Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
7. led 2010

Myšičko, já byla v Jičíně, tady je Tesco mnohem menší než-li v HK, ale těch dětských věcí tu mají vždy hafo.

Leny, asi jo, uvidím, co zítra řekne doky, jak to vypadá...

mysicka.hk
7. led 2010

Tak to pak chápu proč jsme se nepotkali.
Tak to až budu chtít něco na mimi tak
zajedu do Jíčína a za Janýskem. 🙂

janysek70
7. led 2010

Já tam chodím do těch regálů slintat už rok 😀

leny2
7. led 2010

To jsme na tom stejně Janýsku. 🙂

leny2
7. led 2010

Janýsku, sice jsou peníze potřeba, ale pro tvůj klid by jsi to měla lepší.

mysicka.hk
7. led 2010

Když jsem dělala v Tescu tak jsme se taky chodili kochat. 🙂

janysek70
7. led 2010

Jo jsem více méně rozhodnutá, navíc, když jsem chodila na transfery, tak mi šéf sám říkal, že by byl rád, kdybych šla na neschopenku (vyčůránek, aby za mě nemusel platit) a že bych dál dělala a on mi to dával bokem. Ale to záleží, na jaké spolupráci se dohodneme, já rozhodně odmítnu služební cesty....

leny2
7. led 2010

To bys měla dobrý kdyby sis mohla přivydělat bokem.

leny2
7. led 2010

Jdu se natáhnout na chvilku.

janysek70
7. led 2010

Já půjdu zadělat na amoletky....

mysicka.hk
7. led 2010

Já jsem tu a vy prcháte? 😉

janysek70
7. led 2010

Já tady jsem, jen odbíhám...

mysicka.hk
7. led 2010

Tak o čem si budem povídat?

mysicka.hk
7. led 2010

S čím máte amoletky?
Normálně bych tady slintala, protože je miluju. 😉

janysek70
7. led 2010

Koupila jsem jahodovou marmošku, už mám na ně chuť pár dní.....

mysicka.hk
7. led 2010

Jé mňam, mňam. 😉

janysek70
7. led 2010

No mám připravené těstíčko a čekám a6 dorazí osazenstvo kolem stolu....

mysicka.hk
7. led 2010

Kolik vás bude, to jsi toho dělala kotel ne?

janysek70
7. led 2010

Jako vždy.. já, Michal a Lukáš

mysicka.hk
7. led 2010

Já myslela že čekáš návštěvu. 😀

septim
7. led 2010

zdrarec me asi dneska poprve chytil zlucnik po kave asi ji budu muset omezit 😠 leny to jesuper ze uz je tam pani doktorka uz se na ni tesim jedu tam 21.1 na velky ultrazvuk 😉 janysku ja uz zacala taky pomalu nakupovat po nedeli prijde kocarak, jsme nemohla odolat za tu cenu 😉 dnes jsem objednala autosedacku aby na nej pasovala dala jsem ji do alba, taky jsem objednala deku fusak a to je zatim vse 😀 vsude maji tolik hezkych veci 😀 coko ten kocik kde jsem objednavala meli uz jen ten muj cherry barvu a pro tebe by meli modry rikala pani kdyby jsi chtela 😉

janysek70
7. led 2010

Už jsem dnes Sep koukala, že ti něco přibylo v albu. Co koštoval kočár a k tomu ta autosedačka?

mysicka.hk
7. led 2010

Ahoj Sep, jsi to nevydržela a začala nakupovat?
Kočárek je fakt úžasný.
Janýsku vydrž až přijede Čoko a pojedem do Kuklen. 😉 😀

septim
7. led 2010

normalne kocar + k tomu hluboka korba 12 000,- coz je uplne super normalne sem koukala ze stoji kolem 21000,- taky meli nejakou akci kocar byl za lepsi cenu a hluboka korba zdarma tak jsem byla rada 😉 autosedacku jsem sehnala ve vyprodeji z 5 500,- za 2 500,- tak jsem taky byla rada. Myslela jsem ze to bude drazsi, tatka taky rad ze usetril tak spokojenost vsude 😉 ja bych mohla nakupovat snad porad 😀

mysicka.hk
7. led 2010

Sep tak to je opravdu super kup. 🙂

mysicka.hk
7. led 2010
leny2
7. led 2010

Septim, máš krásný kočárek a za dobrou cenu, i ta sedačka. Já jsem taky ráda, že už je paní doktorka zpátky, moc jí to slušelo a byla strašně příjemná, já jsem k ní nikdy nechodila, tak jsem jí moc neznala.

leny2
7. led 2010

Já jedu na ultrazvuk 28.1. To jsem zvědavá, jestli mi se tam někdy s někým potkáme, zatím se stále míjíme.

leny2
7. led 2010

Janýsku, dobrou chuť, amoletky bych taky mohla udělat někdy.

leny2
7. led 2010

Už jste všichni asi prchli, my jsme psali úkoly s mladým, dnes přinesl druhou poznámku a zvláštní úkol za vyrušování, tak bude mít vojnu chvíli. 😠