Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
4. led 2010

Koukám, že všechny prcháte pryč, tak půjdu žehlit.

marhulinka
autor
4. led 2010

Tak busík my jede za čtvrt hodinky...mám ho u baráku,nemusím spěchat 😀

Coko na balónu si pohopsávám a pak se kroutím ze strany na stranu a dokola 😀

marhulinka
autor
4. led 2010

Leny já jedu okouknout žehličky,chci si pořídit novou 😉 Za chvíli začnu prát věcičky a žehlit a ta moje stará už potvůrka málo hřeje...však už jí je nějakých 9let 🙂

marhulinka
autor
4. led 2010

Vyfotila jsem dneska ráno bříško...ale se to sem bojím úplně dát!! To už není bříško,ale pořááááááádnýýýýýýýýý břuch 🙂

leny2
4. led 2010

Marhulinko, jen se neboj, dej fotečku, já ho taky zase vyfotím.

leny2
4. led 2010

Já dneska vyžehlím normální prádlo a manža mi odpoledne sundá krabice ze skříně a začnu taky přebírat a prát, už se na to strašně těším, ani si nepamatuju na ty všechny věcičky.

mysicka.hk
4. led 2010

Tak jsem se taky vykopala z postele.
Leny moc vám to sluší. 🙂
Co se táká srazu tak je mi jedno který den to bude.
Měla bych mít volný víkend takže můžu oba dny.

septim
4. led 2010

zdravim, na sraz se moc tesim, leny 16 prcek celej tatinek, coko uzij si kavu, na bolesti zad jsem mela u dvojcat takovy pas docela to pomahalo, najdu a dam ti ho az prijedes. leny2 ja se v tech pidi vecech taky moc radahrabu, docela jsem rada ze jsem dala vse pryc a muzu porizovat nove. Zdar janys je fajn ze je ti lepe. Ja se jdu strojit a jedu do mesta na nakupy,maji hezke veci na holky,kouknu i na prcka sice veci maji hezke ale vetsinou naprd,nechapu treba dupacky a nemaji spodek tak musi clovek dat ponozky nebo nechapu proc na vse rvou kapucu,pak ma mimi treba tri na sobe chudak 😀

marhulinka
autor
4. led 2010

Tak já dorazila z nákupu 😉 Okoukla jsem i žehličky,tak odpolko pojedeme nakupovat 🙂

Leny užij si odpolko přebíráníčko a kocháníčko s hadříky 😉

mysicka.hk
4. led 2010

Ahoj Marhulinko tak žehlička vybraná? 🙂

marhulinka
autor
4. led 2010

Mysi mám tam vybrané dvě,tak ještě se rozhodnout 😀 Jedna je od Tefalu /ta asi zvítězí/ a druhá od Phillipse

mysicka.hk
4. led 2010

To je super že jsi si vybrala. 🙂

leny16
4. led 2010

Ahojda 🙂
koukám, že to tu pěkně žije už od rána 🙂
Vaness asi vypadla z tatky a ne ze mne 😀 Vím, je celá manžel, taky je z ní úplně paf 🙂 🙂 🙂 a já taky 🙂
Holky bříška máte krásný a jen je sem vyfotte, já vím, taky jsem si ke konci připadala jako slůně 😉, ale ještě vám poroste, uvidíte 😉
Na srazík pojedu v jakýkoliv den, hlídání budu mít. Hlavně at nás tam je co nejvíc 🙂 😉

marhulinka
autor
4. led 2010

Tak jsme se byli s pejsanem vyvenčit...je tam docela fajn 😉 a teď si dáme obídek 😉

Já doufám,že na srazík snad budu moct jít...ale je to přeci jen ještě za dlouho a člověk nikdy neví,jestli už třeba nebudu někde tlačit 😀

mysicka.hk
4. led 2010

Pádím do práce, dnes výjmečně na odpoledne.
Mrknu na vás zítra odpoledne. 🙂

marhulinka
autor
4. led 2010

Mysicko ať ti to v prácičce uteče!!!

