Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
25. led 2010

tak zatim a at nakoupite, cokous delaji to tady u jarabaka ale to nebudes znat chodila jsem na to kdyz jsem ce
kala holky, sem porad sedela nekde na zahradce
😉

leny2
25. led 2010

Marhulinko, nakup nějaké dobrůtky a pak přijď mezi nás.

coko.joko
25. led 2010

marhul a nemas nahodou odpocivat a ne courat po obchodech 😀 😀
sept to ani nevim kde to je prosim te...kdybych to vedela v lete,tak jsem tam porad..... 😀
holky ja se ted ucim zachazet s Facebookem a vubec to nechapu...jsem uplny debil na tohle....chudak moje neter,ta uz jetaky hotova,ale ze me 😀 😀 😀

septim
25. led 2010

kousek od starace, na chvili se loucim prijela posta 😉

coko.joko
25. led 2010

o pozor u sept zase zvoni PPL copak dovezla 😀 😀 😀

septim
25. led 2010

ale hrazdicku pro mimco a da se z ni udelat i houpacka pak pro starsi tak se holky ted houpaji, a kostky pro holky

coko.joko
25. led 2010

septiku,ty teda jedes......no hlavne ze to vyuziji i holky 😀
zitra jsem sama 2 dny,tak se chystam jet do mesta a koupit ty bodycka 😵 😵

septim
25. led 2010

jo cokousek jde na tajno a jakou barvicku budes kupovat modre ruzove nebo neutral

coko.joko
25. led 2010

jasne na tajnacku...pak to vybalim az najednou...a budu kupovat neutral,at je to jistota 😀 😀 😀

septim
25. led 2010

jistota je jístota ale pristi tyden se to velike tajemstvi uz rozlusti 😀

leny2
25. led 2010

Jsem vyřizovala nějaké meilíky.

leny2
25. led 2010

Coko, to jsem teda zvědavá, co nosíš v bříšku.

coko.joko
25. led 2010

no,holky to ja taky.... 😀 😀 ale asi si to nechame pro sebe,at uz nepleteme nikomu hlavu 😵 😵

coko.joko
25. led 2010

ted me tady nadskakuje bricho jako blazen....to je sranda...uz to opravdu neni jen bublani,ale poradny kop... 😵

leny2
25. led 2010

Taky jsmě měli právě rozcvičku. 🙂

coko.joko
25. led 2010

leny,to je sranda vid.... 😀 ja treba sedim a najednou kop a ja uplne nadskocim....

septim
25. led 2010

to nebude hokejista ale malej fotbalista 😉 kde mame Janyska pekne na na nas prdi a nebo ma moc prace

coko.joko
25. led 2010

sept to bude asi malej terorista 😀 😀 nekdy me to tak pripada...holky ja uz to chci mit za sebou...a mit toho spuntika v ruce...me to nejak zmaha vic a vic......
janys na nas kaci,prd moc prace....a nebo se kocha tim co nakoupila a nebo jeste to foti a dela album,at vidime..

leny2
25. led 2010

Taky myslím na Janýska, jak jí je.

coko.joko
25. led 2010

holky nebojte janysek se tu ukaze vzdyt mela o vikendu nejaky akce...myslim obed u rodicu a vecer nesel kun,tak dnes je tu......

septim
25. led 2010

no uvidime jestli se holka ukaze, cokousku taky me to unavuje hlavne ten telak s holkama ☹

leny2
25. led 2010

Septim, vůbec ti to nezávidím, holky jsou ještě malý, potřebují hodně péče. Ten můj školák už je pohoda.

coko.joko
25. led 2010

sept,ty jeste holky to bych vubec nezvladla...ted jsem hotova...vyjdu schody (3 patro)a jsem uplne hotova...pak sedim a funim jako baba...fakt mazec...a to se snazim,cvicit kazdy den a trochu hybat,ale prd platny... 😎 😎

leny2
25. led 2010

Septim, už máš koupený ten monitor dechu? Budeš kupovat ten Babysence? Za kolik jsi psala, že ho tam u vás mají?

coko.joko
25. led 2010

leny,taky budu mit monitor,ale nevim jestli to neni zbytecne,aby me to tu nehoukalo na prazdno 😵 😵

leny2
25. led 2010

Coko, mám reference od kámošek a ty s ním byly spokojené, tak ho pořídíme.

septim
25. led 2010

cokousku me houkal jednou a to nam mala tvrde usnula a zapomela dychat stacilo s ni zaklepat. ja budu kupovat jen jeste nevim jaky koukala jsem na net a nanny se da koupit uz za 1 700,- a ten babysence jsem videla za 2 100,-ale zase ma dve podlozky tak jeste nevim jaky.leny meri ti doktor velikost hrdla? nevisjaky jsi mela na 21tt?nekdy si rikam ze to s holkama nedam, porad zlobi delaji bordel musim porad za nimi litat porad delat drepy jak neco podavam pak je porad tahat na prebaleni jidlo na spani, nekdy jsem opravdu hotova a rikam si ze to prcek nemuze ani vydrzet.

leny2
25. led 2010

Septim, jdu mrknout na ty zprávy od dr.

septim
25. led 2010

diky 😉

leny2
25. led 2010

Tak v 19+5 tt jsem měla hrdlo 49 mm a v 23+4 tt, to jsem byla u Farraga a tam to nemám napsané a v 27+5 tt jsem měla 41 mm.