Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
29. pro 2009

Tak všem krásný večer 🙂

uhlicek
29. pro 2009

Ahoj Leny2 presne tak,nekdy to nevypada,a pak bum a je to,ale me tam porad lita ten tyden,transfer mi delali az 24.den cyklu.

coko.joko
29. pro 2009

Ahojda,
holky jsem uplne hotova,ted jsem prisla dom...tak nejdriv u dr.vse v poradku mame i nejaky fotecky,pak rychle domu a zpatky na ten velky UTZ a tam pres dve hodky....ale ne sedet v cekarne,ale na tom UTZ...nejdriv vse kontroloval a tak prcek je uplne v poradku,vse ma tak jak ma mit...pak nam delal 4D ultrazvuk a ten smudla mel porad pres oblicej ruku,takze nejdriv jsem musela chodit,aby se vzbudil,pak znava na UTZ a nic takze na WC,taky nepomohlo a nakonec nam rekl dr.at jdem na 20 minut ven a ze se treba vzbudi a kdyz si tam znovu lehnu,tak se nam ukazal a tak mame krasny fotecky a jeste plny CD a odchazime a dr.nam rekl,ze jsme moc hodny a podekoval za nasi trpelivost..fotecky dodam zitra ted jdu odpocivat......tak se tu mejte a paaaaaa

mysicka.hk
30. pro 2009

Dobré ráno těhulky 🙂

coko.joko
30. pro 2009

Ahojda holky,
tak tam mate fotecky,tak se mrknete....jsem uplne hotova z toho 😉

marhulinka
autor
30. pro 2009

Ahojky všem krásný den 😉

marhulinka
autor
30. pro 2009

Coko tak to je dobře,že jste o.k. 😉 a byla i podívaná na prcoška 🙂

marhulinka
autor
30. pro 2009

Krásný šmudlíneček!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
30. pro 2009

My za chvíli razíme zase do města,dneska už teda doufám,že naposledy....já potřebuji do banky,pak jedeme pro ty koberce a dneska bude stěhováníčko odpolko,tak se těšíííííííím jak budu dirigovat,kam s nábytkem 😉 A pokojíček bude hezky připravený už komplet 🙂 Jen teda mě čeká to vše vystěhovat a Kubíčkova skří'n je nacpaná od shora dolů...tak si máknu 🙂

marhulinka
autor
30. pro 2009

Tak všem krásný den,opatrujte se a pozdravujte mimoušky 😉 🙂

septim
30. pro 2009

cokousi nadhera prcek bude krasny po tobe 😉 copak budete dnes delat?

coko.joko
30. pro 2009

Ahoj holky,
no ja jsem porad z toho hotova jak se k nam choval dr.a jak byl hrozne hodny....a cekal az se nam ukaze ten nas smudla....no sept je po tatinkovi.... 😉 se podivej na ty paze 😀 ne jsem rada,ze nam rekl,dr.ze je uplne v poradku a zkoumal hlavne mozek,jatra,ledviny,streva,srdce a vse mame na CD jak to kouskoval a meril i hlavicku a proste uplne vse...
SEPT dnes jsem doma,protoze Vrata m zapas tak prijde na obed a jde hned na zimak....a ja budu delat gulas na zitra a zitra budeme v klidu doma a kdyz nebude prset,tak pujdem chvilku do mesta,ale tam bude blaznec,takze jeste nevim....a co ty jak se mas?
Marhul ty to beres teda hopem,vse uz budes mit hotove....to ja nemam jeste vubec nic.... 😀 😀

mysicka.hk
30. pro 2009

Čoko krásný fotečky. Dneska nějak nestíhám.
Bude tady někdo zítra večer, nebo budete
koukat na telku? 😉

septim
30. pro 2009

ja jsem vam uplne holky zapomela napsat jaky byl u nas stedry den 😉 letos byl super strom se vydaril mam rada borovicku tak jsem koupila skoro 2m velkou a pekne hustou,ozdobila do zlatocervena a musim rici ze nadhera. Jezisek byl letos moooooc stedry dostala jsem kozacky penezenku hodinky parfem sperk tricka no proste moc darku, holky taky meli radost dostaly odrazedla a tak porad jezdi, starsi chtela mobil tak ji snad ostatni ani nezajimalo. 😉 jinak se musim priznat uz sem objednala more obleceni na holcicku. Mam strasne rada Next tak jsem vse objednala tam ted uz jen dokoupit monitor kocarek a bude vse kompletni 😉 zavinovacky objednam cokousku ty ferreti pak ti poslu obrazky jakou budes chtit, jsou super a maji moc prijemnou bavlnu 😉 taky vam musim rici ze konecne mame vybrane asi auticko do ktereho pujdeme aby se tam nase rodinka vesla myslim ze to je Mercedes Viano docela se to libi i me a to je co rici 😉
jinak jsem koukala ze jste tu psaly o odsavackach na mleko 😉 ja mela od Aventu a byla super znova rozhodne poridim, mleka jsem mela hodne a holky nestihaly vse vypit tak jsem musela odsavat abych nedostala zanet 😉 fakt super vec 😉