marhulinka
autor
4. led 2010

Leny dala jsem do albůmku košilky 😉

coko.joko
4. led 2010

tak jsem doma a jsem krasne unavena a hlavne zmrzla....tak si odpocnu a za chvilku jdem s VRatou na nakup a pak pocourame po meste....
marhul teda ty mas brisko krasny......
tak kdyz vam vsem je jedno kdy ten srazik tak ho nechame na sobotu a v kolik hodin to uz me je taky jedno....to reknete vy...a marhul ty jedina mas omluvenku,protoze je fakt,ze muzes u nekde lezet s mimcem...ale vsechny ostatni vymluva se nebere..... 😉 😉
septiku,tak ten pas najdi a ja si ho pujcim jestli me teda bude....protoze to se neda vydrzet jak meto boli....ve stredu jdu k tomu amikovi,tak uvidim jestli me narovna....

marhulinka
autor
4. led 2010

Coko u nás je docela pěkně 😉
Já byla na prochajdě s pejsanem a fakt je příjemně...užijte si nákup i pocourání po městě 🙂

coko.joko
4. led 2010

marhul tady je taky krasne,ale po dobry snidani s kamoskou jsme sly do mesta pocourat to a prisla jsem na krasny veci,ale nemela jsem u sebe tolik penez,tak musim jit s Vratou odpolko 😀 😀 a taky jsem rada,ze kamoska me poradila co a jak koupit a nekoupit a hlavne ma taky klucinu a domluvila jsem se sni a pujci me veci jako prebalovaci stul,lehatko atd....takze jsem moc rada......

marhulinka
autor
4. led 2010

Jůůů takže jdeš utrácet,jo?? Však to se musí 😉 😉 😉

coko.joko
4. led 2010

no ja ne spis na Vratu jsem videla krasny veci a hlavne ve sleve a to o hodne,takze to musime okouknout.....ja si ted nemuzu nic kupovat,protoze to neunosim......tak si pockam na pristi rok.....a jinak jsem koukala na vecicky pro mimise a maji nadhera H&M,Mexx,Esprit atd.ale potvory to jeste nemaji ve sleve 😀 😀 si pockam...

marhulinka
autor
4. led 2010

Já dneska vyjímečně ani na nic nekoukala....jsem nakoupila,co jsem potřebovala a pak koukala jen na žehličky...

No a teď si dáváme termixek a pak půjdeme zalehnout...dneska se Kuba skoro nezastavil a pořád se tam vlní 😀

coko.joko
4. led 2010

to ma po tom termixu 😀 😀 ja mam taky rada vanilkovy je mnamka....no tady nic takoveho nemaji,takze me ta chut prejde rychle......me se to bricho vcera taky porad bublinkovalo a kdyz jsem si lehla tak bolest do zad a kdyz jsem se otocila tak krap pod zebra.....takze super noc....a kdyz jsem uz usinala tak jsem musela na WC..je to sranda a jeste bude.....ty uz jen 10tt a mas to za sebou a ja jeste takkkkk dlouho.......

leny2
4. led 2010

Marhulinko, krásný košilky a bříško.

Jsem po obědě zalehla a krásně usnula, v noci jsem se furt budila. Za chvíli musím pro mladýho do družiny.

marhulinka
autor
4. led 2010

Coko jen počkej,jak ti to uteče!!

septim
4. led 2010

neboj cokousku utece to moc rychle, ja potrebuju jeste dodelat tolik veci ze bych tam mimise nechala klidne dva roky 😀 😀 😀 ve meste mazec samej duchodce 😠 marhulinko zehlicku jsem kupovala nejak v zari taky se rozhodovala mezi tefal a philips nakonec mam philips spousta lidi nebylo s tefalem spokojeno a znamej co ma obr opravdu obr obchody s elektronikou rikal jednoznacne philips, tak jsem kupovala ten posledni model co ted delaji 😉

septim
4. led 2010

coko super ze ti to pujci 😉

blazenkaa
4. led 2010

ahoj maminy můžu na chvilku na pokec mezi vás? 🙂

blazenkaa
4. led 2010

koukám že zase všichni nakupujete věcičky na prcky i na sebe
Marhulko máš moc pškné bříško zdá se mi že před těma 4 týdnama jsi ho možná měla i větší 😀 😀 😀 😀
Lenýsku kdepak máš ty pupíček ?
Septim a jakpak to zvládáš ty s těma dvouma raubířkama