Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

Aaaaa kočárek se tu vybírá....máš tip jaký bys chtěla?? 🙂

coko.joko
12. led 2010

marhul ja mam typu,ale ted jsem koukala na Esprito GT....ten se me libi a moc v modre barve...a maji ho i skladem v HK.....pak neni spatny Danny spor DS 70.......a pak jeste V-Travel,ale ten maji jen v zeleny barve....a to mas myslim i ty ne? 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

My máme V-travel v černozelené kombinaci 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

A chceš čtyřkolku nebo tříkolku??

coko.joko
12. led 2010
coko.joko
12. led 2010

ten se me fakt libi a moc a muzu si dokoupit i autosedacku s adapterem na kocarek........ 😵

marhulinka
autor
12. led 2010

Taky jsem na čtyřkolku 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

Ten je taky moc pěkný 😉

coko.joko
12. led 2010

a jeste tenhle ten je taky pekny.......a musim toho vyuzit,protoze me rekl tata,ze nam koupi kocarek,pry se to tak dela,tak nevim,ale kdyz nam ho koupi,tak ho chci koupit v CR........ 😀

coko.joko
12. led 2010

http://kocarky.detske-kocarky.eu/kombinace/Dann...

se me to nejak prehodilo......tenhle je on

marhulinka
autor
12. led 2010

My si kočárek kupovali sami....ale jinak prý kočárek kupují budoucí babičky 🙂

coko.joko
12. led 2010

my bychom si taky koupili,ale kdyz deda a babicka chteji dat korunky,tak toho vyuzijem......nasi jsou uplne hotovy,ze cekame mimi...to vis segra ma uz velky 20,19,13....a bracha ma 6 let a tak se tesi na malicky zase.... 😀 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

Však jo,nám taky rodiče koupili spoustu jiných věcí...postýlku a plno výbavičky... 😉 Oboje rodiče jsou z toho celý hotový a moc se těší...od mých rodičů to bude první vnoučátko 😉 tak to vůbec prožívají 😀

coko.joko
12. led 2010

no tak to vubec bude prozivat babicka....no nasi ho uvidi vzdy jen v lete,takze si myslim,ze to bude taky takovej mazanek.......no my mame uz jen jednu babicku a jednoho dedu ☹

marhulinka
autor
12. led 2010

Hele u našich to budou prožívat babička i dědeček 😀 Můj taťka už se strašně těší,pořád se ptá jak se mi daří a tak...my na sebe hodně trpíme 🙂

coko.joko
12. led 2010

no tak my na sebe moc netrpeli,ale co jsem si vzala Vratu,tak je uplne jinej a kdyz jsem mu rekla,ze bude deda,tak je vubec jak vymeneny.a moje mamka ta co muze tak uz kupuje a ja ji pokazdy rikam...to nekupuj a ona jo ja uz to koupila... 😀 😀

mysicka.hk
12. led 2010

Ahoj těhulky dneska se pěkně činíte. 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Jo my už rodičům museli vynadat,aby nic nekupovali,že čekáme jednoho špunta a ne dvě 😀 😀
Ale je to krásný viď??

Ahoj Mysiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mysicka.hk
12. led 2010

Čoko ten první kočárek je krásný, takový neokoukaný,
ještě jsem ho snad veviděla. 🙂

mysicka.hk
12. led 2010

Když ono to rodičům nedá nekoupit tohle a tamto.
Je to pro ně těžký, chtějí přece to nejkrásnější vnoučátko na světě. 🙂

coko.joko
12. led 2010

ahojda mysko.....no ten je muj favorit a ten druhy je taky krasny..jeste aby ho meli.by me nastvali 😀 bych pak musela na rychlo vybrat jiny......
marhu....to je krasny.....ja to vzdy vidim pres kameru a musim se smat....jak se v tom mamka hrabe....a jeste lepsi je,ze ja nemam nic a mamka uz toho ma tolik 😀 😀 😀
jdu holky pripavit si ty testa,at pak nemam moc prace........

mysicka.hk
12. led 2010

Čoko tak se tam můžu zastavit než přijedeš a rezervovat ti ho.

marhulinka
autor
12. led 2010

Coko krásní plácáníčko těstíček 😀

mysicka.hk
12. led 2010

Je super že i s autosedačkou se vejdeš do 10 tisíc.

septim
12. led 2010

zdravim nesel nam net tak jsem se nemohla ani ozvat. 😀 kocarek hezky cokousku. me vcera prisla autosedacka a jsem nadsena hlavne splnuje vsechny testu a je opravdu bezpecna coz je pro me dulezite 😉 jinak dnes rodil kamarad maji kluka, rikal ze masaz hraze delal poctive kazdy den ale stejne je nastrihl doktor tak nevim ☹

mysicka.hk
12. led 2010

Ahoj Sep.
Já bych se zeptala daktora na to epi-no, určitě o tom ví a poradí.

coko.joko
12. led 2010

Ahojda septiku 😀 jak to ze vam nesel net...to je tim snehem 😀 😀 jo me se libi a ted jsem ho ukazovala Vratovi a rikal,ze je pekny...a ta barva uplne se vidim jak snim jedu v lete po HK.......
mysko,jsi hodna,ale treba tam bude jeste jiny na vyber,tak zatim to encham bejt.....a jen si tam napisu jestli ho maji skladem a jak dlouho by to trvalo,kdybych si ho musela objednat.......... 😉
marhu....placam porad......je to drina holky vam povim.....

septim
12. led 2010

coko vcera Michal citil prvni kopanecek koukal jak blazen je to mala divoska. Jinak barva meho kocaru je vyprodana tak bude modrej no co koupim ruzovou deku 😀 😀 😀 prijde koncem tydne 😉 hodim do alba

coko.joko
12. led 2010

Sept fakt jo,to je super,ze uz kope holka sikovna....bude z ni fotbalistka 😀 ja zatim porad bublinkuji..... 😀 jinak co modrej kocarek je taky krasny,ted uz nemusis mit varvu podle ditka.......kamoska mela kluka a koupila si cerveny kocarek,takze proc ne ty modry........tak se tesim az ho nafotis......