Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
23. led 2010

Uhlicku, to je nepříjemný, taková migréna, tak ať už tě netrápí.

coko.joko
23. led 2010

😀 leny,tak to je dobre,ze uz ti je lepe....ja jsem ted taky dovarila,delala jsem rajskou s plnenyma paprikama a knedlik a hovezi polevku,takze jsem si taky dala..a behem 3 minut to je snedeny a clovek se stim sere 😀 😀
jaky budes delat ten dortik pro Honzika?

janysek70
23. led 2010

Ahojky, v rychlosti Vás zdravím, Lukáš potřeboval dobít telefon, tak jsem musela zapnout noťas a za chvíli jdeme gratulovat sousedovi.
Jé to jsem ráda, že každá píšete o té kosmetice atd., tak pro začátek půjdu taky do té Weledy 😉 .
Koukám Marhul, se na nás včera vyprdla, poreferovala pouze vedle, co a jak na kontrole a sem ani ťuk, jsem ještě večer schválně koukala, zda jsou v pořádku, tak píši jí mínus!!!
Včera jsem byla v Jičíně a hádejte, to úžasnou zelinkavou přebalovací podložku už mám doma 😀, no nechte to tam 😀.
Zítra razíme k našim na oběd, mamina má narozky, tak večer juknu, pá 😵

coko.joko
23. led 2010

janysku taky jsem vcera nakukovavala a pekne na nas prdi a pak jsem si vsimla,ze leze vedle a tam vse napise a nam nic,takze u me ma taky minus a to velky. 😉
tak super uz mas podlozku huraaa 😵 😵 ja jsme vcera byla s Vratou ve meste a super akce 6 body za 250kc,takze jsem si koupila taky a mam radost i kdyz teda Vrata nechtel,ale ja mu porad rikam,ze musim vse stihnout do 33tydne a musime uz zacit kupovat....
taky resime ted pracku holky ja nevim,ale ten muj porad nechape,ze potrebuju tu pracku doma 😀 😀 tak snad vyhraju 😎
janysku,uzij si u sousedu oslavicku a zitra obidek u rodicu a vecer urco mrkni..

leny16
23. led 2010

coko- kam chodíte prát? Do těch veřejných prádelen? V USA jsem tam též chodila 🙂 , ale pravda s mimčem určitě budeš potřebovat pračku doma. A s tou výbavičkou už pomalu začínejte 😵 I když se to nezdá, mimčo přijde za pár a pak by toho bylo moc na kupování 😵
jany- už ti leze bříško 😵 😵 😵 jany ta Weleda vydrží dlouho, stačí dát malinko. Já tu koupel měla do 3. měsíce a olejíček mám ještě ted a bude snad tak do 5. měs. Popřej za nás mamince vše nej 😉 😉
leny- pokud máš nízký tlak, tak si dej kafčo, at ti ho trochu zvedne. Pak je kafčo dokonce prospěšné 😉

coko.joko
23. led 2010

ahojda leny 16,
no nekdy tam a nekdy na zimak podle toho kolik toho mame na prani...hlavne jsem dnes zkoumala,kde tu pracku bych mela mit tady,ale vubec nevim,protoze v koupelne ne tam neni misto a v kuchyni neni nikde privod vody....no musime to jeste vse vymyslet....a vybavicku ja cekam co ma nase mamka,protoze me porad pise,ze koupila tohle a tohle a tak az uvidim co ma,tak zacnu i ja....a kdyz nebudu moct,tak bude zehlit Vrata 😀 kdyz ma na vse tolik casu 😀 😀
a do te Weledy jdu taky je opravdu dobra...maji i pro dospele a ja mam ted hrozne suchou kuzi,tak se stim taky patlam a je to znat.....

mysicka.hk
23. led 2010

Čoko tak to chce jediné - přestěhovat se 🙂

marhulinka
autor
23. led 2010

Ahojky...koukám,kolik mám mínusků 😀 😔
Vy jste tu nikde nebyly,tak jsem vás netahala až z nějaké třetí čtvrté strany...však vy vyčmucháte všechno 😉

mysicka.hk
23. led 2010

Ahoj Marhulinko tak co nového?

coko.joko
23. led 2010

marhul ja taky taham 3,4 strana a narikam nic 😉
mysko,kdyby to slo hned jdu jinam,ale neni to tak jednoduchy 😵

mysicka.hk
23. led 2010

To chápu, ale co s tou pračkou?

coko.joko
23. led 2010

mysko,to nevim 😅 😅 to musi zaridit tatka ja ne...necham to na nej...ma hodne casu na vse,tak at se predvede 😵 😵 😵

mysicka.hk
23. led 2010

Jasně ať ukáže co umí, pračku potřebuješ.
Šikovnej řemeslník si s přívodem vody nějak poradí 😀

coko.joko
23. led 2010

no tak to by asi nedelal on,ale nejaka firma,ale ta pracka tu bude stat,at chce nebo ne 😀 😀 😀 😀 jdu do vany at se trochu proberu jsem dneska nejak unavana a hlavne prcek dneska od rana porad bubla.....nechce spat a clovek mu muze domlouvat a nic..... 😀 😀 😀