mysicka.hk
30. pro 2009

Sep Viano je dobrý, kamarád ho má, je jich 5.
Navíc má v opěrkách zabudované obrazovky a děti sledují pohádky. 🙂

coko.joko
30. pro 2009

teda sept 😕 to jsi toho dostla asi si musela bejt hodneeee hodna....a to auticko no nadhera,jak pise myska...

coko.joko
30. pro 2009

sept,ale NEXT oblecky jsou pekne drahe,jsem tady na ne koukala a fakt mazec...ale aspon bude mimi krasne oblecene..bude to krasna princezna....

septim
30. pro 2009

mysicka tak to musi bejt superja koukala bez televize ale tohle musi bejt super 😉 to vis ja jsem abnormalne hodna 😉 vyberte hezke koberce i kdyz ja uz po zkusenostech s holkama preferuji plovoucku a na to taky jen behoun 😉

septim
30. pro 2009

maji drazsi jak co ,ale je to krasne co ty vis treba ma vas prcek schovano i neco u nas modniho na sebe 😀 ja ti pak dam odkaz na to detske obleceni esprit a budu moc rada kdyz mi na prcka neco dovezes jak jsme se domlouvaly 😀

leny2
30. pro 2009

Coko, prcek je krásnej, to je pan doktor šikula, že měl takovou trpělivost a věnoval se vám, aby jste měli krásné fotečky.

Marhulinko, tak hezky stěhujte, nezapomeň nám hodit fotečku Kubíčkova království.

coko.joko
30. pro 2009

leny2 jsem byla taky prekvapena jak se k nam choval fakt super nemuzu si tady na to stezovat jsou hrozne moc hodny...a pak jeste volal nas gyndar a jak malej jestli je zdravej a porad se ptal....tak jsem rada,ze se k nam takhle chovaji a pri tom jsme cizinci 😉 asi nas maji radi.....

coko.joko
31. pro 2009

Krasnyho silvestra vsem preje cokousek a jeho rodina 😀 😀 Uzijte si to a moc se neopijte mejte se krasne a v roce 2010 se tu zase doufam sejdeme.........paaaaaaaaaaa 😵

marhulinka
autor
31. pro 2009

Všem přeji krásného Silvestra,většina bude určitě na džusíku a špuntech...ale užijeme si to i tak 🙂

Do Nového roku přeji všem hodně zdravíčka,štěstíčka,lásečky a hlavně krásná zdravá miminka.... 😉 🙂

leny2
31. pro 2009

Ahoj holky,
taky se přidávám s přáním všeho nejlepšího do Nového roku. 😵

mysicka.hk
31. pro 2009

Také Vám přeji vše nejlepší do Nového roku, hlavně hodná miminečka 😀

mil7
1. led 2010

😉 Vše nejlepší do Nového roku Vám Všem,
těhulkám krásná zdravá miminka a snažilkám ať to konečně vyjde 😉
Přeje Mil s rodinkou

coko.joko
1. led 2010

Tak vas holky zdravim v tom roce 2010,doufam,ze jste v pohode a moc jste se neopili 😀 😀 ja jsem byla doma pekne u telky,protoze venku to neslo....chumelilo a do toho ty petardy vsude no hrozny.....takze nejlepsi doma v klidu.....paaa

marhulinka
autor
1. led 2010

Ahojky všem v Novém roce 🙂

marhulinka
autor
1. led 2010

U nás to bylo naštěstí taky docela poklidné....tady nechumelilo,ale chvílema lilo,pršelo,kapalo 😀 Z okna jsme se všichni i s pejsáčkem koukli na ohňostroj...a dnes odpoledne je velký ohňostroj na Náměstí 🙂
Já si připila jednou skleničkou Rychlích Špuntů...pouštěli jsme si dvd a klábosili a kolem třetí jsme šli spinkat 🙂

leny2
1. led 2010

Ahoj holky,
u nás to bylo taky v pohodičce doma u telky, cucla jsem si šampíčka, ale ani mi moc nechutnalo. Vydržela jsem asi do půl druhé.