro vas jiny a zvlastni. ja mam ted takove desne obdobi zacalo to Anetkou ktera ze zachoda snedla domestos, zachranka nas vezla do nemocnice a vecer musela mala na sal aby ji prohledly jicen zaludek atd jestli nedoslo k poleptani protoze domestos obsahuje louh, nastesti vse v poradku ale ty nervy nikomu to nepreji, druhy den se osypala z niceni nic Adelka pupinek vedle pupinku nastesti po lecich co dostala vse zacina mizet, zitra nas ceka jeste Anetky kontrola na ORL tak doufame ze to bude ok 😉 proto jsem sem ani nepsala prislo me vse jako blbosti, nic ve zlem 😉 tak a ted doufam ze uz budou jen hezke vanoce a vsem preji hodne darku ale ten nejvesti ted hodne z vas nosi pod srdickem 😉

janysek70
21. pro 2009

Pěkný den...

Sep, ty vago, to jste meli fičák, chuděrka malá ☹ . Tak už si jen hrajte a holčinkám, ať se daří!!!

coko.joko
21. pro 2009

Ahojda,
teda sept..co tam vyvadite v tom HK?Chudinka Anetka,doufam,ze bude v poradku a Adelka taky....
janysku jak je?
ja kolem 12 hod jedu na velky nakup a pak jeste do mesta pro nejaky veci a prdim na to....zitra me odjizdi Vrata a prijede az 24.12,takze musime dnes vse koupit,at pak tady nelitam a neschanim neco....jinak snehu tady mame hrozne moc....tak snad vydrzi na vanoce 😉 😉

leny2
21. pro 2009

Ahoj holky,
kdepak máme Marhulinku, že se tu dnes ještě neobjevila?

Janýsku, jak je?

Coko, já jsem byla dneska s babičkou u lékaře a sama na endokrinologii a pak jsem se stavila jenom v jednom obchoďáku něco pokoupit, ale těch lidí, no hrůza, tak si to hezky dneska všechno nakup, ať pak už nemusíš.

leny2
21. pro 2009

Marhulinko, koukala jsem vedle, že jsi nemocná, tak to hezky vylež, ať je líp.

mysicka.hk
21. pro 2009

Ahoj těhulky tak dneska jsem utekla brzo z práce.
Jen na vás mrknu a jedem ho HK. 🙂
Sep tak tyhle starosti ti opravdu nezávidím,
hlavně ať jste zdraví. 😉

leny2
21. pro 2009

Ahoj Mysicko, dobře pořiďte v HK.

kopi_1
21. pro 2009

Ahoj, mohla bych se připojit? 🙂

kopi_1
21. pro 2009

Teď nevím ale jestli jsem v té správné diskuzi - asi jste všechny už těhotné, že? 🙂

leny2
21. pro 2009

Ahoj Kopi,
to víš, že se můžeš připojit, vítáme každou novou snažilku. Něco nám o sobě napiš.

marhulinka
autor
21. pro 2009

Ahojky všem 🙂

Popíjím čajíček a snažím se do sebe nacpat zase vánočku,to je jediné,co teď pozřu... ☹ Jinak ze mě všechno lítá 😠 Tak já snad o štědrovečerní večeři budu loupat vánočku místo salátku a řízečku 😠 😠

Sept ale to není,že bychom tu řešily problémy...jen si píšeme svoje pocity 😉 Jinak přibude ti za čas další prcošek...a uhlídat někdy jedno dítě je záhul,natož tolik!!! Tak ať už se žádné takové problémy u vás nemusí řešit!! 😉

Janysku jak je??

Mysicko pořídili jste v HK? Určo jo...ale těch lidí,co??

marhulinka
autor
21. pro 2009

Tak všem krásný předvánoční čas...a na Vánoce přijdu ještě popřát 😉

leny2
21. pro 2009

Marhulinko, brzy se uzdrav, ať si pochutnáš na řízečku. 🙂

kopi_1
21. pro 2009

Děkuji, že se mohu přidat ale stále si nejsem jistá, jestli jsem v té správné diskusi, s přítelem se snažíme o mimi něco málo přes rok už jsem byla i v Arletě, ale zdá se mi přístup pana doktora pomalý - stanovil mi diagnózu opožděná ovulace - a zatím bez výsledku, nyní mi naordinoval antikoncepci a pak nějaký prášky či co - tak se chci jenom zeptat, jestli tady má někdo takový problém taky, abych si s ním mohla vyměnit poznatky. 😲

leny2
21. pro 2009

Kopi, problémy s otěhotněním tady máme všichni, nebo měli, klidně se ptej, určitě ti každá z nás dá rady.

leny2
21. pro 2009

Odkud jsi Kopi?

leny2
21. pro 2009

Mrkni na moji cestu za miminkem, taky jsem si prošla nějakou léčbou i umělým oplodněním a nakonec se nám to podařilo přirozeně.

kopi_1
21. pro 2009

Jsem z ÚO. 🙂

leny2
21. pro 2009

Taky se mi zdálo ze začátku, že se nic neděje, že se to hrozně prodlužuje, pak jsme se rozhodli, že půjdem do IVF. My jsme se snažili už přes 3 roky.

kopi_1
21. pro 2009

leny 2:a copak jsi měla za problém ty?

leny2
21. pro 2009

Já bydlím kousek od ÚO. 🙂

kopi_1
21. pro 2009

jé tak to je super

leny2
21. pro 2009

U nás byl horší spermiogram u manži, u mě na nic moc nepřišli.

kopi_1
21. pro 2009

jo tak to je přesný mě to taky příjde, že se nic neděje, že má na všechno doktor času habaděj, ale mě to už fakticky unavuje, furt takový nijaký.Všechny kámošky kolem mě bez problému. 😒

kopi_1
21. pro 2009

tak to je u nás obráceně - přítel je 100% 🙂