Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
1. led 2010

no ja jsem pila jen vodu magnezko a pak trochu pivecka,jinak nic.... 😉 ted se jdem projit a pak obidek a odpolko budu u telky pekne v teple,tady chumeli a je opravdu venku docela zima....

marhulinka
autor
1. led 2010

Tak já si dala novoroční spršku,umyla vlásky a oholila nožky...pěkně jsem u toho funěla 😀
Zbytek je na manžovi 😀 😀

Užijte si krásný den... 😉

septim
1. led 2010

uplne jsem zapomela vcera poprat vse nej do noveho roku 😉 u nas pohoda koukali jsme na filmecky a ja ve 22.00 usnula ani petardy me neprobudily 😀 😀 😀 s tatkou jsme si tukli az rano 😀 holky taky chrupkaly tak to byla pohodicka 😉 odpolko prijde kamaradka tak jsem dopolko patlala banany v cokolade, ja to se slehackou zboznuji 😉

coko.joko
1. led 2010

septiku banany v cokolade mnamka velka.....tak si dej za me a pozdravuj moc doma rodinku a vsem pusu......

marhulinka
autor
1. led 2010

Sept užij si návštěvičku a dejte si pořádně do nosu 😉

coko.joko
1. led 2010

ja jse mted prisla z prochazky a jsem uplne zmrzla,tak si dame obidek a pujdem do perin k telce a budeme koukat na filmecky co jsem ztahla na pc......
marhul a co ty dns mas v planu?

marhulinka
autor
1. led 2010

Coko já se teď právě rozmýšlím,že asi zalezu do peřinek a na chvíli si dadnu...nebo půjdeme na procházku a na zpátek se stavíme v restauračce na kávičce a něčem dobroučkém 😀

coko.joko
1. led 2010

je ja bych si taky dala venecek,vetrnik a nebo bananek......se tesim na unor se stavim v cukrarne u holek a prezeru se tam 😀 😀

mysicka.hk
1. led 2010

Krásný Nový rok já to u hruškového džusu vydržela do jedné
a ráno mě vzbudila mrcha, tak jsem půl dne prozvracela a
prospala 😒 Opravdu krásný vstup do nového roku.

coko.joko
1. led 2010

ahojda mysko,ty o dzusu a ja o vode 😀 😀 😀 no mrcha to je vec,bych ji zrusila uplne,ale bohuzel to nejde....a za chvilku ji budu mit zase 😉

marhulinka
autor
1. led 2010

Tak jsme přišli...teda já spíš přifuněla 😀 z dlouhatánské prochajdy,musela jsem pejsanovi umýt nožky a bříško,je tam pěkně mokro...no a za chvíli půjdeme do restaurace na kávičku a nějakou mňaminku...

marhulinka
autor
1. led 2010

Mysko to byl opravdu hrozný vstup do Nového roku...tak snad sis to vybrala na začátku a pak bude mrška až zase za rok 😉

coko.joko
1. led 2010

marhul ja uz myslela,ze nekde sedis a cpes se zakuskama a ty mejes psikovi nozky 😀 😀 😀

mysicka.hk
1. led 2010

Ahoj Čoko já nepiju tak jsem si koupila úplně úžasný hruškový džus.
Šampaňský mi nechutná a tvrdej mi moc neříká. Jednou, jedinkrát
jsem se trochu opila a už nikdy více. Nechápu jak může někdo
chlastat denně, fuj a pak je nablito v álejích 😒 😉
Jo mrcha, taky bych jí zrušila, vždycky mi je hrozně zle. ☹

coko.joko
1. led 2010

no ja mam rada pivecko,ale jen cerny 😀 jinak nemusim nic co se tyka alkoholu 😀 jo me taky je zle,kdyz to mam,ale mam docela dobry prasky,ktery me pomahaji,tak si vzdycky loupnu 😉 a je me lip

mysicka.hk
1. led 2010

To máš dobrý že ti na to něco pomáhá.
Mě prášek pomůže jednou, příště zkusím jiný
a podruhé už zase nefunguje. ☹

coko.joko
1. led 2010

no ja jsme driv jedla porad brufen a ten je spatny na jatra,tak me Vrata sehnal paracetamol a ten me opravdu pomuzu hned...... 😉 jsem si ted udelala cokoladu teplou a popijim......

mysicka.hk
1. led 2010

Ja si udělala čajíček. Emailem chodil recept na pečený čaj
tak jsem ho zkusila a je fakt super. Čokoládka je taky dobrá.

coko.joko
1. led 2010

peceny caj?Jak se to dela prosim te....to slysim poprve 😉 se me ted sekl PC jsem ztahovala fotky 😀

mysicka.hk
1. led 2010

1kg ovoce (jakékoli i mražené)
1200g cukru
lžička skořice
200ml rumu
3 hřebíčky
Ovoce nakrájet na kousky a přidat vše ostatní. Můžou se přidat hrozinky.
Pokud nedáš kyselejší ovoce tak stačí 800g cukru. Vše dáš do hlubšího
pekáčku péct asi na 45 minut. Pustí to šťávu a pak už jen dát do skleniček.
2 lžičky do hrnečku zalít horkou vodou. 🙂

coko.joko
1. led 2010

no tak to teda vyzkousim muze to bejt moc dobre......dekuji........... 😉

marhulinka
autor
1. led 2010

Coko my se ještě nějak nerozhoupali 😅 Ale nějak mě začla honit mlsná,tak jdu ukecat manžu ať jdeme na mňaminku 🙂

Mysi pečení čaj je úplně to nejnejnej,dělám ho už několik let a je to to nej co znám!! Hlavně v zimě 😉

marhulinka
autor
1. led 2010

A doporučuju co nejvíce druhů ovoce!!! 🙂 😉

coko.joko
1. led 2010

marhul,ty znas a nereknes nechavas si to pro sebe......a myska hodna povi... 😉 no to uz budou mit vsude zavreno,nez se ty vypravis.......... 😀 😀

coko.joko
1. led 2010

holky ted posloucham na netu novorocni projev Klause a jsem hotova jak mluvi...... 😉 😉 ty keci....

leny2
1. led 2010

Je holky, tady to jede, já jsem stavěla autodráhu s mladým, ale spíš jsem ho jen navigovala co kam dát, to ohýbání mi nedělá dobře.

leny2
1. led 2010

Taky mi přišel ten recept na pečený čaj, tak to asi taky vyzkouším, když to tak chválíte. A co tam dáváte všechno za ovoce?

coko.joko
1. led 2010

😀 leny,tak to ja mam uz taky problem se ohnout 😀 a bude hur 😉

leny2
1. led 2010

Holky, hoďte mi nějaký tipy na filmy, něco bych stáhla, ale nevím co.

leny2
1. led 2010

Zkoukli jsme toho trosečníka, jak jste o tom psali a bylo to moc hezký.