mysicka.hk
23. led 2010

Já se pro dnešek loučím. Dobrou noc 😉

marhulinka
autor
24. led 2010

Krásnou neděličku všeeeeeeeeeem 😉 🙂

U nás pekelně mrzne a hlásí to až do konce ledna...brrrrrrrrrrrrr je to fakticky hnuuuuuuuuuus...to jaro přijde asi hodně dlouho ☹

marhulinka
autor
24. led 2010

Leny2 ať se dneska dortík povede a užijte si oslavičku 🙂

septim
24. led 2010

zdravim cokousku pracku urco porid s prckem se ti to vyplati 🙂 marhul cetla jsem ze kontrola dobra tak at prcek vydrzi co nejdele, ja mela holky 33+4 meli 2,5kg a 2kg ale je to naprd kdyz jsou driv nemuzes pochovat pomuchlovat nic, jen se chodit koukat a to te pak mrzi tak at se prcek dopece co nejdyl a muze rovnou k mamine 😉 taky se mi leny mota hlava hlavne po ranu ale kafco posledni mesic nemuzu chyta me po nem zlucnik 😀 ja uz se tesim na jaro ta zima uz mi pomalu zacina vadit 😉

septim
24. led 2010

janysku podlozku vyfot a ukaz nam ji urco je moc hezka zelinkanou ja mam rada
😉

coko.joko
24. led 2010

ahojda,
marhul,at mrzne a v unoru at je pekne,at mame krasne na cestu az pojedu smer HK....
leny dortik at se povede a hlavne chutna...
sept jasne bude neboj....
ja jsme dnes lestila okna s Vratou a ted si davame kavicku a odpolo pujdem na dortik mam na nej chut...
jinak prcek kope uz to neni jen bublinkovani......

marhulinka
autor
24. led 2010

Jdu nakouknout...u nás krásně svítí sluníčko,tak je to nááááádhera....na sluníčku máme 12stupňů 😉

Sept taky doufám,že prcek zůstane ještě v bříšku,ať se hezky dopeče 😉 A o té zimě mi ani nepovídej,letos se teda festově na to jaro těším,už mě to nebaví...

Coko užij si dortíka 😉

coko.joko
24. led 2010

no vidis marhul u vas sviti slunicko a tady ted zaclo tak hrozne chumelit,ze jsem z toho uz blazen....3 dny slunecno na mikcu a dnes na zimni bundu.... 😀 😀 😀

leny2
24. led 2010

Ahoj holky,
tak jsem se od rána nezastavila, abych to všechno stihla, usmažila jsem 20 řízků, dozdobila dort, hodím vám pak fotečku, až je stáhnu po oslavě. Ve čtyři by měli všichni přijet, tak dneska se asi ani nezastavím, ale je mi dobře, tak je to dobrý. Kluci byli zase dopoledne lyžovat a teď po obědě ještě bruslit a pak už budou jen slavit.

Leny16, díky za radu, příště to kafčo zkusím.

Marhulinko, jaká byla kontrola u dr.?

Coko, já si neumím představit, že bych neměla pračku doma, tak to nějak vymyslete, ať to máš jednodušší. A gratuluji k prvním pořádným kopanečkům.

Janýsku, jsem zvědavá jakou máš podložku, hoď foto, zelenou barvu mám moc ráda.

mysicka.hk
24. led 2010

Leny přeji krásnou a klidnou oslavičku 🙂
Už se těšíme na fotečku 😉

marhulinka
autor
24. led 2010

Jdu zase na čumendu,pak vlítnu do spršky 😉

Coko to počasí si dělá co chce,viď?? Ale taky počítám s tím,že koncem února už bude hezky 😉 😉 😉

Leny tak vy už slavíte 😉 Těším se na fotečku...
V pátek se jim to v A pěkně protáhlo,čekali jsme strašně dlouho...někdo byl "otravovat",takže doky musel být na nějaké schůzce...tak tam byly všichni nakrknutí,protože někteří čekali přes dvě hodiny...mno my jen jednu 😅 Ale jinak dobrý...prcek je hlavinkou dole...a je teď jakoby z boku,pěkně mě čutá na pravé straně...už to teda dost bolí 😀
Jedeme zase za 14dní,kdy nástup na mateřskou...bral mi teď i kultivaci,jinak ještě krvičku na protilátky-schovala se mi má jediná žíla na ruce,tak jsme hodně pokecaly se sestřičkama,si všimly mého nového přelivu a tak jsme drbaly 😀

marhulinka
autor
24. led 2010

Já jsem teď ulítlá na telenou taky 😅 Tak Janysku šup s fotečkou 😉

mysicka.hk
24. led 2010

Zelená je super, hlavně neutrální 😀 🙂

coko.joko
24. led 2010

marhul mas pravdu pocasi si opravdu dela co chce.....a tak jsem musela zalest do kafe a dala jsem si moc dobry Crepes (neco jako palacinka)ale jeste lepsi a se slehackou,van.zmrzlinkou,ovoce,karamel a moc dobry...a ted jsem vlezla na vahu a mam dost taky,takze zadny sladky uz.....to zase bude mit dr.kecu 😀 😀 😀

mysicka.hk
24. led 2010

Ahoj Čoko, hezkej pupíček 😀
Pročpak bude dr. nadávat?

coko.joko
24. led 2010

mysko,brisko krasny no prave,ze az moc roste......