Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
24. led 2010

cokous pupendo moc hezke

coko.joko
24. led 2010

sept dik cekam na to tvoje pupendo,tak hod fotku,at porovnam jsi hned za mnou 😀

marhulinka
autor
24. led 2010

Coko pupendo dobrý 😉 🙂 🙂

marhulinka
autor
24. led 2010

Já už byla ve spršce,umyla jsem si vlasy,tak je ještě musím vysušit a pak si pustíme filmeček a k tomu si dám taky nějakou mňaminku... 😉

marhulinka
autor
24. led 2010

Krásný zbytek neděle a zítra hezký start do nového týdne 🙂 😉

septim
24. led 2010

ti porad rikam ze se sem uz nevejde,chvilku počkej ty jeden čokouši
😎

septim
24. led 2010

Jinak máš Čokouši hezké bříško,ale to už jsi měla i před těhotenstvím 🙂

coko.joko
24. led 2010

sept,ty si koledujes vid,pockej az budu u tebe doma,to nedostanes zadnou cokoladku 😀 😀 😀 tak ja cekam na fotecku,kam me ji posles....

septim
24. led 2010

mas ho tam zatim co ja se fotila tak to ti napsal Michal ne ja 😉

coko.joko
24. led 2010

sept,Michal je taky tehotny?nebo co...a ty krasny no stejne velky jako ja 😀 😀 ti rikam,ze rodime stejne na den spolu 😀 a budeme se podporovat po telefonu 😀

septim
24. led 2010

taky si myslim roste jak z vody dnes koncim jdu koukat s tatkou na film 😀 Michal rodi mesic po nas 😀

coko.joko
24. led 2010

jo mej se ja to taky balim a jdu k telce...a rekni Michalovi,ze je teda pekne drzej na me 😀 😀

leny2
25. led 2010

Ahoj holky,
mě se tak nechtělo vstávat, dneska nic dělat nebudu, jenom pověsím prádlo, které se mi už pere a na všechno prdím, víkend byl náročný.

leny2
25. led 2010

Marhulinko, jaký máš nový přeliv?

Coko a Septim, krásný bříška máte.

coko.joko
25. led 2010

Ahojda,
leny taky nic nedelaj a uzivej si jeden den volna,vzdyt si ted musela makat o vikendu 😉 co oslava a fotecky...uvidime dortik......jsem se chtela jeste zeptat kam kluci jezdi na lyze...

leny2
25. led 2010

Ahoj Coko,
teď tady stahuju fotky, chvilku vydrž, hned ji tam dám. Máme u nás vlek, tak to mají blízko.

septim
25. led 2010

tak to mate super ze nemusi na lyze nikam daleko, ja jsem dns taky nejaka presla nechce se mi nic tak se budu valet s holkama 😉 cokousku znas Michala ale vis ze si dela legraci.Jak jsi si vcera davala du krepu nebo jak se to pise ja ji rada na slani, kamaradka dela v HK v restauraci a tam se zameruji jen na ne maji sladke slane mnam 😀

septim
25. led 2010

leny dortik moc hezkej takove ja rada 😀 synator ma moc hezke oci a moc mu to na fotecce slusi 😉

leny2
25. led 2010

Ahoj Septim,
děláš dobře, nic nedělej a užívej si holek, však na to máš nárok, musíme si taky někdy odpočinout.

coko.joko
25. led 2010

leny jdu na to mrknout....tak super,ze maji vlek hned za barackem to je superrrrrrr 😵
sept ja vim,proto ho miluji,za tu jeho skvelou uprimnost 😀 😀 jinak bych snim nekamaradila....nekecej Crepes delaji v HK jo?Tak to zajdem ja ho miluji na vsechny zpusoby i na slano je to moc dobre,lepsi nez palacinka....

marhulinka
autor
25. led 2010

Přeji všem krásný start do nového týdne 🙂

Leny dortík vypadá úžasně 😉 Dneska máš nárok odpočívat...

Tak dneska koukám budou odpočívat všichni...krásný den 🙂 😉

leny2
25. led 2010

No to vůbec nevím co to je to jídlo, to u nás ve vidlákově nikde nemají. 🙂

coko.joko
25. led 2010

teda leny mas opravdu jednicku moc krasny a s ovocem to ja rada mnamky 😉 a Honzik ma hrozne krasny oci...to bude balit holky na to 😵 😵

leny2
25. led 2010

Ahoj Marhulinko, ještě nám kousek zbylo dortíku, tak si tady mlsám. Jinak dnes nevařím, mám od včera řízeček.

leny2
25. led 2010

Coko, díky za pochvalu dortíku. Honzík je celý taťka, každý řiká, jestli ho neporodil on 😀

leny2
25. led 2010

Marhulinko, dneska budem všichni odpočívat. 🙂

coko.joko
25. led 2010

leny,ja to znam z Nemecka ten Crepes je to neco jako palacinka,ale je to slabsi testo a je to velka placka,ktera se pak potira cim chces a bali se ne do tvaru palacinky,ale do ctverce nebo trojuhelnik a je to moc dobre.....dela se to na takovych velkych kulatych panvickach 😵

leny2
25. led 2010

Coko, to musí být mňamka. 🙂

marhulinka
autor
25. led 2010

Koukám,že hnedka po ránu máte téma jídlo 😀 😀

marhulinka
autor
25. led 2010

Tak já se loučím,juknu až kdyžtak po obídku za chvíli jedu s mamčou do obchodu a pak budu taky zase odpočívat...opatrujte se 🙂